Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Gdzie Wy wszystkie jesteście?



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej Marti
      ja własnie nie wiem co tu się dzieje puto strasznie

      Co do nadżerki to ja miałam wielkości 10 groszówki teraz idę do gina za 3 tyg i zobaczymy czy zmalała czy niejajboże powiekszyla się
      więc do do wypalania nie wiem czy boli


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Hej ja tylko pare słów

        buciki sliczne zarówno Izy jaki i Majajuli


        a dzis byłam w szpitalu u lakarza bo było w nocy zle i mały ma zapalenie gardla i oskrezli jednaki jelitka tez nieciekawie ma biegune ,nie ma apetytu dobrze ze pije,ma zastzyki a 7 dni tak płakał az mi sie serce krajało

        mam nadzieja ze choc pomoga
        a i Sylwia sie skzrzyła juz dzis na gardło ech


        ide do łóżeczka kochane i dobranoc


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          a bucikow Natalki,ktore wkleilam nikt nie zauwazyl

          Siluś wspolczuje Wam choroby i zycze duzo zdrowka

          Marti ja tez mialam nadzerke i ginekolog u mnie w miescie proponowal zamrazanie, ale pojechalam do ginekologa do Lublina i tamten mi powiedzial, ze nadzerki nie wolno zaczepiac, trzeba brac leki czy jakies globulki dopochwowe i jesli to nie pomaga to dopiero mozna myslec o zamrazaniu czy wypalaniu. Powiedzial tez, ze w ginekologii nie ma juz slowa 'nadzerka', to jest po prostu zapalenie szyjki macicy.
          A napisalam, ze mialam nadzerke, bo wlasnie pierwszy gin dal mi globulki Polseptol i pewnie mi ja wyleczyly,bo ten drugi gin juz jej nie widzial.
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            CZeśc

            Marti ja miałam wypalaną w sierpniu (albo we wrześniu ) noo troszkę boli mnie wszyscy mówili, że nie boli a ja czułam taki nieprzyjemny ból, ale zabieg nie trwa długo
            U mnie nadżerka pojawiła się po porodzie i w cale mała nie była.
            Po wypalance utrzymują się plamienia i czasami krwiste. u mnie krew się nie pokazała, ale z wkładkami zaprzyjaźniłam się na 3 tygodnie, boli też podbrzusze (można wziąć coś przeciwbólowego), nie wolno przez tydzień wykonywać ciężki prac (ograniczyć stanie, nie dzwigać zbytnich ciężarów),
            przez 4-6 tygodni (w moim przypadku było to 5 tygodni) nie wolno współżyć (bo potem są problemy z gojeniem się rany), no i tydzień przed zabiegiem też należy zachować wstrzemięźliwość, należy brać prysznic a nie włazić do wanny pełnej wody, ale u Ciebie akurat problemu nie ma bo masz prysznic
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hey Dupeczki

              ja się odsprzątałam,odprałam i teraz obiad nastawiłam,więc spoko.
              idę sobie koffi zrobić z expresu potem dymek i siądę na kompie
              u nas jest pogoda do dupy,wczoraj cały dzień mrzawka
              dziś pochmurno...czytałam o tych butach za ileś tam euro dla dzieci,kiedy mi się włączy przelicznik(bo jeszcze go posiadam)z euro na zł to normalnie szok,ze tyle kasy trza dać za dobre buty za granica.dobrze,że ja kupiłam mojej Niuni w Pl buciki
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                No właśnie po przeliczeniu to kupa kasy, a jeśli nie przeliczać to 89 euro we Fr to jest dużo ?? Bo ja nie wiem jak tam się zarabia
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  w stosunku do zarobków to nie jest dużo,to tak jak 89zł i tyle ale ja mam tryb przeliczania więc dla mnie to dużo.
                  dla porównania za 90e mam jedzenia prawie na 1,5 tyg
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Aha, czyli opłaca się u Was żyć
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      tu jest życie tańsze w stosunku do zarobków,czasem to się nawet trafi coś co po przeliczeniu z euro na zł jest nadal tańsze,niż u nas w Pl drożyzna na maxa.
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Dobry wieczór,
                        po trzech latach w końcu w czwartek usunę tą moją nieszczęsną nadżerkę,uwierzcie,że ide ją zrobic do ginekologa już dwa lata i dojśc nie umiem.Wreszcie sie zmobilizowałam i poszłam do gina.Mam pytanie do tych które miały wypalaną nadżerkę:czy to boli i jak długo po zabiegu trzeba miec celibat z mężem?
                        Hej kobity.
                        MARTI ja miałam wymrażaną nadżerkę w lipcu zeszłego roku.Troszkę bolalo i po zabiegu miałam przez chwilę rumieńce na twarzy.Zabieg robilam prywatnie.Wcale nie żałuję tej decyzji bo wczesniej miałam bez przerwy jakies stany zapalne a po zabiegu wszystko jest oki.Tak jak pisze Family trzeba było nosić podpaskę tak około 2 tygodni.No i celibat przez miesiąc.
                        U nas dzisiaj leje jak z cebra od rana.Moi M pojechali na mecz a ja sama zostałam w domu z Marlenką.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam u nas cały czas leje pogoda do kitu nawet padał snieg , my juz po obiadku . Teraz ide grac z synem w karty , bo mu sie nudzi . A mąż zaraz napewno zrobi myk i połozy sie ....ha ha ha mysli ze mu sie to uda przy dwojce dzieci .

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hey laseczki
                            Widze ze pustki na F , maly spi,umylam podlogi i czekam na gosci (moj ma dzis imieniny).Rogale wyszly super,robilam z nutella i z dzemem , te z dzemem bardziej mi smakuja

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Czesc Wam
                              Dotka jest gdzies na forum przepis na te rogale? bo mi smaka narobilas

                              Moj tez jeszcze spi a to do niego niepodobne spac ponad 2 godz ostatnio to 50 min max
                              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                juz znalazlam przepis
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X