Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    Ja zawsze bylam bardzo szcupla ale odkad mieszkam z moim to ciagle sie zapominam i zaczynam sie obzerac a pozniej robie jakis czas jakas dietke.W ogole doszlam do wniosku ze czlowiek tyje jak ma rodzine bo ciagle cos dobrego ma do jedzenia,jak zylam sama to pilam rano kawe i czasami nawet obiadu nie jadlam a teraz mam rytm jak moje dziecko
    Cos w tym jest
    ja wczoraj taki za*****isty makaron z miesem zrobiłam z różnymi fasolami i groszkami no i jak tu nie tyć
    dziś jeszcze go trochę zotało i pewie zaraz odsmarzę sobie i zjem

    a na obiad miała być kalafiorowa tylko kurka zapomniałm o kalafiorzea a leje i nie wyjdę bo i tak po 16 musze lecieć do szkoły
    także pomidorową zrobię


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      To jest wlasnieto majek,starasz sie zeby smakowalo i pozniej sama sie oprzec nie mozesz,jesli do tego jestes fanka slodyczy to zawsze bedzie pare kilo za duzo...

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dotka to kwestia przyzwyczajenia
        jakbys miła 3 tez byś musiała sobie wszystko zorganizować
        no moja też za mna łazi albo za druga mamą 9od jakiegos czasu do mojego m. woła mama i nie da sobie przetłumaczyć że to tata)

        choc nie ukrywam ze lubie te 4-5 h jak Julka jest w szkole, mała mi tak nie szaleje, ladnie sie bawi a jak tamten diablik wraca to jest robienie jaiś bud statków skakanie po fotelach zabawa w psy albo dzikie zwierzęta i ciagły pisk


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          No my słodyczy dużo jemy i ostatnio stwierdziłam że nasze dzieci też
          także zdecydowalismy że musimy je ograniczyć
          najgorsze jest to że Julka ma swoje pieniążki i sama sobie kupuje (fakt często nie ale jednak) i oststnio kupiła cipsy (był kategoryczny zakaz) i schował sie w łazience z Majką i zajadaly siedzą w brodziku - najgorsze jest teraz to że mła spróbowal co to cipsy i jak widzi w sklepie cipsy to się drze że je chce


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Majek ja mam 4 rodzenstwa i dzis jestem gotowa mojej matce Nobla w dziedzinie cierpliwosc dac
            Bede uciekac,musze powiesic pranie i posegregowac malego zabawki poki spi.papa

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Moj sprobowal czipsy u znajomych i teraz sie trzesie jak widzi...ja nigdy nie kupowalam zeby nie wiedzial jak to smakuje...jeszcze gorzej jak widzi slone paluszki,nie mozesz mu nie kupic taka histerie zrobi...

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Dotka ja mam 5 i moja mama jeszcze po wychowaniu nas Tzn. jak już poszlismy do szkoły i przedszkola wróciłado pracy po 13 latach siedzenia w domu
                i ja nie wiem jak ona sobie dawał radę a powiem że zawsze byłu nas błysk
                j a nawet jak posprzatam to jest brudniej niż u nas w domu na codzień
                nigdy nic w zlewie nie zalegało - u mnie ciagle
                nigdy jej pranie z kosza ni wyłaziło - u mnie często
                a na ludzi wyszliśmy chyba - brat ksiądz, siorka na medycynie, druga biega juz na mistrzostwach polski także moga być dumni
                bo ogólnie to zawsze o wielodzietnych rodzinach sie mówi ze narobia dzieci a potem bida piszczy
                mój ojciec to tak gadał stać mnie na dizeci to je mam, gdybym nie miał grosza przy dupie to bym i dzieci tyle nie miał bo po co płodzic jak maja potem głodne chodzić


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                  majek to dobrze ze facet dba o siebie Co do balsamu to moj tez nie cierpi,kiedys go wymasowalam to poszedl pod prysznic bo sie brzydzil ze mu sie koszulka do plecow przykleja...
                  a mój mąż używa balsamów, kremów, czasami nawet balsam brązujący sam kupi




                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    Dotka ja mam 5 i moja mama jeszcze po wychowaniu nas Tzn. jak już poszlismy do szkoły i przedszkola wróciłado pracy po 13 latach siedzenia w domu
                    i ja nie wiem jak ona sobie dawał radę a powiem że zawsze byłu nas błysk
                    j a nawet jak posprzatam to jest brudniej niż u nas w domu na codzień
                    nigdy nic w zlewie nie zalegało - u mnie ciagle
                    nigdy jej pranie z kosza ni wyłaziło - u mnie często
                    a na ludzi wyszliśmy chyba - brat ksiądz, siorka na medycynie, druga biega juz na mistrzostwach polski także moga być dumni
                    bo ogólnie to zawsze o wielodzietnych rodzinach sie mówi ze narobia dzieci a potem bida piszczy
                    mój ojciec to tak gadał stać mnie na dizeci to je mam, gdybym nie miał grosza przy dupie to bym i dzieci tyle nie miał bo po co płodzic jak maja potem głodne chodzić
                    a nas rodzice mieli 7, jeszcze 2 w domu zostało. ale bywały i gorsze i lepsze czasy




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja mam cudną parkę i z obojga jestem dumna!!! Julia ma 4 latka, chodzi do przedszkola i codziennie przynosi do domu nowe niespodzianki: to jakiś wierszyk, to nową piosenkę, śliczny obrazek, czy nowy układ taneczny. Dawid z kolei skończył rok i jego szelmowski uśmieszek rozbraja mnie nawet najgorszego dnia miesiaca, serce mięknie, kiedy taki mały niespełna 80 cm człowieczek biega mi pod nogami lub próbuje ze wszystkich sił wdrapać się na mnie! ubóstwiam swoje dzieci!!!nie wyobrażam sobie nawet jakie byłoby puste moje życie bez nich. one właśnie dodają mi sił i chęci do życia, choć też potrafią dopiec!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witaj 25anita25
                        doskonale wiem o czym piszesz


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          cześć dziewczyny!
                          już jestem po zajęciach i kawce z koleżanką obiad zrobiony, w domu jakoś ogranięte. tylko pranie muszę zrobić, przez trzy dni proszku nie miałam i cały wór brudów mi się uzbierał. juz nastawiłam dwie pralki, trzecia tura prania załadowana, tylko muszę zaczekac aż się miejsce na suszarce zrobi.
                          mój m. nie używa żadnych kremów ani balsamów jedynie pianka do golenia i deo. ja się ostatnio zaczęłam rozglądać za jakimiś kremami przeciwzmarszczkowymi, niedługo mi ćwierczwiecze stuknie i chyba już trzeba się takie cuda zaopatrzyć.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej.A co tu takie pustki w taka pogodę powinny być tłumy.A mnie dalej trzyma ta jesienna chandra czuję się ocięzała i bym tylko jadła i jadła i znowu zaczynam tyć a tu zima idzie az sie boję.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez 25anita25 Pokaż wiadomość
                              ja mam cudną parkę i z obojga jestem dumna!!! Julia ma 4 latka, chodzi do przedszkola i codziennie przynosi do domu nowe niespodzianki: to jakiś wierszyk, to nową piosenkę, śliczny obrazek, czy nowy układ taneczny. Dawid z kolei skończył rok i jego szelmowski uśmieszek rozbraja mnie nawet najgorszego dnia miesiaca, serce mięknie, kiedy taki mały niespełna 80 cm człowieczek biega mi pod nogami lub próbuje ze wszystkich sił wdrapać się na mnie! ubóstwiam swoje dzieci!!!nie wyobrażam sobie nawet jakie byłoby puste moje życie bez nich. one właśnie dodają mi sił i chęci do życia, choć też potrafią dopiec!!!
                              Witaj ANITA.Moja tez ostatnio zaczęła recytować wierszyki a mnie się łezka w oku kręci.Boze jak ten czas leci a tak niedawno dowiedzialam się że jestem w ciązy...a tu dzieci juz takie duże.


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam kochane,dziś sobie siedziałam w domku,rano była u mnie koleżanka z córeczką na kawie,więc Alanek miał towarzyszkę do zabawy.Teraz siedzę i czekam na męża,dziś robi 12 godzin więc pewnie przyjdzie padnięty.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X