Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
    Hej dziewczyny!!!wszystkim chorowitkom duzo zdrowka zyczę
    Dotka a spróbuj moze akurat ,mój tez siada w pampku i mowi sisiu i woła nawet czasami jak chce ale u nas zimno wiec po prezprowadzce jak wyzdrowieje tez będę próbowactam cieplutko az pot po d... spływa

    Majek no zdolnichy z tych twoich dziewczyn i mądre i ladne fajnie ze Julka tanczy a co z tym karate?

    U nas bez zmian Sylwia zostaął w domu bo miała temp rano i ból gardła teraz juz ok ale mały zle sie czuje,kaszel mu sie juz odrywa wiec teraz niby lepiej ale najgorsze i najbardziej bolesne dni jak sie odksztusza wszystko,łacze jak kaszl ei na rekach nam wisi ,histeria na widok pielegniarki ech..
    w nocy wisiałm nad nim,w dzin go kaszel budził jak zasnąl w koncu teraz mąz go ululał na rekach i położył i spi na razie juz 30 minut,taki wyczerpany
    te plamki wypukłe zrobiły sie jakby krostki i pojawia sie wiecej takie dziwne to

    Majajula a czym smarowałas Maje?
    Siluś z tym karate na razie doopa,musi ktoś zrezygnować, ale aż3 osoby no i nie wiem czy jest sens w ciągu roku ją teraz dopisywać, więc pewnie tylko na basen od stycznia
    a za 2 tyg zaczynam z Mają zajęcia na basenie tylko muszę godziny oblukać żeby Julka wtedy w szkole była bow innym wypadku nie będę miała z kim jej zostawić

    a co do nacierania to ja pulmexem ją natarłam i naklepałam i po 2 razach już prawie nie chrczy


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Hej dziewczyny znowu mam problem więc zgłaszam się do Was Otóż moja Paula ma od wczoraj kolkę (od mleka modyfikowanego ) Poradźcie mi jakie kropelki będą najlepsze?? Wczoraj męczyliśmy się tak długo aż sama z wycięczenia padła bo przyznam że sama nie wiedziałam co to i nie umiałam jej pomóc a dzisiaj przypomniałam sobie że kiedyś pisałyście że na Wasze dzieci pomaga tylko suszarka więc i u nas okazała się zbawieniem...
      Ja polecam DEBRIDAT zawiesinę ale na receptę, możesz poprosić waszego pediatrę o to. Super skuteczne





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
        ja dziś poprawiłam sobie humor i poszłam do solarium i fryzjera, ścięłam i wymodelowałam włoski i sie świetnie czuję.
        No mi tez fryzjer sie klania od jakiegos czasu ,jeszcze nigdy tak dlugich wlosow nie mialam


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        [
        wiecie co ... kupiłam sobie na Mikołaja obraz, ale kurcze.... teraz nie wiem czy mi się taka abstrakcja podoba... tzn podoba mi się, tylko mam obawy jak ktoś mnie kiedyś zapyta "A co to jest ??" ja tam się na sztuce nie znam, ale jak myślicie ... abstrakcja to taka wizja artysty, prawda ?
        super obrazek jesli tak to mozna nazwac
        jak weremontuje salon to tez bede sie rozgladac za jakimis abstrakcjami
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          tree fajny obraz taki hmmm czekoladowy

          o fajny wyjazd na sylwka,
          a jakie macie marzenia w zwiazku z sylwestrem ? a na co sobie pozwolicie czy co macie do wyboru.

          ja ze wzgledu na swoj stan nie zaszaleje, ale moze jakis romantyczny wieczor w pensjonacie bez Gabrysia, nie wiem nawet co nato maz i kieszen ale marzyć dobra zecz

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witam!
            Hanta ja tak samo muszę ruszyć tyłek do fryzjera
            Tree fajny prezent sobie zrobiłaś.
            widzę, że już myślicie o Sylwestrze, ja na razie zatrzymałam się na świetach, ale i tak na razie tak ogólnie obmyślałam sprawy z nimi związane. a gdzies na Sylwestra fajnie byłoby się wybrać, rok temu w domu we trójkę siedzieliśmy. dwa lata temu mieliśmy dość ciekawą imprezę, której motywem przewodnim były "dresy"
            Joasia u babci sobie wypoczywa, a ja wczoraj pierwszy raz od ponad dwóch lat poszłam na imprezę i przy okazji zgubiłam legitkę. raz na ruski rok człowiek gdzieś wyjdzie i jeszcze jakieś niemiłe przygody mu się przytrafiają. ale ogólnie to super było!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              no widzisz trzeba czesciej wychodzic ,bo sie wychodzi z wprawy.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej
                ale dziś pustki zresztą ostatnio jakoś mało kto tu zagląda

                a ja dziś byłam z JUlką na małych zakupach i kupiłam jej super bluzeczki w reserved 2 za 29 zeta, jedna oczywiście czarna


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  U nas dzisiaj było bardzo ciepło więc korzystaliśmy z sprzyjającej aury i byłyśmy z małą cały dzień na na dworzu.
                  Last edited by anna31; 14-11-2009, 18:37.


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Witam moje kochane,
                    od wczoraj zdycham,mam grypę jelitową,dziś byłam na pogotowiu.Mam leki-jutro i dziś L4



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      MARTI współczucia,ja niedawno tez miałam coś podobnego,bolał mnie żołądek i głowa,miałam zawroty i wymiotowałam na szczęście biegunki niebyło ale byłam osłabiona i tylko spałam.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej
                        Moje dziecko już dziś ma się o wiele lepiej, tylko jedna kupa.
                        U nas też była cudna pogoda i byliśmy w lesie

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          MARTI współczucia,ja niedawno tez miałam coś podobnego,bolał mnie żołądek i głowa,miałam zawroty i wymiotowałam na szczęście biegunki niebyło ale byłam osłabiona i tylko spałam.
                          U mnie dokładnie to samo,boli mnie głowa i brzuch,nie umiem nic jeśc i wymiotuję.Biegunki też na szczęście nie mam.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ja też nie mogłam nic jeść,a potem jeszcze przez tydzień mialam mniejszy apetyt i nic mi niesmakowało,schudłam 3 kg i to był jedyny plus tej choroby he he


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Marti oj to współczuję
                              ale mnie chyba coś też dopada bo od wczoraj mam biegunkę i nic nie mogę jeśc tylko bułki i herbatę, no ale ja mam wieczne problemy żołądkowe więc narazie nie panikuję - właściwie przywykłąm do tego
                              Choć gastrskopia mi się kłania ale się boję


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                Marti oj to współczuję
                                ale mnie chyba coś też dopada bo od wczoraj mam biegunkę i nic nie mogę jeśc tylko bułki i herbatę, no ale ja mam wieczne problemy żołądkowe więc narazie nie panikuję - właściwie przywykłąm do tego
                                Choć gastrskopia mi się kłania ale się boję
                                MAJAJULA ja mialam gastroskopię dwa razy w odstępie 8 lat i mówię Ci ze to nic strasznego kilka chwil i po wszystkim.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X