Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Cześć Pinkimnie tez ten nowy avator zmylił juz nie raz
    jak się chlopaki czuja?lepiej?

    Majek a wiesz ze mój tez ma jakis dziwny okres zabierania....ech coz naturalna kolej rzeczy


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Ja spadam bo jutro na 8 do szkoły z Julka
      a zanim wstaniemy, zjemy trzeba nam z godziny
      pa do jutra


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dobranoc Majajuladuzo zdrówka


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          dzień dobry
          ale u nas była wichura w nocy! co chwilę się budziłam i potem zasnąć nie mogłam.
          Joasia "kradnie" - zabiera mi wszystkie ściereczki z kuchni, robi sobie z nich szalik i tak chodzi a ja nie mam nigdy co w rąk wytrzeć. wczoraj jeszcze ukradła jedną reklamówkę (służą nam za worki na śmieci ), pochowała tam zabawki, chodziła z tą siatą i wszystkim się chwaliła jaką ma wypasioną torebkę na zakupy haha.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej.U nas tez troszkę wieje i jest ciepło dlatego dzisiaj robię wielkie pranie.


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              dzieńdoberek:-) a ja zaraz wybieram się do fryzjera i na pocztę... u nas też nieźle wiało wczoraj, a dzisiaj pochmurnie ale ciepło.





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej
                U nas też była wichura i mi suszarka na bieliznę latała pobalkonie i spać nie mogłam i męża wysłałam po nią a on w smych gaciach i rano z karatem wstał

                Madzia to masz niezłą agentkę. Moja ma teraz fazę na buty i wszytskim je zabiera. A tak to tylko czapy nosi a to z wiaderka a to z donicy ze skarpetki ogólnie ze wszytkiego

                A ja dziś dostałam @ po 71 dniach, nareszcie; ale zdycham i czuję się jak przez walec rozjechana


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Majajula-kozaczki super ,@ po 71 dniach to cos długo ....ANIA31 ZYCZE MIŁEGO PRANIA , prac to ja moge gorzej z prasowaniem ha ha ha,Magda to rosnie ci w domku mała modelka ,szalik torebeczka super sprawa .KRUSZYNA -nowa fryzurka sie szykuje

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    I u nas tez wichura w nocy była, teraz tez mocno wieje i sie zastanawiam czy z małym iść a musze na zakupy bo nic na obiadek nie mam.
                    wczoraj miałam wychodne -mąż z dziecmi siedziała ja pojechałam o 16 do przyjaciółki i wróciłam o 21. ale fajnie było się urwać!

                    Mój Szymek za to wszystkie ściany mi marze długopisem i meble i musze wszystkie chować.

                    A ja sobie 2 telefony sprawiłam i teraz się bawie z instrukcja obsługi bo sie połapac nie moge co i jak.

                    kruszyna zmieniasz image??
                    majek i co zdecydowaliście się na sylwestra na wyjeździe???
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      hej
                      U nas też była wichura i mi suszarka na bieliznę latała pobalkonie i spać nie mogłam i męża wysłałam po nią a on w smych gaciach i rano z karatem wstał

                      Madzia to masz niezłą agentkę. Moja ma teraz fazę na buty i wszytskim je zabiera. A tak to tylko czapy nosi a to z wiaderka a to z donicy ze skarpetki ogólnie ze wszytkiego

                      A ja dziś dostałam @ po 71 dniach, nareszcie; ale zdycham i czuję się jak przez walec rozjechana
                      haha no to gratuluje i witam w gronie truskawkowych dni ja też dziś dostałam tylko że po 12 m-c i czuje sie jak nowicjuszka ałaaa ..






                      http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        moja starsza córka w zerówce na jasełkach będzie gwiazdeczką , macie może pomysł jak ją przebrać ? z góry dziękuję i pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          CZEŚĆ DZIEWCZYNY

                          Nadaje już ze stolicy
                          Nie wiem czy ktos tu mnie jeszcze pamięta,ale wpadłam sie oprzywiotać po mojej dlugiej nieobecnosci

                          miłego dzionka

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Zapomniałam Wam napisać....

                            moja radość z braku rzężenia była przedwczesna, pediatra stwierdziła, ze jeśli nie przejdzie mu do poniedziałku to będzie musiał zastrzyki brać
                            Chcę mu tego zaoszczędzić i zdecydowałam się na zakup nebulizatora/inhalatora.
                            Mam swój typ już, ale może mogłbyscie mi coś polecić ??
                            Jest jakiś wątek tutaj o inhalatorach ??
                            qrcze tak mi przykro, ale z własnego doświadczenia wiem że nia mco sie na zapas matrwic dzieci maja to do siebie że wszystko u nich zmienia sie w mgnieniu oka

                            ja mam taki inhalator, kupiłam go bo moja mała ma czesto ataki dusznosci no i jak była malutka to bardzo czesto chorowala na oskrzela lekarze z instytu w Rabce polecicli nam wlasnie zakup inhalatora ponizej przesyłam link jaki ja mam. Ogólnie inhalacje sa lepsze dla dzieci nie obciazaja tak ukladu pokarmowego- no i np jak u nas pojawi sie katarek to wystarczy zwykla sol fizjologiczna i inhalator kilka takich inhalacji i nosek czyściutki wszytsko ładnie spływa pomaga tez w bólach gardełka itp bez niepotrzebnej dawki leku..

                            http://www.intecmedical.pl/produkty....=details&id=52

                            wybierając inhalator kierowałam się głownie tym żeby miał smoczek do dnia dzisiejszego go uzywam chociaż mała nigdy smoczka nie dydała ale wiadomo urzadzenie to jest głośne wydobywa sie z niego dziwna para i dziecko boi sie a taki smoczek to zawsze cos znajomego i ta małą maseczka pasując do buzi dziecka tez musi być ja z zakupionego inhalator jestem zadowolona służy nam juz 2 lata ..

                            Ostatnio też kupiłam tube do inhalacji bo mła musiala miec mocniejsze leki a doktorka nie chciała faszerowac ja sterydami ..






                            http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              dziewczyny a ma moze ktoras z was ubranko do chrztu dla chlopczyka roz 68-74 jakies ciepłe chetnie odkupie






                              http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Pinkioj ta zmiana na dobre mi niewysza- już niewięm do jakiego fryzjera chodzić, w sumie wyglądam prawie tak samo jak przed cięciem a mąż zarzyczył sobie sexi.... i nic z tego niewyszło.
                                Kurde zdezorientowana jestem co do tej krzywicty mojego synka- poczytałam trochę i jedyne objawy jakie ma to te zgróbienie na rzebrach, taki rozlewający brzuszek-od urodzenia go ma-, i ta nadpobudliwość, drażliwość a reszta oki. i ciemiączko ma zrośnięte prawidłowo i 13 pięknych ząbków ma i prawidłowo chodzi itd. ponoć tego niemożna stwierdzić tak na oko...

                                poszłabym do drugiego pediatry ale mały troszkę przeziębiony a ta grypa mnie przeraża...





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X