Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    dzieki dziewczyny za odzew.zadzwonie jednak sie umowic do tego kelarza .moze faktycznie wpadlam w anemie albo co innego
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Niusiak my tez mamy te zabaweczki (JUlka je kolekcjonuje) i Majka tez się nimi bawi i o dziwo ich nie je. ja Julce wczesniej kazałam pochować wszystkie mlusie syrenki http://www.allegro.pl/item803287790_...ki_ashley.html, koniki http://www.allegro.pl/item791861363_...ji_krakow.html i pieski i raz przypadkiem Majka sobie je wnalazła i teraz ma po Julce całe mnóstwo takich zabawek. i nosi je w koszyczku albo wkłada do powozu i wozi


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Majek wy to macie kolekcję.A my dopiero zaczynamy się wciągać.
        Dużo kasy do wydania przed nami Te kucyki tez fajne


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          a i Majka to jakis dziwak kredki, plasteline i farby zjada
          a jak znajdzie na podłodze koraliki (JUlka ma takie do nawlekania) to je zbiera i oddaje i tez je nosi np. w woreczku i układa na stoliku - moe dziwadło małe


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Tylko w tych kucykach to przekichane, że nie widać jaki jest w środku


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Majek koniki są fajne, sama bym się takimi pobawiła
              Nusiak z czego dajesz korki? chyba musisz być cierpliwa, albo masz inteligentnych uczniów. do mnie raz przyszła dziewczyna z klasy maturalnej i nie wiedziała, że jak się przenosi wyrażenie z jednej strony równania na drugą to się zmienia znak na szczęście dziewczyna nie zdawała matmy na maturze.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                co do rysowania, to dałam Asi mazaki ostatnio i mamy już pierwszy obraz haha. chyba będę musiała się zaopatrzyć w coś mniej brudzącego, bo na razie posiadam tylko farby olejne, akrylowe, mazaki i suche pastele...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                  Majek wy to macie kolekcję.A my dopiero zaczynamy się wciągać.
                  Dużo kasy do wydania przed nami Te kucyki tez fajne
                  no i tańsze te koniki od syrenek (około 26 zł sztuka)
                  a na 30 zł to można konika ze stajnia powozem albo zamkiem kupić (nam tylko tego transportera brakuje)
                  a poza tym te syrenki sa w jaiejś musującej substancji i mama obawe coby to nie toksyczne jakies bo smierdzą potem i musze je zawsze wyszorować.


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    hej Monia, a czemu masz doła???
                    jak zwykle przez męża. o wszytko mnie obwinia, nie pocieszy a teraz sobie wymyślił że nastawiam Marysię przeciw nie mu. i to mnie zabolało.
                    nawet jak miałam tę rwe kulszową to mi nie pomógł, wszytstko musiałam sama robić, a każdy wysiłek wiązał się z bólem. ale jak on źle się czuł to leżał cały dzień umierający.
                    chyba muszę odpocząć. ciągłe pretensje , uwagi. mam dosyć




                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      Majek koniki są fajne, sama bym się takimi pobawiła
                      Nusiak z czego dajesz korki? chyba musisz być cierpliwa, albo masz inteligentnych uczniów. do mnie raz przyszła dziewczyna z klasy maturalnej i nie wiedziała, że jak się przenosi wyrażenie z jednej strony równania na drugą to się zmienia znak na szczęście dziewczyna nie zdawała matmy na maturze.
                      dobre
                      no ale dzis jest taki poziom z matmy że szok
                      ja miałm takiego kolesia z gimnazjum (najgorsi uczniowie) co mylał znaki >< i nie kumał ich znaczenia


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        co do rysowania, to dałam Asi mazaki ostatnio i mamy już pierwszy obraz haha. chyba będę musiała się zaopatrzyć w coś mniej brudzącego, bo na razie posiadam tylko farby olejne, akrylowe, mazaki i suche pastele...
                        Magda ja bym zaczęła od kredek i to najlepiej w foteliku w którym je. O ile
                        taki posiadacie. Bo CI z niego nie ucieknie i zacznie od nowa upiększać
                        mieszkania. My tak zaczynaliśmy z kredkami, farbami i ciastoliną.
                        A kredki kup grube, to się łatwiej je maluszkowi trzyma w ręce.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Madzia z chemii. Ale najbardziej mi pasuje, jak są maturzyści. Natomiast
                          najbardziej mnie denerwują gimnazjaliści :P


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                            Tylko w tych kucykach to przekichane, że nie widać jaki jest w środku
                            no takie to sobie, my mamy jednego x3 i Julka gada ze to trojaczki


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Nusiak tak własnie zrobiłam. ostatnio nawet mi pokazywałaś kredki, które polecasz. potem wieczorem chciałam sprawdzić czy Asia w ogóle będzie taką zabawą zainteresowana, a że moja kolekcja malarska liczy tylko te rzeczy które wyżej wymieniłam, to dałam jej mazaki i chętnie sobie mazała. także trzeba będzie się teraz za kredkami rozejrzeć.
                              Majek z tym poziomem w szkołach teraz jest naprawdę masakra, nie wiem w ogóle po co jeszcze gimnazja robili.
                              Monia a masz może możliwość spędzić dzień/wieczór tylko z m.? moglibyście wtedy porozmawiać, wyjaśnić sobie różne sprawy.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                My też malujemy w foteliku i mamy takie kredki http://www.allegro.pl/item795162579_...ej_z_temp.html
                                są fajne o gruba kreske stawiają, bo cienkimi Majka sie denerwowała bo malo co widziała

                                a jakie kolory Wasze dzieci najchętniej uzywają??? bo moja czarny i czerwony


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X