Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Madzia hehe Twój facet to zawsze mnie rozwala na łopatki
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hey Kochane Crejzolki
      moja powoli zasypia...
      normalnie jakiejś nerwicy się nabawiłam przez tego psa,na szczęście jutro już go zabierają.kurcze fajny psiak,w miarę usłuchany,ale strasznie za Mileną chodziła wszędzie...jestem już zmęczona.
      Nie wiem co mnie pokusiło,ale wyszłam sobie z wózkiem plus Milena i piesek- porażka,właśnie na tym spacerze złapałam nerwa i mnie trzymał do teraz
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Frosia boś nie przyzwyczajona, ja codziennie robie takie kursy i to z psem 4 razy większym
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Miss ja też się wkurzyłam jak odkryłam, że Asia dostała delicję, mimo że mówilismy opiekunce, żeby jej słodyczy nie dawać.
          wiem, że od tego ciastka nie umrze, ale uważam, że Asia na razie słodyczy nie potrzebuje. zresztą zjadła ciastka, a owoce stoją nienapoczęte, bo już nie chciała ich jeść.
          teraz już mi trochę ta złość przeszła, bo się naprzytulałam z Małą w łóżku, pośmiałyśmy się, zostałam cała obcałowana (czyt. obśliniona).
          nawet m. powiedział, że dzisiaj kolacja była pierwsza klasa w końcu udało mi się ugotować coś dobrego haha.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Martyna widzę Cię !! Co u Ciebie ?? Miałam pisać do Ciebie sms-a ale dzisiaj mi dzień potwornie szybko minął

            Madzia to nie zostawiajcie słodyczy w domu, skoro nic nie dociera do tej babki. A to jest młoda dziewczyna czy już taka dojrzała kobieta ??
            A co robiłaś na kolację ??

            Ja dzisiaj też się nastałam przy garnkach, robiłam moim głodomorom kapuśniaczki - czyli ciasto francuskie nadziane kapustą z pieczarkami.
            Polecam na prawdę pycha
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam Panie ja z pracy wroclam wlasnie i zjadlam kolacyjke. kolezanka na urlopie wiec jutro tez do roboty. teraz lece do mojego m.

              Tu na razie widze ze ruch maly.

              moze zajrze jeszcze jak dam rade.

              Majajula- trzymam kciuki
              Madzia-tez sie denerwuje jak mala zamiast owoca czy wazrywa je ciastka.

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree ok 50 lat ma. jest w wieku mojej mamy, a zachowuje się jak moja babcia. naprawdę szkoda, że moja mama nie może jeszcze iść na emeryturę, jak Asia z nią zostaje, to nawet nie dzwonię żeby sprawdzić co się dzieje i jestem naprawdę spokojna.
                na obiad upiekłam żeberka w rękawie do pieczenia. do tego ryż i dla mnie sałatka z kapusty wg twojego przepisu bardzo dobra i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo jej wyszło

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Witam
                  Family to dawaj przepis na te kapusniaczki -bo juz mi smaka narobilas
                  Magda wiesz do mojej opiekunki tez jakos nic nie dociera -chyba chce chowac malego po swojemu tyle ze ja to taka dupa jestem -codzien sobie obiecuje rozmowe z Nia i zostaje na obietnicach
                  Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Laseczki moje kochane
                    Ja dziś z prośbą do Was uderzam. Bardzo proszę o głosiki:
                    http://www.i-sklepy.pl/sk.php?o=glosowanie
                    Oczywiście na nasz sklep, bo do wygrania jest reklama w necie a dla nas
                    reklama za free jest bardzo wazna.

                    Z góry dziękować :d


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Frosia boś nie przyzwyczajona, ja codziennie robie takie kursy i to z psem 4 razy większym
                      własnie sobie dziś myslałam o Tobie jak TY to robisz
                      dobrze na kres mym nerwom przyszła koleżanka i ona psa prowadziła do domu,bo chyba bym wybuchła na ulicy
                      wokół wózka skacze,lata,ta smycz tak po twarzy Milenie....a z reszta szkoda gadać
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                        Laseczki moje kochane
                        Ja dziś z prośbą do Was uderzam. Bardzo proszę o głosiki:
                        http://www.i-sklepy.pl/sk.php?o=glosowanie
                        Oczywiście na nasz sklep, bo do wygrania jest reklama w necie a dla nas
                        reklama za free jest bardzo wazna.

                        Z góry dziękować :d
                        moj glos juz masz
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Głosowanie trwa do 25 listopada a głoswać można tylko raz z jednego IP,
                          więc jak możecie to rozsyłajcie linka dalej :d


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dzięki Hanta


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Nusiak ja też zagłosowałam.
                              Hanta doszłam do wniosku, że chyba muszę wszystko chować przed opiekunką, bo inaczej się nie da. chciałam być miła i zostawiłam jej ciastka do kawy, a tu takie zonk. no cóż, już nie będę miła i nie zostawię więcej.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Nusiak ja też zagłosowałam.
                                Hanta doszłam do wniosku, że chyba muszę wszystko chować przed opiekunką, bo inaczej się nie da. chciałam być miła i zostawiłam jej ciastka do kawy, a tu takie zonk. no cóż, już nie będę miła i nie zostawię więcej.
                                no ja mam taki problem ze wyjmuje deserki rano z lodowki zeby sie zagrzaly ,ale moja niania nie rozumie ze deserki sa po obiedzie a nie przed ,wiec nie dziwota ze potem obiadu malo je -no cos mnie trafia bo grzecznie jej juz zwrocilam uwage na to
                                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X