Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    co do pościeli z pierza to my mamay poduszki i w lutym będą miały już 5 lat i są superowe, ale były dość drogie bo po 90 zł sztuka
    kołdre mamy typu 4 pory roku i mimo z tych antyalergicznych jest świetna i tez ma 5 lat prawie
    Majka ma też tego typu jak nasza kołderka i dodam że to po Julce odziedziczyła czyli już ma ponad 7 lat i ją piorę w pralce normalnie i nic sie nie dzieje
    Julka ma też poduchę z pierza co my a kołderkę antyalergiczną
    Tree maze na badziew trafiłaś bo ja jedna miałam taka poduszkę i po dosłownie 2tyg taki kluch latający w poszewce się zrobił i ją wywaliłam


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      DZIEWCZYNY

      MOJA MILENKA ZASNĘŁA PIERWSZY RAZ BEZ SMOCZKA
      normalnie już krok do przodu,ale było troszkę płaczu przed zasnięciem
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        helol wszystkim
        Gratulacje misska dla Milenki .
        Moj dopiero zasnal ale nie dam mu dzis za dlugo pospac.
        Froszkowa mi ten twoj znajomy W nie daje spokoju...ja bym chciala zeby on mnie nauczyl jak sie tym moim chlopem nie denerwowac...

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Co do poscieli to ja sie tu juz od tygodni rozgladam ale nic ciekawego nie znalazlam.Normalnej poscieli w rozmiarach do lozeczka tu nie ma,chyba ze w ikei (tam jeszcze nie szukalam).Mamy tu takie gotowe kolderko -narzutki i dzieci pod tym spia do momentu jak przechdza do zwyklego lozka i wtedy posciel juz sie znajdzie Troche te narzutki slabo grzeja oprocz ze sa ladne...Poza tym zostaja spiworki ale moj nie chce w tym spac juz od dawna...
          Wiecie co ,przywalilam 3 i pol kilo Wpadlam w nalog ze slodyczami,od poniedzialku ostra dieta ,postanowilam sobie ze Nowy Rok bede witac super figura wiec trzeba sie wreszcie zmobilizowac

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dotka nawet jeśli przytyłaś te 3,5 kg to na pewno tego po Tobie nie widać

            Colorka, Miss ja też przed chwilką obcięłam smoka, 2 pozostałe pochowałam. Powiedziałaś, że smok zachorował i wypadałoby się z nim już pożegnać, póki co nie wyrzuciłam go, kiedy będzie się domagał smoczka dam mu tego dziurawego. A nóż widelec i u nas się uda ....

            Miss brawa dla Milenki
            Last edited by FamilyTree; 30-10-2009, 13:55.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witam.
              Ja dzisiaj od samego rana wzięłam się za gotowanie, wczoraj troszkę mięska kupiłam i musiałam to uporządkować ale za to mam już obiadek na jutro przygotowany
              Jeszcze dwie zupy zdążyłam ugotować i z małym na spacerek wyskoczyć a teraz odpoczywam i kawkę piję.
              Miss i Color gratulacje dla odsmoczkowanych dzieci.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Tree oj,widac
                Dziewczyny motywujecie mnie ,moze i my sprobujemy ,poobcinam silikon i zobaczymy...
                Pusto jakos tu i spokojnie,ide poleze troche z malym a poznej na spacerek
                Last edited by dotka238; 30-10-2009, 13:56.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Widzę że pozbycie się smoczka jest ogromnie trudne, ja miałam to szczęście że moje dziecko nie chciało smoczka, ale też mam problem bo Karolek mleko tylko z butli przez smoczek pije

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej dziewczyny
                    już mam wolne od dzkoły do wtorku.
                    Colorka i Miss brawa dla dzieci
                    Tree życzę powodzenia w odsmoczkowywaniu, to nie jest takie straszne hehehe
                    Syla ja też lubię solę, ma smaczne, białe "mięsko". co do puzzli, to Asi trochę zajęło czasu zakumanie o co w nich chodzi, ale kupiłam jej je przed roczkiem. zawsze można tez uczyć nazw zwierzątek i odgłosów (my mamy ze zwierzątkami wiejskimi).

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej laski!

                      To i ja spróbuje, Już instrukcje od Frocha dostałam
                      Ale po 15 listopada, bo o 8 moje dziecko wybywa na tydzień do mojej
                      mamy i nie chce jej dodatkowego kłopotu robić. Mam nadzieje, że jakoś
                      to pójdzie. W sumie najbardziej boje się nocek i nie tyle zasypiania, co
                      przebudzenia w nocy i szukania smoka.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        dziewczyny słyszałyście co się dzieje na Ukrainie
                        http://wiadomosci.wp.pl/kat,9911,tit...wiadomosc.html

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Nusiak nooo właśnie !!!!!!!!!! Ja też się boję co będzie w nocy.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Muszę na pierwszą noc wybrać jakiś weekend, tak żeby w razie w wstawać
                            na zmianę z m. Matko już od ponad roku nie wstaję do niej wcale w nocy,
                            a tu się może znowu zacznie. No ale kiedyś trzeba
                            Normalnie układam strategie jak na wojnie :P


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              Nusiak nooo właśnie !!!!!!!!!! Ja też się boję co będzie w nocy.
                              życzę Wam aby było tak jak u nas.Cała noc przespana bez płaczu itp
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Nusiak hahaha.. zanim obcięłam nupla to też zastanowiłam się najpierw jaki dziś dzień myślę "piatek, a to spoko, mąż w jutro do pracy wstawać nie musi"

                                Colorka ale mój Julek budzi się w nocy i szuka smoka, więc podejrzewam, że jak go mieć nie będzie to też się będzie budził.
                                Ja nie wróże sobie spokojnej nocy
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X