Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej

    Natalka wlasnie zasypia w lozeczku. Ciekawe kiedy ona zrezygnuje ze smoka, bo dzis jak ja polozylam to upominala sie pieluchy do przytulenia, wiec jej dalam, ale jeszcze zaczela wolac szuszu,czyli smocio
    Ja na chwile siadlam, ale zaraz ide robic obiadek: dzis rybka sola, do tego kasza gryczana i marchewka z groszkiem
    Jeszcze nigdy nie jadlam ryby soli, a Wy? Dobra jest?
    Natalka - 24 lipca 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      syla mój Julek też właśnie zasypia, stad siedzę cicho przed kompem
      Ja kupuję co jakiś czas solę, ale filety, bo ja nie potrafię obrabiać ryb.
      Filet fajny .. biały, kruchy.

      A u mnie zupka już pyrka na kuchence - dzisiaj krupniczek
      Last edited by FamilyTree; 30-10-2009, 12:01.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Tree ja tez mam filety juz je pokroilam, zamierzam wlasnie obsmazyc je w mące i jajku. Ale moze poradzisz mi co innego moge z nich zrobic? Moze w jakims sosie?
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          syla ja rybę właśnie obsmażam tak jak Ty, w jajku, mące na patelni.
          Ale czasami takie usmażone ryby, zapiekam jeszcze z śmietaną i serem w
          piekarniku.
          Raz robiłam też filety w folii. Posypałam przyprawami, polałam sokiem z cytryny, zawinęłam w folie i do piekarnika. Ale mnie tak średnio ta wersja smakuje Julkowi jak był mały podawałam w ten sposób rybę.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dziewczyny chciałam kupić Julkowi pościel, taką już normalną z pierza.
            Szukam na allegro ale doznałam szoku ....
            http://allegro.pl/item797311126_puch...0_na_zime.html
            tu jest błąd w cenie czy one faktycznie takie drogie

            Kurcze ja nie kupowałam pościeli stąd nie wiem jaka jest cena, ale kupowałam jaśki i płaciłam 10 zl a tu 250 zł za komplet dziecięcy
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Majek ale będzie jak będziesz mamą po raz 3
              Tak, tak... ja też znam osoby, nawet starsze, które też nic nie robią.... ja
              nie wiem czy rodzice sobie z tego sprawy nie zdają, że krzywdę tym dzieciakom robią nie powierzając im żadnych obowiązków

              Marti jak masz zamiar wolny dzień spędzie ??
              A wiesz.. Julek pół dnia siedzi na tym krzesełku kręci wskazówkami, siada, wstaje, lampkę zapala i przenosi go tylko z miejsca na miejsce
              Family bardzo bardzo sie cieszę,że Julek bawi sie tym krzesełkiem bo stało tak bezużytecznie.Alanek dzięki niemu nauczył sie jak był mniejszy jak robi kotek a jak piesek A dziś pewnie jak mąż przyjdzie z pracy pójdziemy wszyscy na długi spacerek bo bardzo lubimy spacerowac we trójkę.A wieczorem planujemy wieczór z winkiem i jakimś fajnym filmem.Pójdziemy coś wypożyczyc to wypożyczalni.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                hej

                Natalka wlasnie zasypia w lozeczku. Ciekawe kiedy ona zrezygnuje ze smoka, bo dzis jak ja polozylam to upominala sie pieluchy do przytulenia, wiec jej dalam, ale jeszcze zaczela wolac szuszu,czyli smocio
                Ja na chwile siadlam, ale zaraz ide robic obiadek: dzis rybka sola, do tego kasza gryczana i marchewka z groszkiem
                Jeszcze nigdy nie jadlam ryby soli, a Wy? Dobra jest?
                Sola jest dobra ale najbardziej lubię tilapię.Pange natomiast za bardzo czuc mułem.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  Widze że nie tylko ja miałam problem z zalogowaniem

                  Colorka no ja sie uczyłam i dlatego byłam na ojca ubezpieczeniu
                  a z tym PUP to musiałas się przyznawać że Ci tylko o ubezpieczenie chodzi??? Mi też tylko o to chodziło i nic im do tego
                  a mają tyle ofert pracy że kot napłakał
                  i często polegają one na tym ze idziesz na rozmowę z pracodawcą i to on decyduje kogo przyjmie
                  i ja pierwszą ofertę dostałam od nich po prawie roku od zarejestrowania
                  i jej nie przyjełam a można 3 razy odmówić bez podania przyczyny
                  Piszę Ci to z własnego doświadczenia i zebyś może pomyslała nad tym bo napewno jest to uciązliwe co 3 miesieczne latanie do UM po ubezpieczenie
                  U mnie też tak jest.Też najbardziej teraz zależy mi na ubezpieczeniu od nich żeby rodzinne móc odbierać.A tak naprawdę jestem u nich zarejestrowana od czasu jak szkołę skończyłam czyli już 14 lat.A ofert pracy dla mnie nie ma.Mówią żebym sama szukała więc niby szukam a tak naprawdę to mi teraz nie zależy bo małego nie miałabym z kim zostawić.






                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hey kobietki

                    jutro imprezuje u kuzynki,jej synek kończy 2 lata będziemy z Milenką na lansie....hhahahha

                    tree strasznie droga ta pościel może poszukaj innych sprzedających...
                    majek koniecznie daj cynk jak tam z @ bądź "dwupakiem"
                    Rano przeczytałam post Colorki na temat smoczka i tak mnie coś tknęło,że postanowiłam również odzwyczaić..
                    Przy niej uciełam lateks cumla na pół nożyczkami i posżła wyrzucić do kosza....teraz czekam kiedy zaśnie,ale widzę,że moga być problemy..dam Wam cynk czy zasnęła bez czy z.
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                      Sola jest dobra ale najbardziej lubię tilapię.Pange natomiast za bardzo czuc mułem.
                      marti moja jada tilapię,ale nawet nie wiem co to za ryba,tylko ją kupuję bo jest dobra,bez ości i droga.za pierwszym razem kupiłam,bo stwierdziłam,że skoro jest najdroższą z ryb to może to nie panga
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Dziewczyny chciałam kupić Julkowi pościel, taką już normalną z pierza.
                        Szukam na allegro ale doznałam szoku ....
                        http://allegro.pl/item797311126_puch...0_na_zime.html
                        tu jest błąd w cenie czy one faktycznie takie drogie

                        Kurcze ja nie kupowałam pościeli stąd nie wiem jaka jest cena, ale kupowałam jaśki i płaciłam 10 zl a tu 250 zł za komplet dziecięcy
                        Family to raczej nie jest błąd w druku,ja niedawno też kupowałam Alankowi nową pościel.Kupiłam taką typowo dla dzieci-pisało na niej,że pościel dla dziecka.Jest świetna ale kołdra plus poduszka kosztowała coś koło 150 zł a widac że ta pościel co pokazałaś o wiele grubsza więc taka cena.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                          marti moja jada tilapię,ale nawet nie wiem co to za ryba,tylko ją kupuję bo jest dobra,bez ości i droga.za pierwszym razem kupiłam,bo stwierdziłam,że skoro jest najdroższą z ryb to może to nie panga
                          Miss ja znam tilapie bo kiedyś pracowałam przy rybach i trochę sie ich naoglądałam a że miałam je na codzień w pracy to tak po kolei wszystkie kupowałam na spróbowanie.Fakt,że jest bardzo droga ale fajnie sie prezentuje,cieniutka i malutkie płaty.Próbowałam też łososia wędzonego brzuszki-też cholernie drogi ale niesmakował mi.Za to halibut wędzony wspaniały choc słony.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            te wędzone brzuszki z łososia to mój tata sobie często kupuje..
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Miss no właśnie nie ma innych z pierzem a nie chce takich typu antyalergicznych, bo my mamy taką dla siebie i to co się z niej zrobiło po roku to lepiej nie pisać, poduszki są tak twarde, że nie da się na nich spać.
                              U Ciebie spałam na świetnych poduchach, miękkich i lekkich
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Family ja tą moją z pierzem kupiłam w markecie i jestem z niej bardzo zadowolona.Może porozglądaj sie po marketach albo sklepach z pościelą.Bo ta cena z allegro kosmiczna.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X