Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    widzę,że na tapecie wózki..ja mam parasolkę coneco- joker---polecam,ile ona już przeszła a kosztuje ok.150zł...waży tylko 5kg..Tree a myslisz nad nowym wózkiem??
    Misska mojego jestem wstanie tylko zamienić na Twojego Mutsy
    w innym przypadku go nie oddam. Mimo, że ciężki i wielki to jednak na spacerach spisuje się idealnie. Wszystko w niego zapakuję i nadal fajnie się prowadzi.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Tree może jakiegoś kurczaka w sosie? ja wczoraj zrobiłam, 30 minut i obiad był gotowy. sos sama robiłam - pomidorowo-jogurtowy z pieczarkami i ogórkami konserwowymi + oczywiście pierś kurczaka do tego

      Skomentuj


        ooo kolor widzisz,takie same kólka w solarze były,przeciez to nie są pompowane kola

        Skomentuj


          Magda poszło zaproszenie

          Skomentuj


            Madziu pierś bym musiała rozmrozić. a mój szanowny małżonek za godzinę w domu będzie
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość



              froch to ja mysle nad kolejna zmiana wozka i sie wlasnie pytalam o chicco multiway
              moja znajoma ma ten multway chicco- spoko wózek,plus ma taki ze sie rozkłada do pozycji leżącej,a w coneco tylko pół leżąco.ale moja córa nigdy w wózku nie śpi więc dla nas to nie problem..wg producenta ten wózek co ja mam jest od 18m+,kiedy dzieci juz nie sypiają w wózkach...i jest do 20kg czyli do 4 lat.Coneco Joker to jest parasolka,natomiast chicco jest parasolko-spacerówka
              FROCH

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                ooo kolor widzisz,takie same kólka w solarze były,przeciez to nie są pompowane kola
                Tak wiem ,że nie są.Ale jest też wersja z pompowanymi
                A swoją drogą ja nigdy nie odblokowuje kół bo dostaję białej gorączki
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  ooo kolor widzisz,takie same kólka w solarze były,przeciez to nie są pompowane kola
                  Ola to są kółka piankowe. Ale Colorka pierwszy link podała do wózka z pompowanymi kołami
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    moja znajoma ma ten multway chicco- spoko wózek,plus ma taki ze sie rozkłada do pozycji leżącej,a w coneco tylko pół leżąco.ale moja córa nigdy w wózku nie śpi więc dla nas to nie problem..wg producenta ten wózek co ja mam jest od 18m+,kiedy dzieci juz nie sypiają w wózkach...i jest do 20kg czyli do 4 lat.Coneco Joker to jest parasolka,natomiast chicco jest parasolko-spacerówka
                    wiem pokazywałas przeciez wczesniej zdjecia


                    Tu jest ten solar,akurat takiego koloru jak ja mialam to nie znalazlam już

                    http://www.familyshop.com.pl/photo.p...olar_szary.jpg

                    ja mialam niebiesko pomarańczowy

                    Skomentuj


                      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                      moja znajoma ma ten multway chicco- spoko wózek,plus ma taki ze sie rozkłada do pozycji leżącej,a w coneco tylko pół leżąco.ale moja córa nigdy w wózku nie śpi więc dla nas to nie problem..wg producenta ten wózek co ja mam jest od 18m+,kiedy dzieci juz nie sypiają w wózkach...i jest do 20kg czyli do 4 lat.Coneco Joker to jest parasolka,natomiast chicco jest parasolko-spacerówka
                      oooooo dzieki froszku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja też kółek nie odblokowuję, bez tego i tak sie łatwo skręca. odblokowane koła chyba nie nadają się na nasze chodniki.

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Ola to są kółka piankowe. Ale Colorka pierwszy link podała do wózka z pompowanymi kołami
                          wiem wiem widziałam,no to w tamtym tez piankowe miałam,w tym chicco tez chyba takie są
                          wiem ze chicco bardzo dobrze spisuje sie na piasku na plazy

                          Skomentuj


                            olcia ale ten coneco solar to polska podróba bebe confort loola
                            http://www.allegro.pl/item748945209_...rey_wys_0.html

                            jeśli chodzi o stelaż to prawie to samo
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Madziu pierś bym musiała rozmrozić. a mój szanowny małżonek za godzinę w domu będzie
                              no to zostają naleśniki

                              Skomentuj


                                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                                olcia ale ten coneco solar to polska podróba bebe confort loola
                                http://www.allegro.pl/item748945209_...rey_wys_0.html

                                jeśli chodzi o stelaż to prawie to samo
                                Misska nie polska tylko chińska. Coneco to chiński produkt, a Polacy go tylko importują.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X