Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej.
    U nas też dzisiaj strasznie zimno i wieje wiatr.
    Ja na spacer Karolkowi zakładam rajstopki, dresik i na to spodenki bo on kocyk wykopuje.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Hej.
      U nas też dzisiaj strasznie zimno i wieje wiatr.
      Ja na spacer Karolkowi zakładam rajstopki, dresik i na to spodenki bo on kocyk wykopuje.
      Amelka też tak robiła , dlatego kupiłam ten polarowy śpiworek i mam spokój
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        Amelka też tak robiła , dlatego kupiłam ten polarowy śpiworek i mam spokój
        A w śpiworek on wcale nóg nie chce włożyć, ryczy strasznie.
        Ewentualnie mogę założyć tę osłonkę na wózek a i to potrafi już sam rozpiąć

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          mam nadzieję, że Asia nie będzie wykopywać kocyka. a gdzie w ogóle można kupić śpiworki do wózka?
          w ogóle na ulicach widzi się dzieci napakowane po sam nos w koce, śpiworki, rękawiczki i w dodatku dzieci te siedzą cicho. nie mam pojęcia jak co ci rodzice robią, że dzieci cicho siedzą. jakieś relanium im zapodają czy co? czy to tylko moje dziecko nie potrafi spokojnie w wózku usiedzieć?
          Last edited by magda8528; 02-11-2009, 09:40.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Magda u nas w dziecięcych sklepach są

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              mam nadzieję, że Asia nie będzie wykopywać kocyka. a gdzie w ogóle można kupić śpiworki do wózka?
              W każdym sklepie z wózkami, allegro itp.
              Ale ja wolałam iść do sklepu i dopasować do wózka..bo są prze różne
              Ja mam jeszcze osłonkę na wózek ale w tym roku jeszcze nie zakładałam , bo coś mi się wydaję że Amelce już za bardzo nogi wystają aby ją założyć.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                osłonkę też mam, ale nie wydaje mi się, żeby ona tak super ocieplała. chyba się przejdę w wolnym czasie popatrzeć za śpiworem, ciekawe czy Asia da się w to zapakować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Madziu musi dać nie ma wyjścia to też koc ale zakrywa wszystko
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    mam nadzieję, że Asia nie będzie wykopywać kocyka. a gdzie w ogóle można kupić śpiworki do wózka?
                    w ogóle na ulicach widzi się dzieci napakowane po sam nos w koce, śpiworki, rękawiczki i w dodatku dzieci te siedzą cicho. nie mam pojęcia jak co ci rodzice robią, że dzieci cicho siedzą. jakieś relanium im zapodają czy co? czy to tylko moje dziecko nie potrafi spokojnie w wózku usiedzieć?
                    Nie tylko twoje dziecko takie jest, mój też rękawiczek nie da sobie założyć,
                    opss zapomniałam ostatnio kazał sobie założyć moje rękawiczki
                    W tym roku kupiłam mu troszkę większą kurteczkę i tylko końcówki paluszków mu widać więc i bez rękawiczek łapki mu nie zmarzną

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      witam wszystkie mamusie u nas tez zimno ,ale słonecznie wiec na spacerek sie wybieramy , a tak leci jakos ostatnio mam mało czasu aby tu posiedziec wieczorkiem .COLOR jak tam nózka Amelki juz wszystko ok. Narazie spadam pa pa miłego dnia .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                        witam wszystkie mamusie u nas tez zimno ,ale słonecznie wiec na spacerek sie wybieramy , a tak leci jakos ostatnio mam mało czasu aby tu posiedziec wieczorkiem .COLOR jak tam nózka Amelki juz wszystko ok. Narazie spadam pa pa miłego dnia .
                        Witaj ,
                        tak dziękuję już wszystko dobrze.
                        To papa hehe
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Melchior na długo wpadłaś haha
                          my już chyba też uciekamy, zrobię jakieś drugie śniadanie, zjemy i uciekamy na spacer.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            no i nigdzie nie poszłyśmy, bo Asi zachciało się spać wolę, żeby pospała sobie w domu, a nie w wózku.
                            robię dzisiaj zupę gulaszową na obiad, mam nadzieję, że do wieczora ją zrobię. jeszcze muszę mięsko na bulion kupić, bo coś mi odbiło i przestałam używać kostek rosołowych hehe.
                            sąsiedzi się chyba odgrywają za imprezy m. sprzed kilku lat, bo kupili sobie non stop ujadającego psa, a teraz ktoś tam gra na trąbie

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej
                              ja sobie nie wyobrażam włożyć Marysię do śpiworka.ona tylko chce chodzić , w wózku mało czasu spędza.
                              mam dzisiaj doła, nie mogę się skupić na niczym, kiedy ten dzień się skończy.




                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej
                                trochę Was doczytałam ale zaraz spadam pospać sobie bo mnie grypsko dopadło.gorączka i ból mięśni. Zreszta w domu tylko mąz sie trzyma jako tako. Julka od soboty chora, katar, goraczka ponad 39 stopni i kaszel, Majka dzis sie od niej zaraziła miła 38,8 i zaczyna kaszleć, a w sobotę USI BOLI wołała. jak mąż wróci z pracy do lekarza. Także dziewuszki od babci choróbsko przywiozły, więc wyjazd taki sobie był. w kazdym bądź razie nie wypoczełam.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X