Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Nusiak hahaha.. zanim obcięłam nupla to też zastanowiłam się najpierw jaki dziś dzień myślę "piatek, a to spoko, mąż w jutro do pracy wstawać nie musi"

    Colorka ale mój Julek budzi się w nocy i szuka smoka, więc podejrzewam, że jak go mieć nie będzie to też się będzie budził.
    Ja nie wróże sobie spokojnej nocy
    Tree Amelka do przed wczoraj też szukała , ale już nie.
    Każde dziecko inne, ale życze Wam łagodnego odzwyczajania
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      narazie nie ma co jeszcze gratulować,zobaczymy jak będzie po nocy
      Czyli dzisiaj jest dzień "obcięcia smoka"
      dotka pana W nie ma teraz w PL bo jest w Egipcie....więc lipton
      tree ten mój obcięty smoczek Mila wyrzuciła do kosza,ale mam jeszcze jeden schowany...mam nadzieje,że nie będę musiała dawać
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ja tylko pierwszej nocy bez smoczka dwa razy wstawałam do Asi. w sumie raz, bo pierwszy raz się obudziła ok 22-23, a wtedy jeszcze nie spałam, a drugi raz ją o 5 rano nosiłam trochę.
        szczerze mówiąc po jednej nocy bez smoczka już mi się nie chciało jej go dawać, chociaż ani jednego nie wyrzuciłam, wszystkie mam do tej pory

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          ale dzisiaj znowu cisza. mi się dzisiaj znowu dzień dłuży. z Asią się już tyle wybawiłam, że aż mnie sen ogarnął i musiałam na chwilę sobie przysiąść, a mój Potwór dalej szaleje i się cieszy
          uczyłam ją dzisiaj odkurzać hahaha, ale odkurzacz jeszcze trochę za duży jest dla niej, także zabawka na kijku na razie wygrywa.
          załączam zdjęcia mojej małej pani domu i wczorajsze z podróży jeździkowej po domku
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Magda fajna malutka
            Co tu sie dzisiaj dzieje ze nikogo nie ma?Pewnie wszystkie na weekend wszystkich swietych powyjezdzaly ...Poldi rozwala klocki po pokoju a ja juz sie nie moge doczekac konca dzisiejsego dnia.Tak imno jakos i ciemno sie zrobilo ze tylko bym spala.
            Uciekam skoro nikogo nie ma...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witam wszystkichwpadłam się przywitać

              ostatnio przez te chorobe na nic nie mam siły ,ale po antybiotyku czuje się juz lepiej ,i mam nadzieje ze tak zostanie

              Madzia ta twoja Asia coraz ładniejsza jest

              asnie sąsiadka się wyprowadza bo dostaął większe mieszkanie ,ciekawe kto przjydzie na jej miejsce?
              co do smoczka to mój bardzo zzyty ze tak to ujmę hehe woła go jak nie widzi na swoim miejscu-DYDY HALOOOOOOOOOO
              a jak znajdzie to tuli go taki happy nie mam serca mu narazie odcinac tej pocieszki,jeszcze poczekam a wam zyczę powodzenia!!!!


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                ja jeszcze jestem
                Asia własnie zapragnęła nauczyć się sama jeść, zabrała łyżkę, która ją karmiłam i teraz dwie łyżki na przemian do buzi pakuje.
                u nas też ciemno i zimno, tylko pod kołdrą się wygrzewać.
                Dotka u mnie w pokoju tez jest zawsze pobojowisko, od jakiegoś czasu sprzątam tylko wieczorem, albo jak już się przejść nie da, to tylko zagarniam wszystko w jedno miejsce.
                Silek wracaj szybko do zdrowia!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Madzia widze ze tez sie lubujesz w ogrodniczkach dzieci cudnie w nich wygladają!!!

                  zimno zimno dzis na cmentarzu az mrozek było czuć

                  a mój sie cos obraził i jeśc nie chce mojej kalafiorowej hehe


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Asia się tak ugryzła w język, że aż trochę krwi poleciało
                    Silek ogrodniczki są super! przynajmniej z tyłka ni spadają i opiekunka nie może ich podciągnąć pod pachy jak inne spodnie czy rajstopy (masakra )
                    a wiesz co, Asia kiedyś też się obraziła i kalafiorową pluła, potem chyba nawet trzy dni jeść nie chciała

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      A moja wciągneła na obiad duży talerz lecza z kaszą. Aż w szoku byłam,
                      chociaż wiem, że kaszę uwielbia.
                      A zupy kalafiorowej w sumie nigdy nie robiłam :P

                      Madzią super mała wygląda z tym odkrzaczem. I fakt ogrodniczki są super
                      U nas sie sprawdzają bo Julia to straszna chudzina i wszelkie spodnie z niej
                      lecą. Nawet te gumki z przesuwanymi guzikami się nie sprawdzają.
                      Ostatnio zakupiłam jej szelki i też są ok.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam,
                        widzę,że mamy forumowe zbiorowe oduczanie dzieci smoczków Jest Colorka,Froch,Nusiak i Tree -to jest bardzo dobry pomysł-możecie sie wspierac w walce ze smokiem



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Tak przeglądałam zdjęcia Alanka jak był malutki i jedno mnie bardzo rozczula
                          Attached Files



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Marti Alan wygląda na przejętego i niezadowolonego, co mu zrobiłaś?

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Wiecie może jakiej firmy jest ta chusta co ma ta kobieta?
                              http://kanguromania.pl/pl/start

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hey laski

                                musiałam oglądnąć moją "Brzydulkę" i trochę się z małą pobawiłam i teraz mam chwilkę,ale kątem oka lookam na detektywów

                                Marti no za*****isty Alanek,ale się usmiałam z tych zęboli,tylko po jednej stronie i ten uśmiech szczeryteraz sie dopatrzyłam,że te zęby jednak po środku...
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X