Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hejka.U nas pięknie słonecznie tylko mroźno
    Głosik na Amelkę Colorkową juz dawno oddany
    Co do żywienia to moja tez ma takie napady że jadłaby codziennie to samo,z owoców toleruje tylko jablka i banany a latem brzoskwinie,mandarynek,kiwi itp.nawet nie ruszy,od razu mówi że niedobre


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      U nas też słonecznie, ale mrozi, mrozi niestety.
      Mój za to mandarynki i jabłka uwielbia, pochłania kilogramami. Dobrze, że upodobał sobie w tanie owoce
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Heja z rana
        u nas zimno na oknach lód
        Julce robię z racji mrozu dodatkowy tydzień ferii a co niech ma


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          majek a u Was ferie się już skończyły ? zresztą idę zobaczyć jest wątek dotyczący ferii
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dopiero od 1 lutego
            ale kurna Majki nie wyciagnę na taki mróz a i tak ten ydzien nie ma jako takich zajęć tylko gry zabawy i takie tam bo już Pani z programem się wyrobiła


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Mój poszedł dzisiaj do szkoły,ferie mają dopiero od 15 lutego,pewnie już wtedy sniegu nie bedzie Mam zamiar zawieźć go do dziadków na wieś "odpocznie"sobie od wszelakich "mediów'he he a one od niego.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                Dopiero od 1 lutego
                ale kurna Majki nie wyciagnę na taki mróz a i tak ten ydzien nie ma jako takich zajęć tylko gry zabawy i takie tam bo już Pani z programem się wyrobiła
                Mój sam już chodzi bo to już 5 klasa.W piątek mają wywiadówkę,troszkę oceny popodciągał bo niewesoło było same tróje by miał,wziełam się jednak za niego i poprawił na czwórki.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Majka a no w sumie masz racje.

                  Ania u nas też od 15 lutego. Zawsze na Śląsku są tak późno. Pamiętam, że jak kończyłam sesję to akurat trafiałam na tydzień ferii
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej dziewczynki!
                    u nas znowu mróz -16 echhh, ale za to słoneczko cudowne.
                    ja sie pomału zbieram do lekarza z tymi wynikami, a Piotrusia zaprowadzam do przedszkola żeby mi chłopak nie zdziczał.
                    no i cały czas mam w domu kibelkowy bunt jak nie wysadzę tak nie pamięta, nie ma czasu..

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Scaarlett trzymam kciuki !!Daj nam znać jak tam po wizycie.
                      Nic się nie przejmuj, może Piotruś wyczuwa Wasze stresy, zdenerwowanie,
                      rozgoryczenie, może to jest jego sposób na całą tę sytuację.
                      Minie mu
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej
                        Marysia pięknie woła na nocniczek. zdarzają się jeszcze wpadki ale bardzo rzadko. opłacało się
                        teraz rozrabia
                        w nocy płakała a ja nie mogłam jej uspokoić. i wieczorem krzyczała smoka.
                        a zasypia bez, jakiś bunt ma okropny.
                        po południu idziemy na urodzinki 1 mojej siostrzenicy.
                        troche zimno ale trzeba iść. wrócimy taksówką




                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          MoniaB gratulacje dla Marysi,że pięknie woła sisi ale mi sie zrymowało.
                          A ja właśnie wróciłam z zakupów,byłam w mięsnym i całą reklamówke mięsa przyniosłam-na jakiś czas starczy U mnie piękna pogoda,zimno ale słonecznie.
                          W piątek musze jechac do urzędu skarbowego bo zachciało im sie mnie sprawdzic-rozliczenia z podatku za 2007 i 2008 rok.Jak ja nie lubię latac po urzędach



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Monia gratulacje dla Marysi !!!
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              fajnie masz moniab z Marysia
                              moja nadal woła "siku oć do mnie" ale chętnie na kibelek siada(na nakładkę) by poczytać gazetkę o siku nie ma mowy
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Moje dzieci mnie rozpuszczeją. Dziś tak spały, że w końcu o 8:30 je obudziłam, żeby w dzień też się choć na chwilę położyly.
                                Widzę, że z nocnikami, to wielkie hece!!! U nas co chwilę coś innego. Dziś Dawidek pierwszy raz mi zakomunikował, że chce kupę. Sam siadał na nocnik (w ciuszkach). Mamy południe, a on już 3 kupy zrobił tak mu się spodobał Miłoszek też robi postępy. Siada na nocnik, robi kupę, wstaje, pokazuje, bije brawo, znowu siada, robi ciag dalszy, znowu wstaje...i tak z 3,4 razy Ale najważniejsze, że skutkuje!

                                A jak sobie radzicie z tym, żeby dzieci przespały całą noc bez pieluchy? Moi jak rano wstają, to pampry mokre!!! Nie wiem, czy w nocy jak się przebudzą, to ich sadzać na nocniki? Boję się, żeby się wtedy nie rozbudzili.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X