Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    jakie fatum wisi nad forumowiczkami bowiem ja też z biegunką i gorączką siedzę.
    Wypiłam już herbatę z miodem, ale w jelitach ciągle mnie kręci..

    Ja też wszystkim chorowitkom życzę zdrówka
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      dlatego pewnie takie pustki tu ostatnio nawet nie mam wiele do nadrabiania
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Oj Tree biegunki Ci nie zazdroszczę, ja jak spotyka mnie ta przypadłość to zawsze laremid biorę i przeważnie pomaga
        Mnie od @ kręgosłup cholernie boli, nie mogę sobie miejsca wygodnego poszukać. Ja sobie przypomnę że w ciąży @ nie było i jak fajnie było

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          dzieczyny oddajcie mi swoje @


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Majek nie masz dalej @ ????????????? czyżbyś zafasolkowała jednak ??
            Robiłaś test ?
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Majek ja mogę Ci mój @ oddać, po porodzie stał się tak obfity że masakra

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                haha, wszystkie dziewczyny albo chore albo mają @ ja się zaliczam do tej drugiej grupy, ale u mnie już prawie koniec, także luz.
                tak sobie tu teraz usiadłam i zjadłam całą czekoladę nawet nie wiedziałam, że można całą tabliczkę w takim tempie pochłonąć.
                Sikorka widzę, że ostatnio to sobie często randkujesz. fajnie masz udanego wieczoru!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                  Majek ja mogę Ci mój @ oddać, po porodzie stał się tak obfity że masakra
                  a u mnie odwrotnie jest zdecydowanie mniejszy i nawet nic mnie nie boli -wczesniej 40 podpasek na @ i opakowanie srodkow przeciwbolowych bylo malo
                  Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    cześć!
                    mnie juz szlag trafia od tego kataru!

                    a biegunkę to w szpitalu miałam jak leżał mały i myslałam że kibel rozsadzi
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                      cześć!
                      mnie juz szlag trafia od tego kataru!

                      a biegunkę to w szpitalu miałam jak leżał mały i myslałam że kibel rozsadzi
                      czasami taka biegunka jest tez ze stresu ,a pewnie wiele przeszlas
                      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
                        a u mnie odwrotnie jest zdecydowanie mniejszy i nawet nic mnie nie boli -wczesniej 40 podpasek na @ i opakowanie srodkow przeciwbolowych bylo malo
                        Mnie też zdecydowanie mniej boli brzuch, ale teraz to nawet w nocy po 3 razy muszę wstawać

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                          cześć!
                          mnie juz szlag trafia od tego kataru!
                          a kto ma katar? Ty czy synek? pewnie Cię to nie pocieszy, ale ja miałam ostatnio ponad trzy tygodnie gęsty zielony katar! byłam z tym nawet u lekarza, bo wytrzymać już nie mogłam, dostałam jakieś dziwne krople i nic. no masakra. coraz gorsze te choroby.chociaż mam nadzieję, że u Ciebie to szybciej minie.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            anna ja przez ostatni miesiąc postarzałam sie psychicznie o jakieś 10 lat!
                            przez 3 dni ryczałam jak bóbr az mi łez zabrakło!
                            teraz jest lepiej i jestem optymistką.
                            nie martw się, cokolwiek sie u ciebie dzieje, zobaczysz w końcu światełko w tunelu i bedzie lepiej.

                            magda mam ja od wczoraj , a dzieci od kilku dni więc złapałam od nich.
                            mały cyca doic w nocy nie może przez to i sie wścieka, ja nie dosypiam, ach masakra!
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                              Mnie też zdecydowanie mniej boli brzuch, ale teraz to nawet w nocy po 3 razy muszę wstawać
                              ja się w nocy staram nie ruszać haha.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hanta no cięzko było, ja też @ dostałam 2 tygodnie wczesniej niz powinnam ale tez myslę że przez stres.

                                dziś byłam z małym u kontroli u chirurga i pediatry.
                                oskrzela się goją i rany tez , i obaj lekarze mówili że za kilka miesięcy nie bedzie sladu więc jakos mi sie humor poprawił.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X