Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    A no to nie jest tak źle. Mój Julek też zawsze po lekach (nie tylko antybiotykach) ma odparzoną pupcię.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      A no to nie jest tak źle. Mój Julek też zawsze po lekach (nie tylko antybiotykach) ma odparzoną pupcię.
      pupcię mamay ładną
      za to pipcia straszna, w pochwie takie gluty (doktorka mówi że sluz leczniczy organizm wytwarza) na łechtaczce rany na wargach sromowych to samo
      muszę ją przemywać rywanolem i clotimazolem smarować bo strach by sie nie rozniosło z racji tego gronkowca


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Ojej... to faktycznie niefajnie. Biedna Maja. Jednak u chłopców łatwiej dbać o higienę
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Ojej... to faktycznie niefajnie. Biedna Maja. Jednak u chłopców łatwiej dbać o higienę
          nie wiem czy łatwiej bo nie mama chłopca ale jak sobie pomyślę o odciaganiu napletka to wole wargi przemywać


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Cześć dziewczyny
            wybaczcie wczorajsza nie obecność ale do północy byłam na spacerku z Tomkiem chodziliśmy po parku , nawet nas policja wylegitymowała
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Była u mnie kuzynka i to co powiedziała dosłownie mnie zamurowało.
              Przyszła do niej jej siostra Agnieszka(ja jej za bardzo nie lubie choć to rodzina) i jej synek (w styczniu kończy 3 latka) uderzył czy popchnął jej córeczkę (16 m-cy) lekko zapłakała i tyle.A Agnieszka wzięła tego synka tak jak stał rozebrany (jak to się chodzi po domu) i wystawiła na balkon po czym zamknęła drzwi w te mrozy pare dni temu.I teraz synek jest chory ....
              Kurcze przecież to dziecko nawet nie rozumie dlaczego mama go tam zamknęła, przecież idzie wytłumaczyć dziecku prawda??Ona jest naprawdę dziwna , nawet klapsa daje mu na gołą pupę przy wszystkich.Ściąga spodnie majty i klaps
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                dzieńdoberek ale śliczną pogodę od wczoraj mamy





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  Cześć dziewczyny
                  wybaczcie wczorajsza nie obecność ale do północy byłam na spacerku z Tomkiem chodziliśmy po parku , nawet nas policja wylegitymowała
                  to co Wy w tym parku robiliście
                  widze znajomośc kwitnie


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    Była u mnie kuzynka i to co powiedziała dosłownie mnie zamurowało.
                    Przyszła do niej jej siostra Agnieszka(ja jej za bardzo nie lubie choć to rodzina) i jej synek (w styczniu kończy 3 latka) uderzył czy popchnął jej córeczkę (16 m-cy) lekko zapłakała i tyle.A Agnieszka wzięła tego synka tak jak stał rozebrany (jak to się chodzi po domu) i wystawiła na balkon po czym zamknęła drzwi w te mrozy pare dni temu.I teraz synek jest chory ....
                    Kurcze przecież to dziecko nawet nie rozumie dlaczego mama go tam zamknęła, przecież idzie wytłumaczyć dziecku prawda??Ona jest naprawdę dziwna , nawet klapsa daje mu na gołą pupę przy wszystkich.Ściąga spodnie majty i klaps
                    boże!!!
                    jakas kurcze nie za bardzo wiem co powiedzieć
                    może sama była bita
                    a ztym wystawieniem na balkon to przegieła
                    biedny dzieciak


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      kurde mni też nieraz ponosi i nerwy mi puszczaja ale nie dotego stopnia żeby tak traktować małą istotkę





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Dzień dobry,właśnie wróciliśmy ze spacerku,dwie godziny nas nie było.Pogoda piękna i cieplutko więc poszliśmy też na plac zabaw.Dziś ide na popołudnie do pracy to nie puszczałam Alanka do przedszkola,chciałam spędzic z nim więcej czasu.
                        Colorku ta babka co wystawiła dziecko na balkon jakaś nienormalna a ściąganie majtek przy wszystkich i bicie po gołym tyłku to upokorzenie dla dziecka nie wyobrażam sobie tak potraktowac Alana.
                        Family na początku grudnia mam 6 dni urlopu więc mam nadzieje że znowu sie spotkamy



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          to co Wy w tym parku robiliście
                          widze znajomośc kwitnie
                          Spacerowaliśmy a co można w parku robić

                          Ta Agnieszka zamenia się we własną matke , która potrafiła zamknąc dzieci na cały dzien w pokoju , wstawiła nocnik suchy chleb wodę i szła w ********u Taką mam ciotkę..a teraz na starosć ma pretensję że dzieci jej nie odwiedzają
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Colorka Pokaż wiadomość
                            Spacerowaliśmy a co można w parku robić
                            a no wiesz różne rzeczy ,można w parku robić





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                              a no wiesz różne rzeczy ,można w parku robić
                              chcieliśmy karmić kaczki ale o tej godzinie juz spały
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Uciekam z małą na spacer ..Pa
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X