Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    Aaa..widzisz Family Ty masz studia a ja nie i zastanawiam się czy nie jestem za stara aby dalej się uczyc.Marzy mi się farmacja może nie magistra ale technika mogłabym sobie zrobić.Moja szwagierka jest technikiem farmacji i bardzo sobie chwali tą pracę.
    Ania ja miałam takie same marzenie ale niestety jak kończyłam szkołę to rodziców nie było stać aby dawać mi taką kasę na te studia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Ania ja miałam takie same marzenie ale niestety jak kończyłam szkołę to rodziców nie było stać aby dawać mi taką kasę na te studia
      Moich rodziców tez nie było stać,no i tez szybko wyszłam za mąż i urodził się synek ale teraz kiedy dzieci odchowane to kto wie...


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        nie mam dzis weny na pisanie,bede Was podczytywac
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam Dziewczynki:-*
          u nas na dworze -14st.brrrrrrrrr a śniegu chyba po kolana. Cypu wczoraj dostał od babci nowiuśkie sanki, juz wczoraj pod wieczór je wyprubował

          My już po przejażdzce i zakupkach, teraz tylko myślę o tym badaniu...

          Tree kurde ja mam właśnie te buty z CCC-czy Boti i tak mu stópki marzną

          Ja niestety jestem bez zawodu,skończyłam ogólniak... z miłą chęcią jakieś studia bym zaliczyła ale jeszcze nie teraz no i kasy też niema na dojazdy itd....
          Last edited by kruszyna23; 18-12-2009, 10:28.





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam laseczki
            Nie pojechalismy do peditry bo Poldek awet kataru nie ma i nie goraczkuje,to bylo jednodobowe i chyba raczej leczyc profilaktycznie sie nie da zadnej choroby wiec sobie darowalismy.Za 2 tygodnie i tak wizyta kontrolna nas czeka.
            Tree ja ekonomista ale ze srednim wykszt.a takich w polskich Mc Donaldach i z mopem w garsci pelno
            Chociaz nie powiem ze coraz czescie kus mnie mysl o powrocie czego przez ostatnie 7 lat raczej nie planowalam....
            U nas tez sniegu napadalo

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              DOTKA u nas wczoraj w wiadomościach mówili że cała F sparaliżowana przez ten snieg.


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                Aaa..widzisz Family Ty masz studia a ja nie i zastanawiam się czy nie jestem za stara aby dalej się uczyc.Marzy mi się farmacja może nie magistra ale technika mogłabym sobie zrobić.Moja szwagierka jest technikiem farmacji i bardzo sobie chwali tą pracę.
                Aniu na naukę nigdy nie jest za późno. Ja jak pójdę do pracy, Julek do przedszkola, to też się pewnie o jakąś uczelnię zahaczę. Muszę przyznać, że bardzo mi brakuję studiów.
                Nie jesteś za stara !!!! Jak masz ochotę, możliwości to ten technik farmacji jest na prawdę świetnym pomysłem.

                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                nie mam dzis weny na pisanie,bede Was podczytywac
                Frosia a co się dzieje ?! A tak w ogóle to pisałam do Ciebie wczoraj sms-a i nie raczyłaś nawet na niego odpisać

                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                Tree kurde ja mam właśnie te buty z CCC-czy Boti i tak mu stópki marzną
                Ja niestety jestem bez zawodu,skończyłam ogólniak... z miłą chęcią jakieś studia bym zaliczyła ale jeszcze nie teraz no i kasy też niema na dojazdy itd....
                Julek ma brązowe z czerwonymi wstawkami

                Nie ma co się szczypać, teraz nawet i po studiach nie ma gwarancji pracy.
                A większość ludzi i tak nie pracuje w swoim zawodzie. Co raz częściej myślę, że lepiej było iść od razu do pracy, albo przynajmniej na zaoczne studia. Już bym przynajmniej jakieś doświadczenie miała. Teraz siedzę w domu z dzieckiem, dalej nie pracuje. Ehhh...
                U mojego szwagra dziewczyna urodziła syna w zeszłym roku, a była koordynatorką w firmie, mój szwagier wskoczył na jej miejsce na czas jej macierzyńskiego (razem z urlopem miał trwać do lutego) i co... nie przedłużają jej umowy. A mojemu szwagrowi z racji tego, ze ona nie wraca zaproponowali podwyżkę. Nie podoba mu się to, stwierdził, że aneksu do umowy nie przyjmie (bo oni się z tą dziewczyną bardzo lubili i to ona go zaproponowała na koordynatora)
                Jesuuu... ja aż się boję pracy szukać.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej
                  Mnie dopada chyba jakieś chorbstwo bo zimno mi i gardło drapie i w głowie szumi
                  u nas -13 słonko świeci a ja idę zaraz na dwór tylko pranko powieszę i kapustkęz grochem skończe pichcić.
                  Muszę jeszcze fajkę wodna mojemu mężowi kupić jako prezent pod choinkę ale z dziećmi to chyba głupawki dostanę, zakupy i one to męczarnia psychiczna i fizyczna.

                  Co do zawodu to ja też ekonomista po zarzadzaniu i marketingu jestem


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    A no własnie,ja ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i jak ta kobita zaczęła wypytywac mnie o dzieci to już wiedziałam ze nic z tego nie będzie no i niepomylilam sie wybrała pannę bez zobowiązań,co za polityka w naszym kraju A przeciez to matka powinna dostać pracę aby móc utrzymac rodzinę.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Ide pobiegac z odkurzaczem,pozniej do was zajrze
                      Majek lyknij aspirynke z wit.C zanim cie rozlozy...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Anna oni maja gdzies rodzine...wazne ze pannie dziecko nie zachoruje i zawsze przyjdzie do pracy,jak jej beda zmniejszac pensje w razie czego to tez tak nie odczuje jak matka z dzieckiem...smutne ale prawdziwe...

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Tree ja lukam na ogłoszenia i byłam na kilku rozmowach i jestem załamana, niestety doświadczenie mam nikłe i jak wychodzi jestem za stara na poczatkującego np.menadzera i doopa chyba w zawodzie nie znajde pracy

                          Wiecie własnie moja Majka weszła do pokoju z danio Musiała go wyjąc z lodówki otworzyć i wziąść łyzeczkę (najprawdopodobniej ze stołu po mojej herbacie) i zasiadła na łózku i go wcina ale mam samodzielne dziecko


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            No właśnie Dotka dobrze gada.

                            majek bierz już jakieś leki zanim Cię rozłoży całkowicie.
                            A co Ty chcesz mężowi kupić za fajkę wodną, taką szisze ? A co to Twój
                            mąż z niej będzie palił ?

                            Ja też zaraz zmykam na spacerek
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Tree on lubi takie cuda a poza tym z tego mozna tytoń palićnie tylko zioło
                              sątakie zapachowe że nawet nie czuć smrodu tytoniowego tylko wanilie albo malinę
                              No ja już gripexa sobie zapodałam na noc też bralam ale chyba to moje wyjście z nie dosuszoną głową na taki mróz bez echa sienie obejdzie


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Wiem majuś, że nie tylko ziółka można z tego palić W mojej grupie na studiach przeważali faceci

                                A ja zmierzyłam przed chwilą wzrost Julka i mierzy równe 90cm.
                                Przez dwa miesiące urósł 1 cm. Nie wiem natomiast ile waży, bo mi bateryjka w wadze wyczerpała
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X