Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    Color no nam w MOPSie to jak kazali zwozić dokumenty żeby uzyskać ten zasiłek rodzinny to nas jesień zastała i w d..ę sie możemy cmoknąć
    zasilek rodzinny w mopsie?hmm ja w urzedzie miasta załatwiałam......a co nie tak zrobiliście , za poźno?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Sikornik ja kiedyś na obiad kupiłam gotowe kotlety sojowe, natrudziłam
      się w przygotowaniu ich (tzn ugotowałam do nich pyszny rosołek)
      i...................mój mąż stwierdził że smakują jak tektura

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ja się nie znam na tych wszystkich sprawach. mi niestety (a może i stety) nic nie przysługuje oprócz becikowego - ale to już było dawno i nieprawda.
        ale jak tak czytam o Waszych walkach i bieganinie, to aż mnie ciarki przechodzą. na szczęście moje miasto do wielkich nie należy i sprawę becikowego w dwie minuty załatwiłam

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Madziu zrób zupke z soczewicy - mega prościzna, nie gotuje się długo (wtedy kup np. czerwoną w połówkach) i jest przepyszna

          Color - my załatwiamy już 3 miesiące i ciągle każą nam coś donosić
          a to ze Skarbówki, a to świadectwa pracy z 3 ostatnich lat
          ostatecznie podliczyli wypłatę Radka i moją (której już nie dostaję bo nie jestem na macierzyńskim tylko na wych.) i powiedzieli że przekracza nieco te 504 zł na łebka - dlatego muszę zarabiać choć na 1/2 etatu w domu bo z 1200 zł. Radka nie damy rady wyżyć...

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Beti z tego co ja się orientuję to aby zarejestrować się w urzędzie pracy to trzeba być zdolnym do podjęcia pracy.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Sikornik skoro teraz już nie masz tej pensji, to może spróbuj się postarać jeszcze raz (chyba że nie masz już ochoty biegać po urzędach).

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                hm... nie wiem jak u was
                ale u nas ubezpieczenie uzyskuje się w urzedzie pracy a nie w MOPSie
                trzeba sie zarejestrować jako sosba bezrobotna i wciągnąć członków rodziny
                tak tak masz rację..ale ja nie mogę nawet sie zarejestrowac bo z kim małą zostawię? bo tam trzeba byc gotowym do podjecia pracy a caly czas L4 niemogę nosic.Dlatego pisze zawsze o UM o ubezpieczenie , a oni to slą do opieki i mam ubezpiecznie na 3 m-ce ale mam i tak w kółko.
                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość

                Color - my załatwiamy już 3 miesiące i ciągle każą nam coś donosić
                a to ze Skarbówki, a to świadectwa pracy z 3 ostatnich lat
                ostatecznie podliczyli wypłatę Radka i moją (której już nie dostaję bo nie jestem na macierzyńskim tylko na wych.) i powiedzieli że przekracza nieco te 504 zł na łebka - dlatego muszę zarabiać choć na 1/2 etatu w domu bo z 1200 zł. Radka nie damy rady wyżyć...
                ja tylko zas.o zasiłku rodzinnym bo innego dochodu niemam...ostatnio ględziły mi alimkach ale tym razem powiem że nie chcę i już i im pstryczek do tego.
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  Sikornik skoro teraz już nie masz tej pensji, to może spróbuj się postarać jeszcze raz (chyba że nie masz już ochoty biegać po urzędach).
                  teraz będę próbować w styczniu bo oni chcą dochody z trzech ostatnich miechów z zakładu pracy, zatem w stycz. 2010 będę mieć - zero, chyba że zdecyduję się na prace na umowę w tej księgarni internetowej - daję sobie czas 3 miesiące - zobaczymy czy ogarnę

                  oho, Potwór płacze, to żegnam się - dobrej nocki (czego również sobie życze hehe)

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    tak tak masz rację..ale ja nie mogę nawet sie zarejestrowac bo z kim małą zostawię? bo tam trzeba byc gotowym do podjecia pracy a caly czas L4 niemogę nosic.Dlatego pisze zawsze o UM o ubezpieczenie , a oni to slą do opieki i mam ubezpiecznie na 3 m-ce ale mam i tak w kółko.

                    ja tylko zas.o zasiłku rodzinnym bo innego dochodu niemam...ostatnio ględziły mi alimkach ale tym razem powiem że nie chcę i już i im pstryczek do tego.
                    a to nie wiedziałam że tak też idzie załatwić ubezpieczenie




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                      a to nie wiedziałam że tak też idzie załatwić ubezpieczenie
                      idzie idzie , i całe szczęście
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        ja już idę spać. skończyło się siedzenie w nocy na necie.
                        dobranoc!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Magda dobranoc

                          Moje dziecko drugi dzień z rzędu zasnęło o 21.07

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć

                            My w tamtym roku też staraliśmy się o zasiłek rodzinny w MOPSIE i gdybym wiedziała, że tyle jest zachodu z tym wszystkim to drugi raz bym tam już nie szła. Przyznali nam zasiłek w kwocie 48 zł (choć wychodziłam to przez 3 miesiące bo podobnie jak u Sikornik wiecznie czegoś brakowało) po czym mój mąż po 3 miesiącach dostał lepiej płatną pracę i ten zasiłek przestał nam się należeć, więc musieliśmy zwrócić to co przez ten okres nam przelali.
                            A 3 miesiące temu przysłali na wezwanie do zapłacenia odsetek (nawet nie wiem jakich) w kwocie 1 zł.
                            Więc otzrymałam od nich niecałe 144zł a chodzenia było, że głowa boli
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja dostaję 68 zł rodzinnego (od listopada) i 170 zl samotnej matki...mogliby sie bardziej postarac bo co to jest??
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Pochwalę się Wam ,że kończy mi się umowa w mix plusie i wymieniam sobie telefon stary na taki , tyle że czarny.Co myslicie?
                                Last edited by ColorWomen; 06-01-2010, 10:01.
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X