Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    a dziękujemy nawet nie wiem, kiedy ten czas leci!
    idziemy jeść kolację, do później!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      My juz po kolacji,Poldi nie spi,spal dzis do 17 i go obudzic nie moglam...to bedzie dlugi wieczor...

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hey dotka i inne Mamuski

        my zaraz idziemy spac,bo jutro z samego rana musimy jechac do krk,a coś sie żle czuje bo chyba @ dostane dzisiejszej nocy
        A mojego m jakas grypa bierze

        buziaki
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          u mnie też się zapowiada długi wieczór.
          w ogóle Joasia ostatnio nie potrafi bawić się sama i cały czas przy mnie chodzi i siedzi. taka mała przytulanka się z niej zrobiła.
          m. mi własnie oświadczył, że zostałam wylosowana jako chętna do zrobienia sałatki i ciasta na sylwestra. super.... aaaa...i pomysł z hawajskimi strojami został przez niektórych skrytykowany i teraz jest opcja, że każdy przychdzi ubrany jak chce. a już sobie przyszykowałam stroj surfera i zielone brokatowe paznokcie zrobiłam....

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            magda co sobie do tego surfowania przygotowalas?
            Ja nie bede duzo gotowac,dzis kupilam kilka drobiazgow na aperitif ,jutro cos jeszcze dokupie,szampanik do tego i kilka swieczek i wieczor gotowy

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              dotka syropek z cebuli na pewno pomoże. Ja to nadal będę zachwalać i polecać nebulizacje, więc jak ktoś ma ochotę kupić takie urządzonko to jak najbardziej. Julek dzień przed wigilią też się przeziębił (katar i kaszel) 4 dni nebulizacji i już po chorobie (chociaż profilaktycznie do końca tygodnia jeszcze go pomęczę)

              Madzia eeee tam dwa kable to nic... ja mam taką kablownię,że się nie mogę doprosić męża, żeby zrobił z tym pożadąk

              Karolkowa noo to teraz zapamiętam

              melchior męża masz jeszcze w domu cz już po urlopie??

              Ania na pewno piękne ma córcia oczy.

              nauczyłam właśnie Julka, żeby na pytanie "Ile masz latek?" pokazywałam dwa plauszki hehe my się świetnie rozumiemy na migi
              męża mam do 4 stycznia wiec swietujemy dalej ....

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dotka strój kąpielowy, krótkie spodenki i top bez rękawów. no i te kwiaty hawajskie
                pomyślałam, że zrobię sałatkę grecką i sernik na zimno. a co tam, raz można się nie przemęczać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej ,
                  Amesia śpi , a ja niewiem co ze soba zrobić
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    colorka to wpadaj na herbate
                    magda no ale skoro kazdy moze przyjsc jak chce to ty mzesz byc sufrerem
                    Co do zarcia,ja bym sie nie wysilala bo pewnie wszyscy popija i za duzo nie zjadza,zwlaszcza ciasta...najlepiej przygotowac polmisek suchej kielbasy(moga byc kabanosy)troche sera,zrobic male kanapeczki czy cos w tym stylu.Z moich wspominkowych prywatek zazwyczaj po tej sylwestrowej zostawalo najwiecej resztek...

                    Dziewczyny ratujcie...
                    Poldek usiadl gola pupa wysmarowana bepanthenem na moja nowa bluzke i zostala tlusta plama ktora nie zeszla nawet po 2 praniach z dodatkiem vanischa(przedtem bluzka sie moczyla jeszcze w tym vanischu).Chyba szlag mnie trafi,kupilam jakis francuski odplamiacz,wypralam i powiesilam w lazience,bylam teraz sprawdzic i bluzka juz tylko wilgotna wiec plame widac,nie zeszla...
                    Znacie cos co moze zadzialac?
                    Last edited by dotka238; 29-12-2009, 22:05.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      dotka polej plamy płynem do naczyń, niech troche polezy i wypierz w proszku.
                      mi po alantanie - a to cholernie tłuste- zawsze plamy schodza właśnie po płynie
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam

                        Dotka jeśli po vanischu plama nie zeszła to ja nie wiem co Ci doradzić, może jeszcze płyn do mycia naczyń pomoże tak jak radzi Pinky.

                        Madzia a to szkoda, że motyw hawajski jednak nie został przyjęty, fajny pomysł. Chętnie bym sobie zobaczyła na zdjęciach jak się poprzebieraliście

                        U nas mnóstwo śniegu napadało, myślałam, że uda nam się na saneczki wyjść, ale deszcz zaczął padać więc do 11 pewnie niewiele z tego śniegu zostanie.
                        A ja się przeziębiłam (załapałam od Julka) i nie czuję się najlepiej

                        Miłego dnia życzę, a teraz idę sobie zaparzyć kawy
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Cześć,
                          zdrówka Tree.
                          Ja dopiero co wyszłam z przeziębienia , i cieszę się bo Amesia nic nie załapała

                          U nas zero śniegu , szaro bure trawniki i tylko te kupy psie widać

                          Przedwczoraj Amelka biegając po mieszkaniu przewróciła się na buzia ale żadnej krwi , tylko pełno płaczu.Nic nawet nie spuchło, a teraz właśnie umyłam jej ząbki i patrzę że w jedynce ma małą szczelinkę(wgłębienie) co robić??
                          Widocznie jak spadła uderzyła ząbkami.
                          A co mnie jeszcze martwi to ten biały nalot na ząbkach dentysta kazał myć i co?? nie schodzi!!
                          Last edited by ColorWomen; 30-12-2009, 10:22.
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hey Dziewczynki

                            jak to u nas bywa nasze plany zmieniaja jak w kalejdoskopie i chyba zostaje w PL do lutego czyli miesiac...
                            na razie od rana załatwiamy sprawy w Krk,teraz wpałam do mojej mamy na kawkę a potem znowu w rejs
                            Ale nasypało sniegu......kurcze szok..miłego dnia Wam zycze
                            odezwe się wieczorem
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Iza nie wiem bo znawca nie jestem jeśli chodzi o zęby ale ten nalot to moze to początki jakieś próchnicy
                              Amelka pije duzo soczków i je słodycze??
                              Moja myje zęby czasami,ale nalotu nie ma zadnego,natomiast znajomej synek miał nalot,potem on sie zrobił taki brązowy i sie okazało ze próchnica i miał lakierowane czy coś takiego...
                              Iza ale się moge mylic co do tego...
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Frosia ooooo.... a czemuż to zostajesz ? Fajnie A mężul zostaje z Tobą czy wraca ?

                                Colorka noo właśnie nalot... mój też ma na dwóch górnych jedynkach. Czasami ma go mniej. Mój myje zęby codziennie, więc nie sądzę by to była próchnica.
                                A co wtedy Tobie dentysta powiedział na temat tego nalotu ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X