Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    ale jaja
    Jonatan powiedział dziś pierwsze swoje sylaby: baba, baba

    moje dziecko od kilku dni układa usta w "rybke" i tak non stop
    wczoraj myślałam że mi sie wydawało "powiedział" kilka razy sylaby: ba, ba, ba

    dziś od kilkunastu minut bez przerwy wymawia: baba, baba, lub bla, bla, bla, bla

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      wszystkiego dobrego dla Jonka zokazji pól roczku
      a dopiero co w ciąży byłaś i marudziłaś, ach ten czas zapierda...a
      od nas też
      I dla moni na rocznicę ślubu






      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
        hej.
        jak tam. ja w pracy. Marysia cos ostatnio nie chce mnie wypuscić z domu rano.
        dzisiaj mam rocznice ślubu. przyjde do domu to bede szykować kolacyjke we dwoje. ciekawe co będzie na deser
        Monia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          hej Olcia
          to kiedy przyjeżdżasz do wawy???
          hej majek,no dzisiaj mielismy jechac ale niestety bank nam termin zawalił,a potrzebujemy swistek o splacie kredytu do urzędu skarbowego i duuuuuuuuuuuuuuuupa zbita
          Wkur..... się idzie na te banki,miejmy nadzieje ze jutro się uda bo jak nie to się wsciekne
          Mielismy wszytskie bambetle zawiesc i wrocic w piatek ,chcielismy jakies meble zamowic i wogole a tak wszytsko sie przeciąga


          RESZTA BABOLI,WITAM W TEN PONURY PORANEK


          SIKORKA buziaczki dla jonatanka od cioci oli

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            izuś, ja farbowałam przed ciążą przez 3 ostatnie lata na czarno - na mnie też zmywalne farby nie działają, tylko te z amoniakiem

            od kiedy mi ostro po połogu zaczęły wypadać, przestałam farbować i uznałam ze to moment żeby wyjść z czerni i też chcę ciemny brąz, ale ja musze mieć zimne kolory bo taką mam urodę (nie jestem zimną suką, choć niektórzy tak sądzą)

            a ciasto dla mamy, a właściwie może ciasteczka zrobię wg przepisu Goplany, kiedyś wrzucała na forum, takie bez glutenu (moja mama ma choróbsko i go nie trawi) muszę przekopać bo przepis był na CRAZY

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              A teraz się przywitam-CZEŚĆ
              U nas wczoraj była super pogoda, wykorzystaliśmy ten fakt i sporo czasu spędziliśmy na dworze bo dzisiaj od rana znów pada deszcz
              Strasznie wieczorem bolała mnie głowa więc nawet nie miałam siły nic nic napisać.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                dzięki dziewczyny!




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Madza, olka, majek - Johnny dziękuje ciociom

                  bazumik - witaj, bo my się nie znamy jeszcze

                  moniaB - życzę Ci baaaardzo udanego romantico wieczoru i jeszcze bardziej udanej nocy hehe
                  Last edited by sikornik; 27-10-2009, 09:37.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Monia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy`
                    Sikoreczko dla Jonka buziaczki

                    Cześć dziewczyny. Ja wstałam dzisiaj wyjątkowo prędko, bo o dziewiątej. Zjem śniadanie i zmykam na targ po kwiaty na cmentarz
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      mamakarolka
                      nic mi nie mów o bólach głowy - ja nie mam ich od kilku dni, od kiedy odstawiłam te przeklęte tabsy anty
                      jeszcze miesiąc detoksu od nich i przerzucam sie na inną firmę, niestety musimy też jechać na gumkach, czego nie znoszę, ale cóż

                      karolkowa a masz migreny?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość

                        Majek u mnie też słoneczko więc wybiorę się z Julem na spacer i po jakieś zakupy, ma jeszcze kaszel, mnie dopadło teraz nos zapchany, gardło boli, najgorzej rano, kaszel A ty masz obie córy w domu?
                        Iza o 11 idę z Julką do szkoły i do 18:30 mam jedno dziecko
                        i pewnie na plac zabaw pójdziemy zachaczymy o zapoznaną niedawno mamą to se poplotkuję
                        no i po bidon sie przejdę bo masakra moje dziecko to ciemniak jeśli o picie z narmalnego kubka idzie już 2 bluzki zalane a chce sama jak ja jej chcę potrzymac to wydziera z ręki


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          ja tu gadu gadu a o życzeniach zapomniałam


                          Jonatanku tysiące buziaków na pół roczku, zagadaj tą Mamusię swoim baba,buuuu
                          Monia upojnego wieczorku i nocki życzę!!
                          Olcia rzeczywiście doopa z tymi bankami wiem coś o tym....niech się ogarniają chłopaki w banku i wpadaj do warszawki
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Monia wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu
                            a która to rocznica???


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              mamakarolka
                              nic mi nie mów o bólach głowy - ja nie mam ich od kilku dni, od kiedy odstawiłam te przeklęte tabsy anty
                              jeszcze miesiąc detoksu od nich i przerzucam sie na inną firmę, niestety musimy też jechać na gumkach, czego nie znoszę, ale cóż

                              karolkowa a masz migreny?
                              Sikorka u mnie bóle głowy są związane ze zmianami pogody, jestem meteopatką
                              a na dodatek mam niskie ciśnienie więc jak idą niże to ja umieram z bólu głowy.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Monia wszystkiego najlepszego!
                                Majek a patrzyłaś na te nowe kubki Lovi 360? szczerze mówiąc nie mam takiego i nie orientuję się na jakiej zasadzie działa, ale podobno jak zwykła szklanka, tylko się picie nie wylewa.
                                własnie otworzyłam nową paczkę pampersów i zauważyłam, że na pampersach są nowe obrazki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X