Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Wiem,że nie wolno pracownikom marketów pracowac w święta więc nie wiem czemu Maka to nie obowiązuje??jak w markecie byłaby kontrola i byłby pracownik w pracy w święto to kierownik płaci karę a nie wiem czemu McDonalda nie obowiązuje ta zasada.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Tzn ponoć jest tak, że sklep (czy cokolwiek innego) może być otwarty jeśli pracować będzie sam właściciel czy osoba pracująca np na umowę zlecenie i jeśli wyrazi taką chęć.
      Stąd się pytałam czy Ty jesteś na etacie.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Ahaa... fakt nie pisałaś, że pracujesz To w takim razie kto pracuje? Przecież ustawowo osoby na etacie nie powinny pracować, prawda ?
        Pracowiny byli,pamiętam jak pracowałam w sklepie to w święta była tylko kierowniczka bo bała sie żebyśmy my pracowały bo w razie kontroli dostałaby karę a kara wynosi w takim przypadku 5000 zł



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ehh,dopiero co wpadłam a już będe zmykac bo mi sie bardzo spac chce,dobranoc



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dobranoc Marti

            ja się biorę za prasowanie
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej dziewczynydziekuje za gratulonka

              juz dzis bylismy umowe spisac na prąd tak ze wponiedziałek bedzie juzlicznik wie prad będzie i zaczniemy tam juz cos odswiezać bo chcemy szybko się wprowadzc i wogóle chyba musimy debet otworzyc i kupic meble kuchenne i cos z pokojem wykombinowacłazienka ok jest i do dzieci mamy wszystko na szczęscie-czyli znów się załuzymy a dopiero co spłacilismy debet ech ale to nasze więc inaczej sie na tp patrzy

              Majek duzo zdrówka dla dziewczynek i dla ciebie!!!

              Pinki moja Sylwia nie łayknie tabletki wiec musi miec zastrzyki w razie choroby zreszta jest uczulona na wiekszośc antybiotyków..........a mały cóż na siłe dawałm i serce pekało a on i tak zwracał więc konczyło się tez na zastrzykachduzo zdrówka równiez dla Szymka!!!


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Silek masz teraz zajęcie Przeprowadzka, urządzanie mieszkanka... fajnie
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Melduję się jako pierwsza dziś.
                  Chciałam zapytać mamy mające synów starszych od mojego Mikołaja-od kiedy nie zakładacie pampka na noc?Ja cały czas zakładam chociaż mały budzi się na siku i od dawna pampki są suche rano.






                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześć

                    Ależ dzisiaj słonko świeci, pewnie jest cieplutko.
                    A my z Julkiem daliśmy czadu spaliśmy do 10.15.....

                    Bazumik a obudzi się mały w nocy na nocnik jak będzie mu się chciało siku ?
                    Bo jeśli tak no to chyba nie musisz mu już zakładać pampka.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      Tree a to sobie pospałaś my do 9 a i tak byłam w szoku bo mała to zawsze 6;15 i na nogach
                      a mimo ze do 9 spała juz się układa znowu, od paru dni przez tą chorobę to mi 4 razy w ciagu dnia spi i znów cyc wrócił w nocy mukała i dziś od rana się domagała


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Majek dobrze, że się lepiej czujecie
                        Julek też ostatnio wstawał między 6.30 a 8 i dzisiaj też wstał o 6 na mleko i nie bardzo chciał dalej spać, kazałam mu się położyć no i po jakimś czasie zasnął i wstał po 10. Chyba go już popołudniu kłaść nie będę, a zaraz zbierzemy się na spacerek
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          My to na spacerek pójdziemy może w niedzielę bo Majka do pon jeszcze antybiotyk bierze
                          JUlka już całkiem zdrowa i bierze się za nadrabiane szkolnych zaległości, na szczęście dużo nie ma bo Pani wolniej szła z programem bo tylko 8 dzieci w klasie było w tym tyg
                          Majka za to marudna strasznie i cały czas ma stan podgorączkowy


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Majuś oooo... to Julka pewnie niepocieszona,że musi zeszyty przepisywać, co ?? ja tego nienawidziłam Dobrze, ze już zdrowa.
                            8 osób ?? No jakiś wirus u Was panuje ??
                            Jeszcze kilka dni i Maja wróci do zdrówka. A z tym stanem podgorączkowym, to może jakiś ząb się wyżyna ?? Albo i utrzymuje sie ta gorączka przez chorobę, jeszcze organizm walczy.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              No na moje oko to dwie 3 napuchnięte
                              no i mamy poantybiotykowe owrzodzenia narządów rodnych och boli ją strasznie


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Wiesz w 1 klasie jeszcze nie ma tyle pisanie
                                ma jakieś szlaczki 1 literkę kilka zdań jakieś rebusy


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X