Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej dziewczynki Widzę choróbska się do Was przypałętały, Nas na szczęście jeszcze oszczędza (odpukać) Kurde stęskniłam się za pisaniem na forum

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć dziewczyny
      Tree zdrówka dla Julka!!

      Czytam wiadomości i co rusz o tej grypie ah1n1 a teraz 23 latka urodziła dziecko na początku listopada , trochę przeziębiona była i co?Okazało się że ma wirusa , no kurcze szczepić się czy nie?
      Całe szczęście że dzieciątko zdrowe
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Witam
        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczyny
        Tree zdrówka dla Julka!!

        Czytam wiadomości i co rusz o tej grypie ah1n1 a teraz 23 latka urodziła dziecko na początku listopada , trochę przeziębiona była i co?Okazało się że ma wirusa , no kurcze szczepić się czy nie?
        Całe szczęście że dzieciątko zdrowe
        Co do szczepien to ja jestem na NIE ,pomino ze u nas listem przyszlo powiadomienie o terminie i miescu szczepien darmowych .
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          hej babeczki

          Tree oj biedulek ten Twój Julciulek
          dużo zdróweczka żeby choc tych zastrzyków uniknąć

          Moje dzieciaki prawie śpią, Majka już chrapie dawno a JUlka jeszcze coś tam czyta zaraz ją muszę pogonić bo jutro na 8 do szkoły.

          a w ogóle pochwalę się jakie butki Julce na zimę kupiłam
          http://www.allegro.pl/item806907023_...ekkie_bcm.html

          ma takie jedne włochatki ale zamszowe i na te deszcze musi mieć coś jeszcze na zmianę


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Chcę mu tego zaoszczędzić i zdecydowałam się na zakup nebulizatora/inhalatora.
            Mam swój typ już, ale może mogłbyscie mi coś polecić ??
            Jest jakiś wątek tutaj o inhalatorach ??
            My mieliśmy inhalator reczny BabyHaler - ale jego skuteczność jest średnia na jeża dla nas, a koszt 60 zł.

            jak juz to polecam, a właściwie mnie polecił nasz pediatra inhalator z głowica nebulizacyjną firmy SECURA, można wymiennie stosować tez takie nakładki do inhalacji przez nosek
            sa w wersji elektrycznej i taki my mamy obecnie, kosztował ponad 200 zł ale dla nas to urządzenie niezbedne przy chorobie Jonatana

            ale tree może Julkowi wystarczy BabyHaler, bo to by była raczej sprawa sezonowa u Was - mam nadzieję!!!

            w każdym bądź razie życzę zdrówka dla Małego

            aha! dopisze jeszcze że np. moja koleżanka bardzo sobie chwali inhalator z nebulizatorem dla dzieci MEBBY Nebulbaby
            Last edited by sikornik; 18-11-2009, 21:32.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Majek fajne te buty sama bym sobie takie kupiła

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Hej dziewczyny

                Duzo zdrówka dla Juleczka!!!

                Dani juz le[piej choc chrypke jeszcze maale Sila nie bardzo bo oslabiona strasznie jest i goraczkuje jeszcze

                kochane doradzcie prosze co ja mam zrobic z tym jej tyłkiem?ona ma tak wrazliwa skore ze juz dzis po 3 zastrzyku ma czerwone i gorące takie ,boli ja cała pupa spac nie moze biedna,jakies okłady sie robi?moze macie cos sprawdzonego?

                Majek buciki sliczne mi sie podoba taki styl moja tez takie lubi i ma podobne


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Siluś najlepsza jest świerza kapusta
                  utłucz ją wałkiem zeby sok puściła i na tylek, moze nawet z tym ciągle chodzić tylko od czasu do czasu nowy liść proponuję
                  ja jako dziecko zawsze miałm zastrzyki a że tyłas bolal to mama mi takie okłady robiła
                  potem okazały się zbawienne przy zapaleniu piersi

                  No mi butki też się podobają i za taką cenę jestem bardzo zadowolona że mi się tą aukcję udało wygrać


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Majek no super fakt zapomniałam o kapuście jutro zrobie jej i mam nadzieję ze pomoze

                    a za ile butki kupiłas?
                    wogóle jak tu swiatecznie juz hehe


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Siluś za nowe 122,67 +14 przesyłka
                      a ecco chodzą tak po 250-300 za kozaczki


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        to jak taka przebitka to faktycznie warto byłobardzo ładne
                        czytałam ze uczysz Maję nocnikowania?u mnie narazie zastój ale na nowym mieszkaniu ruszymy na wiosne ,teraz on nie ma ochoty

                        a Damianek uczy sie coraz wiecej słów mówi juz zdaniami powoli a dzis siostra nauczyła go słowa RYBKA tylko po paru godzinam wyszła z tego SIPKA a w ostatecznosci CIPKAItak latał po domu wołaja te "rybke"


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          heja
                          majek a gdzie ty tak tanio te buty kupujesz! też chcę w tej cenie dla Szymka!
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            juz doczytałam, na allegro!
                            sliczne, tezbym sobie samej kupiła.

                            Tree no przykro że Julek chorutki, oby sie bez zastrzyków obeszło....
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Siluś jak to w tej piosence wszystkie rybki mają cipki
                              Majki też ulubione słowo to CIPA juz nawet nie cipka
                              a na rybę to ona mówi LIBU
                              i też gada strasznie dużo, właściwie u niej to tak się odbywa że wszystko komentuje co robi.
                              I ma oststnio fazę że wszystkojest MAI, dziś w ogóle wszystkim wszytko zabierała. Julce ukradła z plecaka czekolade i zanim to odkryłam 8 kawalków zjadła i teraz popłakuje, koperku jej dałam i może nie będzie w nocy rewelacji


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej Pinki
                                zmieniłaś avator i teraz muszę się dwa razy przyjrzeć kto to
                                a tak po tym misiu wiedziałm że to PINKI nasza


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X