Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    kurde bo mój ostatnio świruje i niechce wieczorem chodzić wogóle spać i zastanawiam się czy mu nieuciąc drzemki w dzień- zasypia gdzieś ok.12-13 i śpi 1,5-2 godzinki. wczoraj to nas siłe go uspałam o 23





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
      kurde bo mój ostatnio świruje i niechce wieczorem chodzić wogóle spać i zastanawiam się czy mu nieuciąc drzemki w dzień- zasypia gdzieś ok.12-13 i śpi 1,5-2 godzinki. wczoraj to nas siłe go uspałam o 23
      Według mnie śpi dobrze, ale może pod wieczór staraj sie go zmęczyć zabawą
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        co do rysowania to moja woli długopis albo ołowek. ma też kredki mydlane ale one cały czas jej się łamą. jak cos narysuje jest strasznie z siebie dumna.
        wczoraj jak byliśmy w Kościele Marysia chciała się całować z jakimś chłopcem ok.3 lat całuśnica jedna.
        a jak byliśmy u moich rodziców to założyła szalik , wzieła moje klucze i mówi że do domu isć.




        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
          co do rysowania to moja woli długopis albo ołowek. ma też kredki mydlane ale one cały czas jej się łamą. jak cos narysuje jest strasznie z siebie dumna.
          .
          A jakie to kredki mydlane?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            colorka mojego zbója nieda się niczym zmęczyć, on ma takie pokłady energi, a zawsze po południu szaleje z tatą i u wierz mi że nie jest to czytanie bajek dzisiaj zasnoł o 10.30 i spał troszkę ponad godzinkę, może dzisiaj szybciej wieczorem zaśnie... a mo,że mało z nim wychodzę na dwór, jak jest zimno to ok 1godziny, ogólnie to łącznie z 1,5 godz.





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
              colorka mojego zbója nieda się niczym zmęczyć, on ma takie pokłady energi, a zawsze po południu szaleje z tatą i u wierz mi że nie jest to czytanie bajek dzisiaj zasnoł o 10.30 i spał troszkę ponad godzinkę, może dzisiaj szybciej wieczorem zaśnie... a mo,że mało z nim wychodzę na dwór, jak jest zimno to ok 1godziny, ogólnie to łącznie z 1,5 godz.
              Amelka tez ma nie spożyte pokłady energi ale wie że jak śwaitło się ściemnia czas iśc spać.Mamy rytuał :kolacja bajka i spać
              Jak już Ci spał to przemęcz go jak najbardziej się da.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                muj nielubi telewizji, bajek itd. także dobranocka odpada. zastanawiam się nad wieczornym spacerem ale już o 17 robi się ciemno i strasznie zimno...





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  muj nielubi telewizji, bajek itd. także dobranocka odpada. zastanawiam się nad wieczornym spacerem ale już o 17 robi się ciemno i strasznie zimno...
                  Wiesz świeże powietrze dobrze wpływa na sen.Ale co jak będzie Ci zasypiał w wózku o tej 17?Wtedy będzie chodził spać dośc późno...hmm a jaki macie rytuał przed spaniem?
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    właśnie niezabardzo mamy, kompiemy go róznie raz rano raz wieczorem, zazwyczaj się bawi, idziemy zjeść mleczko-chociaż ostatnio niezabardzo za nim przepada, przebieramy się w pieżamke i śpiewamy kołysanki i oczywiście bujanie na rękach lub na podusi- osytanio są wrzaski, zabawa klockami i chodzenie z pokoju do pokoju po ciemku. o spanie w wózku się niemartwię bo on tego nienawidzi:-)





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      właśnie niezabardzo mamy, kompiemy go róznie raz rano raz wieczorem, zazwyczaj się bawi, idziemy zjeść mleczko-chociaż ostatnio niezabardzo za nim przepada, przebieramy się w pieżamke i śpiewamy kołysanki i oczywiście bujanie na rękach lub na podusi- osytanio są wrzaski, zabawa klockami i chodzenie z pokoju do pokoju po ciemku. o spanie w wózku się niemartwię bo on tego nienawidzi:-)
                      A dlaczego kąpiecie go rano??
                      Wiesz według mnie on jest na tyle duży aby przestać go bujać.Po placze dzień , dwa ale się nauczy.A wy odetchniecie
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        niewiem czy sobie poradzę bo jestem strzępkiem nerwów przez te jego Cyrki z zasypianiem, nawet niewiem jak się do tego zabrać, i jakoś sobie tego niwyobrażam





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          uciekam do dentysty





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                            niewiem czy sobie poradzę bo jestem strzępkiem nerwów przez te jego Cyrki z zasypianiem, nawet niewiem jak się do tego zabrać, i jakoś sobie tego niwyobrażam
                            Poradzisz sobie, ja jestem sama i musiałam sobie radzić to i TY dasz radę.
                            Ale powiedz dlaczego go kąpiecie rano?
                            Bo może on przez to sie po przestawiał,
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja jestem za codziennym rytuałem
                              bo dzieci jak i dorośli lubią robić wszystko według planu, są spokojniejsi bo wiedzą co je czeka
                              ja bym też zrezygnowała z usypiania poprzez kołysanie i lulanie
                              bo im później wprowadzicie samodzielne zasypianie tym trudniej Wam będzie go tego nauczyć bo się bardzo przyzwyczaił
                              moja zasypiała codziennie o 19 po przestawieniu czasu o 20 lub troche przed
                              i tak jak Colorka mamay rytuał, jedzonko, kompanko i myk do łózeczka

                              a i polecam książekę JAK USYPIAĆ GINY FORD my dzięki jej wskazówkom w tydzień nauczylismy zasypiania Majki w łóżeczku bo wczesniej tylko przy cycu usypiała, fakt pierwsze 2 dni były straszne. No i pomoc męża niezastąpiona.

                              co do kąpania rano to ja czasem małą tez rano kapałam jak się zafajdała po pachy albo latem jak walczylismy z odparzeniami, a tak mąż wieczorkiem ma swój udział w pielegnacji dziecka


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ja np.kąpie Amelke już co drugi dzień i zawsze wieczorem.Mam koleżankę która kąpie tylko i wyłącznie rano , po czym idzie z dzieckiem na spacer (nawet godzine po kąpieli) i jak nie katar to co innego.
                                Rytuał jest potrzebny i zgodzę się z Mają
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X