Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Froch ewisienka idzie na urodziny.


    Skomentuj

    •    
         

      wiem ze idzie na urodzinki,ale chce cos mu kupić.....więc stąd moje pytanie ile kasy na ten prezenet chce wydaćzaraz cos doradzimy

      Skomentuj


        po krotkim namysle,to skoro dziecku niczego nie brakuje to kupiłabym jakies ubranko na lato,jakiś komplecik: koszulka + spodenki krótkie,albo coś w tym stylu
        kupisz zabawkę,a nie wiadomo czy sie nią bedzie bawił,a ubranko to mama pewnie włoży kiedyś na dziecko

        Skomentuj


          froch ostatnio dorwalam w jednym sklepie takie promocje blouzeczka za 4zl spiochy za 7zl itp i tak sobie co jakis czas chodze i cos kupuje, bo co pojde to cos nowego wystawiaja.
          Z zabawkami tymi halasujacymi czylijka ta pilkeczka czy grzechotka to mam traki problem, ze jak moje psy to uslysz ato momentalnie sie zrywaja gotowe do zagbawy, a szczekaja przy tym niemilosiernie.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Diaboł, to ile Ty masz tych psów? W domu z wami mieszkaja, czy masz jakieś podwórko? Pytam z ciekawości, bo ja mam 2 kundle i po narodzinach dziecka z jednym mieliśmy giga problem. Po prostu okazał sie tak zazdrosny o małą, że szok!!! Wiedzieliśmy, że może z nim być ciężko (taki charakter psa mocno doświadczonego przez los i właściwie wyrwanego śmierci, bo umierał na ulicy), ale to co nam zgotował... nikt nie był na to przygotowany. Po prostu od pierwszego spojrzenia uznał Viktorie za intruza i bez pardonu się na nią rzucał Nigdy nie był wylewny, ale też nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. Dosłownie jakby wyczuł jakimś dziwnym zmysłem, że ta mala istotka jest na tyle ważna, że odbierze mu naszą miłość. Mam nadzieję, że Twoje psy nie są zazdrosne???


            Skomentuj


              Lulla jak aj cie tu dawno nie widzialam
              A pieski mam dwa - kunbdelki neico wieksze od latlerka, w sumie ten jeden ma w sobei cos z latlerka tyle, ze jest o niebo ladniejszy, a drugi bardziej pod jamnika podchodzi tyle, ze krotszy i ciut wyzszy. Obie (bo to suki) najbardziej an swiecie kochaja mojego tate i co najwyzej moga byc o niego zazdrosne, ale nie do tego stopnia by sie na dziecko rzucic. Znaja swoje miejsce w domu i wiedza co im wolno, a co nie. Sa rozpieszczane, ale nigdy problemu z nimi nie bylo, bardzo lagodne pieski. Trzymam je w domu, a na podworko sa wypuszczane jak nie am czasu an spacer, albo jak jest cieplo i moj tata siedzi na dworze czy np w samochodzie cos robi to wtedy obie mu towarzysza. Bede chyba jednak musiala zakazac im wchodzic do mojego pokoju, bo jak juz pisalam strasznie reaguja na zabawki wydajace odglos. Zaczynaja szczekac i chetne do zabawy wiec jak Fabian bedzie wiekszy i bedzie wywalal z lozeczka zabawki to rozszarpia, a z aniektore grzechjotki 30zl dalam wiec mi troche zal.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                Lulla witaj Kochana. Co tam slychać u Ciebie

                daibełku Ratlerek nie Latlerek I masz rację, trzeba zabronić wchodzenia pieskom do pokoju do czasy aż Fabianek nie zacznie chodzić i mniej czasu spędzać na podłodze. I najlepiej jak już teraz bedziesz powolutku sunie do tego przyzwyczajała
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree jednym okiem patrze co pisze drugim sie fizyki ucze wiec bledy mozna mi wybaczyc :P One sie same przyzwyczaily przez tydzien w sumie gdy to drzwi od pokoju mialam zamkniete by mi szwagier do pokoju nie zagladal. Teraz tam wogole nie wchodza chyba ze moj tata tam jest, albo zeby sie powygrzewac na sloneczku.

                  Ja to na Kejko ogolnie mowie mini wersja psa albo hart mapet =P to ejst wlasnie ta ratlerkowata.

                  Od soboty leczylam gardlo Amolem, a dzisiaj dorwalam ulotke i przeczytalam,z enhei zaleca sie stosowania kobieta w ciazy ze wzgleduy na brak przeprowadzonych badan czy lek zaszkodzi w ciazy czy tez nie. I co ja teraz biedna zrobie skoro tylko to mi pomaga =(
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    Daibeł rozumiem, że płukałaś gardło amolem ??
                    Bo ja będąc w ciąży pytałam o jego stosowanie i mi lekarz zezwolił.
                    Jak mnie głowa bolała, ucho czy gardło to zamiast tabletek to właśnie Amol
                    szedł w ruch.
                    Zapytaj najlepiej lekarza, on Ci doradzi.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Tree na lyzkje cukru 25-30 kropel wylewalam i to zjadalam efekt bykl od razu. Wiesz jak ja sie w nocy z placzem obudzilam, bo tak mnie gardlo bolalo, a tabletek juz brac nie moglam, bo tylko 3 dziennie wskazane bylo to mama chcac mi ulzyc dala mi amol i efekt bylk natychmiastowy. Cala noc do konca juz przespalam spokojnie, a pozniej w dzien moglam normalnie funkcjonowac.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej no witajcie Jakie miłe powitanie
                        My to w domu tylko tyle co trzeba, posiłki, przewijanko, przebranko i na dwór. Gdyby Vikusi nie rajcowało samodzielne wchodzenie po schodach, to chyba w ogóle do domu by nie chciała wracać.
                        Podzielam zdanie Tree apropo pokoju dziecka i zwierząt. Nie jest to fajne połączenie. Niestety po narodzinach potomka, trzeba wprowadzić jakiś rygor w stosunku do ulubieńców, a jednocześnie zrobic to na tyle ładodnie, aby nie poczuły się odtrącone.
                        mnie to jeszcze do szału doprowadzało to ich głośne szczekanie. Tylko ktoś coś tupnie na klatce schodowej, a nie daj boże zapuka do drzwi, to alarm taki podnoszą, że uszy puchną. Kiedyś mi to tak nie przeszkadzało, ale odkąd zaczełam mieć małe dziecko w domu, które czasem zasypiało z trudem... Dużo by opowiadać...
                        Diabeleckie, czy ty już kupiłas sobie ten wózek dla Fabianka? Pytam, bo pamiętam że chciałaś czarny, a ja wczoraj na spacerku, gadałam z taką jedną, która w zeszłym roku tez kupiła sobie taki wózek dla bejbika i podobno koszmar przeszła. Stanowczo odradza czarne wózki! Mowiła, że w gondoli jej się tropik robił, a jej dzieciątko dosłownie pływało we własnym pocie, choć juz prawie gołe je brała w upały. Gondola i budka to się podobno tak nagrzewała, że dotknąć jej nie można było. Dziewczyna musiała sobie na biegu nowy wózek kupować, i pluła sobie w brodę, że jej się czarnego zachciało.
                        Oczywiście tak tylko mówię, Diabełku zrobisz jak zechcesz...


                        Skomentuj


                          Diabełku myślę, że takie stosowanie jest ok i nic złego się nie stanie,
                          ale jeszcze raz powtórzę, że poradź się lekarza Skoro przynosi ulgę...
                          Aha a próbowałaś tantum Verde albo Hasco Sept ? Też fajnie specyfiki i
                          dozwolone dla ciężarnych
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Lulla czrano bialy kupuje i gondola jest biala a budka czarna. Ogolnie ejstem raczej nastawiona na korzystanie latem z parasolki, a nie z budki (Tree do marity sa parasolki?). Szczekanie swoich psow w sumie lubie, bo wtedy wiem, ze ktos przyszedl, bo czesto pukanbia do drzwi nie slysze, a tak mam alarm.

                            Tree no wlasnie tantum verde bralam ale to tylko 3 razy mozna i zdecydiwanie bardziej przypasowal mi amol. Juz sie lekarza pytac nie bede czy moge go brac, bo prawie wyzdrowialam, pwoiem mu tylko, ze sie w ten sposob leczylam.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              ide dziewczyny na godzinke do szkoly bo sprawdzian z fizyki musze napisac i kilka prac domowych oddac =)
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj


                                Hejka
                                My po zakupach przyszlismy obiad nastawic.
                                Golebica dalej na jajku siedzi, znaczy teraz bo w nocy sie gdzies szlajala matka wyrodna ;p. A ojciec ... klata wielka i wogole taki golebi pudzian
                                A tak wogole to moj maz idzie dzis na pierwsze zajecia z prawa jazdy W jeden dzien podjelismy decyzje o prawku i autku - poki co tylko "cinkus" - kolega ( moze moj przysz;y szwagier :P ) sprzedaje swojego w super stanie, garazowany i wogole. Potem pomysli sie o czyms wiekszym moze

                                Diabeleckie do Marity sa parasolki, wlasciwie to sa uniwersalne pasujace do roznych modeli. Mnie osobiscie z parasolka krew zalewala .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X