Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Mik0łaj ma już pierwszą noc bez pieluchy za sobą






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Marti eeeee.... to nie ma problemu Jutro też masz wolne ??
      Tak Family,dziś również mam wolne,środę i czwartek również.W zeszłym tygodniu robiłam dużo godzin więc teraz dali mi aż 4 dni wolnego pod rząd.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        dobra kochane muszę kończyć
        Monia życzę powodzenia z mała mój też cholernik chyba wcześniejszy bunt dwu latka przechodzi haha
        Famili wytrwałości w szukaniu prezentów
        Colorka mam nadzieje że Amelka niezagada cię na śmierć, bo niebędę miała z kim pisać
        może później wpadne, czas na drzemkę małego. buizaczki





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          A tak w ogule to witam Was kochane,
          Pinki gratulacje z okazji premii-to miłe,że Cie doceniają.
          Colorku gratuluję nowych słówek
          A ja właśnie wróciłam z Tekilą od wterynarza-byłam pierwszy raz na szczepieniu,za dwa tygodnie kolejne na wściekliznę i jeszcze odrobaczenie i tylko pieniążki będe wyciągac z portfela.Wiecie pierwszy raz w życiu mam psa i nie sądziłam,że można psa pokochac tak jak członka rodziny,mamy ją dopiero miesiąc a już tak bardzo sie przywiązaliśmy do niej.Alanek w przedszkolu a ja zaraz ogarnę mieszkanko i ide na miasto popłacic rachunki i rozejrzec sie za prezentami na święta.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dzień dobry
            ja mam własnie okienko w szkole.
            czytam, że wszystkie już prezenty kupujecie. my chyba kupimy dla Joasi ten warsztat, a dziś postanowiłam, że od kogoś z rodziny zażyczymy sobie lalkę. Asia ostatnio chodzi i karmi/daje pić maskotkom, przytula je, więc myślę, że taka lala-bobas też jej się spodoba.
            a dziś dostałam od Joasi buziaczka na do widzenia
            aaaa...Tree pytałaś o bombki - tak, naklejam na bombkę styropianową cekiny. mam nadzieję, że fajnie będzie wyglądała.
            Last edited by magda8528; 10-11-2009, 11:53.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              ja wyruszyłam pierwszy raz na spacer do sklepu,bo jutro wsio pozamykane,bo święto...i cholera ubrałam się jak na minus Bóg wie ile,a tu ciepło,ale wracać mi się nie chciało więc pot ze mnie spływał od gorąca i od ciężaru...o jaa tu wcale zimno nie jest,w porównaniu z Pl.

              nie mam pomysłu co zrobić na obiad
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Miss u nas tez aż tak zimno nie jest. chyba, że już jestem przyzwyczajona do tych temperatur.
                obiad już mam zrobiony - wczoraj gołąbki zrobiłam.
                u nas jutro też wszystko pozamykane, jeszcze po jakieś bułki muszę skoczyć w drodze na kolejne zajęcia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej mamuski

                  ostatnio malo sie dzieje na naszym watku.

                  Natalka teraz spi, wiec chwile posiedze z Wami Ja tez zastanawiam sie nad prezentem dla Natalki na Mikołaja. Ale mam dwie rzeczy na oku i pewnie to kupimy na Mikolaja http://www.allegro.pl/item790330772_...ch_wzorow.html
                  a to pod choinke http://www.allegro.pl/item788546646_...dukacyjna.html

                  Co myslicie o tych zabawkach?
                  Natalka - 24 lipca 2008r.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Syla jest u Ciebie w mieście sklep Notabene? ja własnie tam kupiłam Asi takie puzzle i to o 10zł taniej. na allegro jeszcze wysyłka Ci dochodzi. niby nie dużo, ale zawsze możesz zaoszczędzić albo po prostu kupić Małej coś jeszcze.
                    puzzle są ok, nawet jak Natalka nie będzie chciała ich układać, to możecie się uczyć nazw przedmiotów czy zwierzątek (my mamy zwierzęta z farmy). a co do tej drugiej zabawki, to się nie wypowiadam. w poczekalni do pediatry jest takie coś z Ikei, ale Asia tylko spojrzała, pomacała i poszła się czym innym bawić

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      magda niestety nie ma u mnie takiego sklepu albo ja nie widzialam.
                      ale Ty piszesz, ze macie tylko jedna ukladanke, a tam na allegro jest 6 w zestawie za ta cene, wiec mysle, że to jest ok. A ten labirynt to wlasnie nie wiem, czy kupie, bo nie chce, zeby tylko stal i sie kurzyl. Moze cos z instrumentow
                      Natalka - 24 lipca 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Syla powiem Ci, że obie zabawki są fajne.
                        Jesli kupujesz małej pierwszy raz takie drewniane puzzle, to weź mniej
                        skomplikowane. Bo te ją mogą nie zainteresować. My na początku mieliśmu
                        takie, że na tej całej podkładce były tylko cztery duże elemnty (krowa,
                        owca, pies i kot) i tą Julia chętnie układała. Teraz oczywiście smiga już
                        te bardziej skomplikowane, ale tamta była lepsza jak na początek.
                        A ten labirynt tez mamy i Julia lubi sobie te kółeczka przekładać. Ona udaje
                        że jedzie pociąg bo robi tututut.

                        Od nas na Mikołaja dostnie maskotkę Barneya i płytkę DVD z piosenkami
                        z tej bajki. A na gwiazdkę na pewno właśnie taką układankę drewnianą
                        i myśle o jakimś warsztacie albo takie zabawce do wbijania "gwoździ":
                        http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/57212295


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hey syla i magda

                          syla jeśli chodzi o te zabawki to patrząc na moją córkę,to są one mało absorbujące..moja ma taką Mule i te puzzle drewniane,ale bez podniety..może twoja będzie się tym bawić?.
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Syla ale Ci interes zaproponowałam przepraszam w takim razie, nie doczytałam opisu.
                            a może jakąs zabawkę do pchania? Asia jak nie karmi maskotek, to cały czas pcha taką "tandetną" zabawkę na kijku albo odkurzacz.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              no wlasnie kazde dziecko jest inne i nie wiadomo czy cos co kupimy nie pojdzie w kąt. Ale reakcji dziecka nie znamy i trzeba ryzykowac z kupnem zabawek niestety.

                              Nusiak to poszukam innych puzzli, dzieki
                              Natalka - 24 lipca 2008r.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                no własnie każde dziecko ma inne zainteresowania.
                                u nas akurat puzzle są fajne, tak samo jak innego rodzaju, sortery, wiaderka do których mozna coś wrzucić, piramidki, teraz też zabawki do pchania. a mamy także cymbałki, tamburyn i inne grające instrumenty i to już nie jest ciekawe, leży w kącie i się kurzy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X