Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Dziewczyny bardzo dziękuję za porady, byliśmy u lekarza który stwierdził jakąś wirusówkę.
    Na razie wszystko się uspokoiło, ostatnia kupa była o 11 więc mam nadzieję że wszystko będzie ok aczkolwiek prutasy są strasznie śmierdzące
    Nagotowałam małemu ryżu i tym go przez cały dzień karmiłam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej!

      dużo zdrowka dla chorych dzieciaczkow
      u nas na razie jest wszystko OK, odpukac.

      silek Natalka ma takie 2 krostki na nadgarstku, pediatra podejrzewala,ze to mięczak zakaźny,ale dermatolog przepisal masc i juz znikaja. Czytalam o tym mieczaku zakaznym, ze wlasnie krostek robi sie coraz wiecej, i nie wolno tego wyciskac, bo pozniej moze cale cialo zsypac. Moze przejdz do dermatologa, na pewno cos zaradzi

      troche mi przykro, ze ostatnio prawie nikt nie zauwaza moich postow
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Cześć Syla
        Silek mojemu małemu kiedyś wyskoczyły takie krostki po Cebionie

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          cześc Syla!

          ale tu dzis pustki!

          ja dziś poprawiłam sobie humor i poszłam do solarium i fryzjera, ścięłam i wymodelowałam włoski i sie świetnie czuję.
          Jutro mam w knajpie imprezę z pracy - spotkanie integracyjne chociaz juz pół roku mamy sklep otwarty ale co tam , każda okazja dobra by sie urwac z domu
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            pinki no jasne, ze kazda okazja jest dobra. Udanego i milego spotkania

            ja niestety juz Was opuszczam, ide ogladac film "Jeszcze raz" na TVN
            Natalka - 24 lipca 2008r.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Heja,
              o ja tez wlasnie zastanawioam sie nad mocnym skroceniem wloskow, bo teraz i tak mi beda rosnac jak opetane ale ostatni raz krotkie wlosy mialam jak mialam 9 lat tuz po komuni i sie troche boje jak to bedzie wygladac

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                Witam!
                Chciałam zapytać czy u was już jest ten nowy system segregacji odpadów organicznych?U nas wczoraj roznosili wszystkim mieszkańcom wiaderka.Nie wiem jak z tym będzie bo chcą aby pakować je w worki papierowe no i nawet kontenera zbiorczego nie wystawili jeszcze.
                Bazumik ja nic nie wiem o nowym sposobie segregacji a to jest jakaś "ogólnopolska akcja"?
                Przyznam, że nic nie słyszałam by nasza spółdzielnia coś ma roznosić.
                Ale fajnie by bylo gdyby i u mnie coś takiego miało miejsce.

                Widzę, że choróbska się szczerzą!! wstrętna pogoda.

                Pinky rewelacyjne niusy

                Silek a to nie ospa ?
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Ja tez nic nie słyszałam o tej segregacji...


                  u nas dzis normalnie fajna jesień była - cieplutko i słonko zaświeciło to z Szymkiem pospacerowaliśmy, i Kaufland zaliczylismy i szymek wrzucał sobie słodycze do koszyka. rachunki popłaciłam.
                  a w poniedziałek jadę sylwka załatwiac. no i mam chęc na habrowe pasemka na które mnie fryzjerka namawiała i chyba sobie strzelę na święta.
                  no i na allegro sobie handluje bo kaska się przyda a i tak siedze jeszcze w domu to mam czas.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Pinky noo korzystaj póki domciu jesteś.
                    Do kiedy masz L4 ??

                    wiecie co ... kupiłam sobie na Mikołaja obraz, ale kurcze.... teraz nie wiem czy mi się taka abstrakcja podoba... tzn podoba mi się, tylko mam obawy jak ktoś mnie kiedyś zapyta "A co to jest ??" ja tam się na sztuce nie znam, ale jak myślicie ... abstrakcja to taka wizja artysty, prawda ?
                    Attached Files
                    Last edited by FamilyTree; 13-11-2009, 21:33.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      tree na urlopie jestem do 22 a potem juz do pracy.

                      a za ile taki obraz kupiłaś?
                      kurna ja za sztuka ogólnie nie przepadam a zobrazów toleruje tylko wszelkie kopie aniołów Rafaela

                      http://www.artdeco.sklep.pl/galerie/...santi_1479.jpg

                      ale ten twój fajny nawet!

                      Ja się pochwalę ze w ramach mikołajkowego prezentu w poniedziałek wykupuje sylwestra w Wiedniu.
                      wprawdzie jeden dzien i na wolnym powietrzu ale zawsze to lepsze niż siedzenie w domu.
                      oby tylko miejsca jeszcze były.
                      Last edited by pinklady; 13-11-2009, 21:48.
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Pinky chodzi o to, że ja nie mam ani jednego obrazu w domu (nie licząc oprawionej pamiątki z chrztu Julka, która i tak wisi u niego)
                        A w końcu, mogę sobie coś do mieszkania zacząć kupować (bo wcześniej to mi starczało na bieżące wydatki, ubrania i zabawki)
                        Ja za sztuką też nie przepadam, więc nie bawiłam się w kolekcjonowanie jakiś wielkich dzieł.

                        A Ty takie aniołki masz w domku ?? Fajne !!!!
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Pinky jasne, że lepsze. My pewnie będziemy siedzieć w domu, bo co z Julkiem zrobimy
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            No aniołki mam podobne to znaczy z tej serii ale nie kupiłam dostałam od przyjaciólki, ona je uwilbia.


                            Ja dzieciaki do teściowej podrzucę a to nam się dość tanio trafiło
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Hej dziewczyny znowu mam problem więc zgłaszam się do Was Otóż moja Paula ma od wczoraj kolkę (od mleka modyfikowanego ) Poradźcie mi jakie kropelki będą najlepsze?? Wczoraj męczyliśmy się tak długo aż sama z wycięczenia padła bo przyznam że sama nie wiedziałam co to i nie umiałam jej pomóc a dzisiaj przypomniałam sobie że kiedyś pisałyście że na Wasze dzieci pomaga tylko suszarka więc i u nas okazała się zbawieniem...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczyny znowu mam problem więc zgłaszam się do Was Otóż moja Paula ma od wczoraj kolkę (od mleka modyfikowanego ) Poradźcie mi jakie kropelki będą najlepsze?? Wczoraj męczyliśmy się tak długo aż sama z wycięczenia padła bo przyznam że sama nie wiedziałam co to i nie umiałam jej pomóc a dzisiaj przypomniałam sobie że kiedyś pisałyście że na Wasze dzieci pomaga tylko suszarka więc i u nas okazała się zbawieniem...
                                Hej.EWYLYNKA na kolkę dobre są krople które zawierają Simetacon (Espuction,Bobotic,Espumisan) kropelki musisz podawać codziennie a nie tylko jak mała ma kolkę.Pomaga też masaż i lezenie na brzuszku.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X