Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hello dotka

    a do kiedy trwają wyprzedarze??

    podaj mi dotka jeszcze raz linka na priv na ta aptekę ok?bo nie moge znaleść na forum
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Marti ale mi to randka bieganie po sklepach---chyba ze ;lubicie??
      moj m na takie cuś by nie poszedł,bo nie znosi chodzić po galeriach
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        froszku,nie pamietam ,chyba jakies 3 tygodnie...wszedzie,w tych Aubertach i innych sklepach tez
        W sephorze jest duzo perfum z zestawami w fajnych cenach.
        Zadzwonie jutro to pogadamy
        Majek szok ... to musialo byc przezycie z tym duszeniem...

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
          Marti ale mi to randka bieganie po sklepach---chyba ze ;lubicie??
          moj m na takie cuś by nie poszedł,bo nie znosi chodzić po galeriach
          Dla nas to randka bo będziemy sami,wiesz można sobie chodzic i sie trzymac za ręke,po sklepach lubimy chodzic-to będą takie zakupy ubraniowe a później jakaś pizza albo lampka wina w jakiejś fajnej knajpce.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Family a Ty gdzie jesteś?byłaś na sekunde i znikłaś



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              no własnie...ale i tak macie fajnie,że bedziecie sami
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Zmykam do spania bo mi sie oczy już kleją,jutro pobudka o 6:30
                Dobranoc wszystkim



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Pa Marti ja tez zmykam ,dobranoc

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witampewnie spicie nie bede doczytywac bo za duzo
                    tak mniej więcej tylko wiem co i jak

                    Majajula bardzo mi przykro z powodu tego co się przydażyło,lekarze to konowaly,ja przezylam to z Sylwia moja tez ale była o wiele starsza,ona jest uczulona na niektóre antybiotyki i kiedys po jednym tak zareagowąl,nikomu nie zycze tego przeżywaćtrzymaj sie cieplutko ,i bądz silna dla dzieci

                    Colorcia mam nadzieje ze te ząbki małej to okaze się niczym powaznym,i trzymam kciuki za Olę

                    dzis mi dzionek szybko minął rano jak zwykle sprzatanie i obiadek ,a po południu byłam z sylwią w bibliotece,na małych zakupach i w domu kultury-zapisałam ją na tańce-grupa ma nazwe ZADYMAi fajnie tancza bedzie tanczyc 2 razy w tyg juz nie moze sie doczekacod poniedziałku zaczyna
                    a Dani spał z tatusiem w domku


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      jestem, jestem tylko kurka musiałam tego szkraba mojego uśpić.

                      Marti ja w Silesii byłam w sobotę, w kinie właśnie... Boziu ile ludzi było !!!!! dla mnie to był szok, że ludziom tuż po świętach po sklepach się chce łazić.
                      Noooo ale po sklepach trzeba lubić łazić.

                      frosia a Ty co się tak dziwisz, tyś też przeca galerianka

                      Dotka
                      a jak tak właśnie dzisiaj myślałam, gdzie się podziewasz

                      Silek fajna nazwa ZADYMA
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

                        frosia a Ty co się tak dziwisz, tyś też przeca galerianka
                        no może ja lubie..ale moj m nie trawi po sklepach chodzić,stąd było moje zdziwienie...bo ja wszystkich wsadzam do jednego wora
                        dobra ide spac ciao
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Tree hehe no nazwa najlepsza ,tancza fajnie w grupie to super wyglada mam nadzieje ze mojej sie bedzie podobać,chciał jeszcze na plastyczn ekółko ale musi przelozyc logopedie na inny dzien bo jej sie koliguje,niech chodzi im więcej zajęc które jej sprawiaja przyjemnośc a jednoczesnie czegos uczą to lepiej bo ona ma duzo energi i musi ja sporzytkowac bo glupieje


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć dziewczynki! podczytuję was już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz za namową naszej inspektor Miss odważyłam się do was kliknąć Jak dotąd gościłam na starankach. Przyjmiecie mnie czasem na pogaduszki o *************kach?
                            Coś o sobie? jestem Aneta, mieszkam w krakowie, mam ponad 2 letniego synka Piotrusia, a w tym momencie jesteśmy w trakcie starań o drugiego bąbelka.
                            Pozdrawiam i zyczę miłej nocki

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hey dziewczyny

                              witaj Scarlett cieszę,się że wkońcu zawitałaś na wątek "stuknięte mamuśki"
                              a wiem,że masz zeza i krzywe zęby więc się tu nadajesz...
                              ja dziś mam zaplanowany szoping po południu...
                              bo się okazało,że moja mama od pt bedzie cały miesiac robić na popołudnie,więc znowu mam lipę i nigdzie nie wyjdę BEZ dziecka, a do poludnia idę z moja córą gdzieś na spacer,bo wczoraj przesiedziałam cały dzień jak stara baba w domu- jako ciekawostkę dodam,że się ŹLE CZUŁAM,bo @.

                              silek nazwa ZADYMA robi wrażenie...hehe nie wiadomo,ćzego się można spodziewać słysząć nazwę zespołu,ja myslę,że Sylwi się spodoba
                              Last edited by Miss; 07-01-2010, 08:02.
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam kochane, jutro sie wybieram do sądu założyc sprawe tej babie co nas prześladuje.Ostatnio pukała do wszystkich drzwi w naszej klatce schodowej i ostrzegała naszych sąsiadów przed nami.Mówiła im,żeby na nas uważali bo jesteśmy z mafii i jesteśmy złodziejami-tym razem jej tego nie popuszcze-już napisałam pozew do sądu cywilnego i oskarże ją o pomówienie oraz zarządam od niej odszkodowania za tzw.szkody moralne.Byłam nawet u jej dzielnicowego to zgłosic-nie chciałam latac po sądach ale nawet jej dzielnicowy,który zna już jej osobe doradził mi abym tym razem jej nie popuściła bo nigdy nam nie da spokoju.Rozmawiałam już z sąsiadkami,które zgodziły sie zeznac w sądzie,że takie coś im mówiła.Zakończe w końcu tą sprawe bo mam dośc



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X