Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Jak tak czytam o Waszych zdezelowanych choinkach to jednak moja pozostanie tam gdzie co roku czyli na stole bo miałam zamiar postawic ją na podłodze.Bo mam bąbki jeszcze takie z przed 30 laty,teściowa by na zawał padła jakby się którejś coś stało.
    Last edited by anna31; 21-12-2009, 11:02.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Wczoraj jak byłam w pracy mój mąż powiesił sobie szmate od podłogi na piecu i rozpalił w nim,zapomniał,że tam szmata sobie tam wisi.W pewnej chwili sie zapaliła a on był w łazience i sie kąpał. Na szczęście Tekila pobiegła do łazienki i zaczęła szczekac i biec do przedpokoju i spowrotem dając mężowi znac że sie pali.Zaraz obok jest Alanka pokój w którym on spał,to byłaby tylko chwila jakby od tej szmty zapalił sie worek z drewnem który stał przy piecu a następnie dywan i pokój to straszne-nie chce myślec co by było gdyby nie było Tekili.
      Last edited by Martyna2006; 21-12-2009, 11:12.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        dzieńdoberek Kochane
        My też już po spacerku, dzisaj u nas odwilż-az -3 st. i znowu ciapa będzie...
        Dziewczynki dzieciaczki śliczne. czy ja się załapię na kawkę wczoraj oświeciła mnie rodzinka mojego m ze jednak będą u nas na wigilię a ja jestem w lesie





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witajcie
          Wpadlam na chwilke ,by sie pozegnac pewnie juz do wyjazdu nie bede miala czasu tu zajrzec

          .
          Chcialam zyczyc wszczystkim mamom i ich rodzinom Wesolych ,rodzinnych i spedzonych w milej atmosferze Swiat oraz samych pomyslnych dni na Nowy Rok

          Do "zobaczenia" za rok
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            No i jakoś wzięłam się do pracy, 3 szafki w kuchni posprzątałam.
            Przestało sypać więc po obiadku pójdziemy na spacerek
            Hanta dziękuję za życzenia

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witaj Hanta i Kruszyna

              hanta w takim razie zycze Ci wesolych Swiat,duzo radosci i szczescia w Nowym Roku i udanego Sylwestra

              Marti co z tym adresem? nie chcesz dostac karteczki od Frosi

              ide prasowac bo znowu sterta- ale ostatnia na ziemi francuskiej w tym roku
              kruszyna mam jeszcze w ekspresie troszke coffi wiec sie zalapalas
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Miss to Ty na stałe już do PL przyjeżdżasz?

                A Tree gdzie się dzisiaj zapodziała?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  ja już mam jeden piernik upieczony (w ksztalcie choiny coby dzieciom lepiej smakowal) jeszcze tylko snieg z bialej czekolady zrobię
                  Maja zasypia i ja też idę chyba spać bo kurka teperatura mnie dopadla 38 stopni i kaszel mam jak gruźlik. Gripeksa noc lyknelam coby mi sie lepiej kimało. Puszczę se kolędy i odpłynę ...

                  hanta dzieki za zyczenia ja również Ci życzę spokoju, miłych bezstresowych Świąt z najbliższymi, aby ten 2010 był szczęśliwym rokiem...


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                    Miss to Ty na stałe już do PL przyjeżdżasz?

                    A Tree gdzie się dzisiaj zapodziała?
                    przyjezdzam tylko na 2 tyg,a potem wracamy-dokldnie 5 stycznia musimy byc we Fr


                    a Tree to pewnie pelna para przygotowania do swiat,,,,dawno jej nie bylo

                    majek na choince bedzie lukier czy puder,,,hehe
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Miss no właśnie stwierdziła że nie bedę sie męczyc z tym lukrem tylko kupie białą czekoladę roztopię w kapieli wodnej szybko zaleje i do lodówki i fajne zacieki będą a nie jakas sperma czy cuś innego


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hehe sperma szatana hahaha ,,,,,najlepsza

                        pomidorowa mi wyszla przepyszna,sama sobie zjadlam
                        czekam kiedy Mila zasnie,bo cos nie chce,,,,i chyba sie poloze

                        ja nie mam weny na zadne wypieki,chyba pierwszy raz w zyciu,,,,,narazie to mnie przeraza powrot,zima na calego,na letnich oponach,,,wrrr i 14h,,,

                        majek cos mi nie pasowalo u Ciebie,,,,czemu zmienilas avatar,,,
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          dziewczyny, a Wy znowu o tej spermie :P trochę powagi hahaha!
                          Aniu dużo zdrówka dla synka!
                          Marti no to masz pracowity dzień dzisiaj. ja się wieczorem za porządki zabieram. nikt nie chce do mnie wpaść na herbatkę z prądem , to będę sprzątać.
                          Hanta radosnych, spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzę!
                          własnie siedzę u mamy, czekam na m. z Joasią i przeszukuję notatki. powiedziałam koleżance, że zrobię jej projekt z technologii. wydawało mi się, że swój projekt nawet kserowałam, żeby sobie go zachowac, bo taki fajny i ciekawy był, a teraz prawie nic nie znalazłam.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej laseczki
                            Maly zaraz wstanie wiec dlugo nie posiedze,wczoraj wieczorem dosalismy wiadomosc ze przez pogode moze byc problem z lokum w ktorym mielismy byc w Amsterdamie i nasz wyjazd stoi pod znakiem zapytania...
                            miss odpoczniesz troche w pl...majek ze tez nie wpadlam na ten omysl z biala czekolada...

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Dotka może jednak się ociepli. kurcze, już dzisiaj miało być cieplej i na razie lipa... ale trzeba być dobrej myśli

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                magda czesc
                                U nas dzis jest 7 stopni na plusie i wiatr z poludnia,po sniegu ani sladu...moj M chcial zrobic niespodzianke i wynajal w Holandii jakies mieszkanie w centrum Asterdamu zebysmy nie musieli siedziec w pokoju hotelowym z dzieckiem i wczoraj dostalismy wiadomosc ze zamarzly rury z woda...cos innego znalezc w tak krotkim czasie bedzie trudno.Jest opcja ze bedziemy w jakims malutkim mieszkanku z tesciami i szwagierka ...
                                Juz mi sie odechcialo wszystkiego...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X