Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hmmm....chyba nikogo nie ma....co do botek to ja tez mam i nienawidze mimo szczuplych lydek do spodnicy ubierac...u nas dzis -6 stopni,jestesmy zasypani sniegiem
    Na obiad poledwice z pieczarkami zrobilam a moj dziad z tesciem gdzies pojechali i zostawili telefony w domu wiec sobie beda odgrzewac...
    Boze spraw zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce ... dobra biore sie za pucowanie domu,zajrze pozniej moze ktoras bedzie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      HEJ DZIEWCZYNKI u nas zimno i pełno sniegu Asik grandziła w nocy , najpierw picie pozniej siku , pozniej kupa a na koniec bede zigać co było nie prawda ,ale nie chciał spac ha ha ha od 1 nocy dawała po bandzie ....... my dzis bylismy na 8 rano w kosciele bo mąz nie wiezył ze tak szybko wstane . Teraz mam zamiar jechac do REALA po jakies jeszcze drobnostki na swieta .

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        ja mam tylko krótkie botki - jak widzę, zaliczam się do tych starych babci ;P hehehe
        MADZIU stara babciu -ładnie dzieczyny podsumwały botki ha ha ha a ja mysłałam ze ja tu najstarsza babcia

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          ja mam tylko krótkie botki - jak widzę, zaliczam się do tych starych babci ;P hehehe
          Madzia pisząc o starych babciach miałam na myśli że ubieraja botki do spódnicy.Bo do spodni jak najbardziej pasują sama mam kilka par bo jak pisałam kozaki są nie dla mnie.
          Do wieczorka spadam na zakupy.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Aniu wiem wiem, te buty noszę tylko do spodni, bo jak pisałam nie noszę spódnic. udanych zakupów życzę!
            Melchior moja Asia też coś w nocy się od wczoraj budzi, ale ona tylko z kotami pluszowymi pogada i idzie spać na szczęście.
            byłyśmy dziś na spacerku, Joasia zadowolona, ale dzisiaj też za długo nie chciała chodzić. 10 minut, zawróciła i biegiem do domu teraz poszła spać, a ja chyba dokończę wczorajsze opracowywanie pytań na zaliczenie.
            Last edited by magda8528; 20-12-2009, 14:22.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ratunku,nic mi sie nie chce dzis robic!!!
              Magda moj Poldek tez nie chce dlugo spacerowac na mrozie az mnie zadziwia bo zazwyczaj jest wielki ryk jak trzeba wracac do domu ...

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dotka a na sanki chodzicie? z moim dzieckiem to chyba niemożliwe będzie
                wkleję zdjęcie z dzisiejszego spaceru - to był początek, Asia jeszcze uśmiechnięta była
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Bylismy juz na saneczkach i malemu sie podobalo
                  Toja malutka zawsze mnie rozbraja swoim usmiechem na zdjeciach
                  Fajne ma spodenki,widac ze cieple,tutaj czegos takiego nie ma,musze dziecku kupic sroj narciarza zeby nie bylo mu za zimno na sniegu.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześć dziewczynki
                    MiałaM WAM WCZORAJ NAPISAĆ ale coś mnie wywalało cały czas- w piątek byłam na usg i 1,5 godziny musiałam czekać na panią doktor bo się spuźniła(myślałam że jak tyle zapłacę za to badanie to niebędzie tak jak w przychodniach hihi), na szczęście wszystko oki mam mastopatię i muszę co roku robić sobie badanka, ten guzek to po jakiejś wcześniejszej infekcji o której nawet nic niewiem a ból piersi to na tle nerwowym, niewiedziałam że ze stresu może boleć... a więc odetchnełam z ulgą

                    xmamuska witam na forum, ja mieszkam koło złotoryi.

                    Mój Cypu dzisiaj był tylko z 10min na sankach pomomo tego zę już się ociepliło u nas tylko -10st. i jeszcze kazał biednej starej matce biegać z tymi sankami i wołal ija,ija co znaczy ihaha czy jakoś tak ale chodzi o popędzanie konika Dziewczynki powiedzcie mi jak mrozicie pirogeny to najpierw je podgotowujecie czy surowe mrozicie???





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Joasia obudziła się po godzinie w bardzo złym humorze i nic jej się nie podoba. chociaż teraz siedzi i wkłada kredki do pudełka, tylko ciekawe ile to potrwa
                      Dotka może u Was są cieplejsze zimy? te spodnie są fajne, zakładam je Asi na rajstopy i jest jej ciepło, dodatkowo po wytarzaniu w śniegu nie przemakają.
                      Kruszyna ja pierogi mrożę surowe. jak je ulepię, to kładę na talerz/tackę posypaną mąką i tak do zamrażalnika na chwilę (nie powiem ile dokładnie, ja sprawdzam co 5-10 minut), jak będą już sztywne, to wkładam je do woreczka i z powrotem do zamrażalnika. kiedyś nie zmroziłam ich przed włożeniem do worka i wszystkie się posklejały i już nie rozkleiły na obiad miałam wtedy wielką kulę pierogów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Magda tutaj rzadko sie zdarzaja temp.ponizej minusa...
                        Ja tez kiedys pierogowa kule podalam na obiad
                        Bylismy z malym a spacerku i zmarzlismy brrr...
                        Ide zaraz na herbatke i ciacho(tesciu kupil).

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          no widzisz, czyli generalnie na zwykłe spacery takie spodnie się nie przydadzą jak jest wiecej niż zero stopni. chociaż na śnieg myślę, że są super.
                          ciach mniam mniam. ja mam pustki w swoim koszyku ze słodyczami, dopiero jutro na zakupy jedzemy, także od wczoraj jestem na głodzie

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hej
                            Majek , Madzia super dziewuszki

                            My dziś sprzątaliśmy calą kuchnie , Amelka pospała 2 godziny i całe szczęście bo roboty w brut głównie mycie ozdób ceramicznych itp

                            Jutro idę oddać rano krew na badania , haha ciekawe czy wstanę odzwyczaiłam sie od porannego wstawania

                            No nic , uciekam panienki.Może wpadnę wieczorkiem , Buźka
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Uff...jeszcze tylko odkurzyc i koniec,Poldek marudzacy chodzi bo kazdy ma cos do roboty i nikt sie z nim nie bawi.Musze jego motor dzis zapakowac,mam nadzieje ze starczy mi papieru.
                              Colorka powodzenia z tym badaniami

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                No i po zakupach.Mam wielkiego doła bo nawet niespodziewałam sie że spodnie musiałam kupić w rozmiarze 42 masakra od nowego roku sie odchudzam.I o dziwo golfik z krótkim rękawem kupiłam w rozmiarze38 strasznie nie proporcjonalna jestem
                                Ja swojej na spacer zakładam rajstopki i polarowe spodnie na wierzch.My tez mamy sanki ale wolę jak mała sobie pobiega a nie tyłek wsadzi na sanki,zejść niechce i marznie.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X