Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja mam 2 albo 3 jeśli chodzi o mały palec

    Froch słyszałam słyszałam, jak byłam w ciąży to nawet sobie wróżyłam, że będę miała chłopca no i mam
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Tree mi wychodzi ze sposobu Izy 3 tyle samo kresek jak pod dłonią.
      ja też kiedyś wróżyłam sobie z obrączek i wychodziło,że pierwsza będzie córa..i mam córe

      Skomentuj


        Hej iza to wrzuć, ja słyszłam że jest super- a melcia też uwielbia babki To czekamy

        U mnie z tej wróżby wychodzi , że jedno;(Mąż sie ucieszy, bo on wiecej nie chce- nawet gadać o tym nie chce.

        A co do zostawienia malej to ja przez te ponad 2 lata nie zostawilam na dłuzej niż noc jak na wesele szliśmy. Tak jakoś nie moge.

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          No ja też Julka jeszcze nigdzie nie zostawiła,chociaż dziadkowie nie raz
          sugerowali, żeby może go zostawić. Ale mnie bardziej chodziło o to, że on
          budził się w nocy na mleko i nie chcialam jeszcze dodatkowego problemu teściom robić. A odkąd przesypia noce to jakoś nie było tematu.
          Zawoził go mąż przez dwa tygodnie na cały dzień jak prace magisterskie pisaliśmy, to był horror dla mnie. Bo nie mogłam się skupić na pisaniu bo ciągle myślałam o Julku
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            tree nie wiesz,że mamą sie wydaję,że nikt najlepiej nie założy pamersa jak ona sama??ja tak miałam,musiałam zawsze po kimś poprawić...później wyluzowałam i jest ok.jesli mam taką możliwość zostawiam dziecko przy dziadkach i jade np.do sklepu na zakupy

            Skomentuj


              TAk froszku, ale mi sie wydaje ,zę jakoś na dłuzej niż dzień to nie bardzo
              tym bardziej ze ja mam prawie 200km i tak ot sobie po nie pojechac bym nie mogla

              AMELKA 08.02.2007

              Skomentuj


                Froszku hehe raz poszłam na aerobik i dziadkowie przyjechalii do Julka. Julek zrobił kupę i babcia go przebrała w pieluchę do 9 kg Zostały mi jeszcze takie pieluchy, jakoś ich nie wyrzuciłam a Julek urzędował w szufladzie pod łóżeczkiem i wyciągnął te pieluchy na wierzch. babcia ją wzięła nakład i wydawało jej się, że jakieś małe ale się nie odezwała. Pewnie sobie pomyślała że dziecku za małe pieluchy kupujemy, ale nie chciała się wtrącać
                My jak jedziemy na zakupy to też go zostawiamy, jemu się po pierwsze nudzi a
                po drugie bedą tam ludzie kichać i kaszleć na niego
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mlody spi juz dosc dlugo ... ciekawe ile jeszcze. Wyjsc chcialam a ten sobie drzemki urzadza Ale przynajmniej mam czas glupote wytepic z tego forum Ach to uczucie zwyciestwa i satysfakcji

                  Skomentuj


                    a ja czytam jak walczycie i nie mogę wyjść z podziwu skąd się biorą takie tępoty
                    Dawid 06.03.1995
                    Julia 18.05.2004
                    Adaś 30.06.2008



                    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                    Skomentuj


                      nie biorę udziału bo mi adaś cały czas kompa próbuję wyłączyć
                      więc siedzę bawię się z nim i zaglądam co tam słychać
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Asia ja mam nadzieje ze to juz koniec bo rece opadaja jak wiesz ze ktos Ci kit wciska i az Cie zwiezbi by zdzielic w ten pusty łeb.

                        Moi rodzice jada jutro po piaskownice - zamontuja ja malemu u siebie na ogrodku - bedzie mial sie gdzie bawic

                        Skomentuj


                          hej jestem i ja
                          młody padł, jednym okiem oglądam m jak miłość a drugim jestem tutaj...

                          i znalazłam coś takiego odnośnie linii dzieci:

                          Linia Dzieci:

                          Maleńkie poziome kreseczki przecinające krawędź zewnętrzną dłoni pod nasadą małego palca oznaczają ilość dzieci i ich płeć:

                          - faliste, długie, cienkie - to dziewczynki,
                          - krótkie, wyraźne - to chłopcy,
                          - dwie identycznej długości, znak równa się - bliźnięta.


                          ja mam jedną na chłopca i druga taka cienka .... więc czekam na dziewczynkę
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            nam piaskownica zbutwiała,bo mąż nie posłuchał się żonki i nie zainpregnował przed skręceniem tylko po
                            teraz robimy ściepę z ciocią i na urodzinki Adaś dostanie duuuużą ,plastikową,zamykaną piaskownicę -krab
                            Dawid 06.03.1995
                            Julia 18.05.2004
                            Adaś 30.06.2008



                            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                            Skomentuj


                              Dominika, czekam na przepis na marchewkowe ciacho od koleżanki, więc mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj je tutaj wkleję...
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                A ja mam wszystkie proste, więc bedę miała samych chłopów w domu
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X