Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Nusiakowa noo ba .... każdej kumpeli mówię o modnym brzuszku. Co prawda one nie zaciążone ale już im wspominam tak na wszelki wypadek.

    Tak sobie oglądam i wcale drogo nie macie... ja za jedną bluzkę w "chatce brzuchatka" dałam 170zł,ale byłam świadkiem na ślubie cywilnym i chciałam coś fajnego (spróbuje znaleźć zdjęcie tej bluzki)
    Za spodnie nie dałam mniej niż 130zł a miałam 3 pary, więc Wasz sklepik wezmę pod uwagę jak będę chodziła jeszcze z brzuszkiem

    Marti noo to zdjęcie z chłopcami superowe !!!
    Tree u nas to jes róznie ale nie mamy bluzek za 170 zł. Maksymalnie jakies
    wypasione koszule wizytowe to 140. Większa rozpiętość jest jeśli chodzi
    o sukienki. Bo to ok 90 do 200. Także w sumie każdy znajdzie coś dla
    siebie. Hitem są legginsy :d


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć Silus


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        anik a moja jakos jeszcze potrzebowala tych dwoch drzemek,moze dlatego, ze ja kladalam spac o 10 rano i spala 2 godz, to bylo malo.
        Marti ma racje,moze niedlugo sie Paulinka przestawi.

        ale fajne macie zdjecia, Julek i Alanek sa super, dziewczyny tez
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Anik no to super !! Widać postępy

          Nusiak pomyliłam się.. spodnie jednak też nie są najtańsze, również w granicach 130 zł a nawet droższe
          nie nooo ja z moimi nogami to chyba bym w leginsach nie wyskoczyła
          Ale nie ukrywam, że fajnie kobitka w czymś takim wygląda.
          Nie nooo... rzeczy macie na prawdę fajne.

          Cześć Siluś
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            Jestem w szoku, jest godzina wpół jedenasta, a moje dziecie juz zasypia
            Anik nie strzelaj focha,za to co Ci napisze,ale jak dla mnie to twoje dziecię ma nienormalne pory do spania.No,ale jesli Tobie to nie przeszkadza,no to ok.

            Tree bo TY się tak patrzysz na te dzieci,bo chcesz pokazać jaki masz instynkt macierzyński
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              Anik nie strzelaj focha,za to co Ci napisze,ale jak dla mnie to twoje dziecię ma nienormalne pory do spania.No,ale jesli Tobie to nie przeszkadza,no to ok.

              Tree bo TY się tak patrzysz na te dzieci,bo chcesz pokazać jaki masz instynkt macierzyński
              F(r)ochu cholera wie.. no moze i mój instynkt macierzyński się tak objawia
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Froszku słyszałam że Twoja Milenka to bardzo spokojna i grzeczna dziewczynka-więc nie dziwie sie,że Ci sie już zachciewa drugiego szkraba ,mój mi troszkę dał popalic będac mniejszy.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  [QUOTE=Miss;140727]Anik nie strzelaj focha,za to co Ci napisze,ale jak dla mnie to twoje dziecię ma nienormalne pory do spania.No,ale jesli Tobie to nie przeszkadza,no to ok.

                  A za co bym miała strzelić focha???????? przecież to sama prawda Trochę mi przeszkadza jej późne spanie, ale za to uwielbiam późne wstawanie
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    [quote=anik12;140732]
                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    Anik nie strzelaj focha,za to co Ci napisze,ale jak dla mnie to twoje dziecię ma nienormalne pory do spania.No,ale jesli Tobie to nie przeszkadza,no to ok.

                    A za co bym miała strzelić focha???????? przecież to sama prawda Trochę mi przeszkadza jej późne spanie, ale za to uwielbiam późne wstawanie
                    Noo właśnie... ja też bym chciała sobie pospać czasami .... chociaż i tak nie mam źle.. Julek wstaje między 8-9. A są dzieci,które wstają o 6.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Anik zrob tak jak radzi ci Marti i jak powoli przestawiaj z tym spaniem a nuz sie uda ,

                      Marti i Froch zdjęcia sa super no bomba,chłopcy uroczy a wy te fajne laseczkiTree co ty piszesz o tych nogach?prxeciez fajnie wygladasz


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość

                        A za co bym miała strzelić focha???????? przecież to sama prawda Trochę mi przeszkadza jej późne spanie, ale za to uwielbiam późne wstawanie
                        To tyle dobrze

                        Moja Milenka jest bardzo grzeczna,Family nadziwić się nie mogła
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          A za co bym miała strzelić focha???????? przecież to sama prawda Trochę mi przeszkadza jej późne spanie, ale za to uwielbiam późne wstawanie
                          no fajnie jest spac dlugo rano,ale ja zawsze wole wstac wczesnie i jak mala spi w dzien zrobic obiad, bo m po poludniu wraca z pracy wiec musi byc
                          Natalka - 24 lipca 2008r.

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            [QUOTE=FamilyTree;140733]
                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość

                            Noo właśnie... ja też bym chciała sobie pospać czasami .... chociaż i tak nie mam źle.. Julek wstaje między 8-9. A są dzieci,które wstają o 6.

                            np.mój Alan



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Moja Julia to tak po środku, tak po 7 a kąpać idzie się okolo 20 i 20.15 jest
                              już w łóżku i zasypia. W sumie mi to odpowiada, bo jak mnie Froch nazwała
                              jestem Nocny Nusiak, więc lepiej jak ona pojdzie wczesniej spac bo mam
                              czas dla sibie i na prace


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                                Tree co ty piszesz o tych nogach?prxeciez fajnie wygladasz
                                siluś a gdzie TY Tree widziałaś z nogami??najczęściej sama twarz,bądź pozycja na siedząco
                                A propo nie wiem Tree czego Ty chcesz od tych swoich nóg
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X