Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey Mamuski

    majek
    nie przejmuj się,moja też póxniej 0,5kg przybierala i wcale nie jest spasiona.
    shann ale Ci fajnie,że Tosiula poliglotka
    edyta23 witamy na forum,ale teraz z deka podupadło,bo ciepło się zrobilo i każda na dworze(niektore robią na drutach),ale ja codziennie czytam
    myślmy już z moim mężem kupili to co potrzebne do nowego M we Fr. i dopiero dziś mam troszkę luzu.

    Izka zobaczymy co powie lekarz na to :/

    Skomentuj

    •    
         

      Słuchajcie a może tak po prostu dzieci mówią co?
      Amelka jak coś mówi to wyciąga język (końcówkę) i gada a slina leci. A wasze tak mają czy nie?
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Iza moja podobnie robi wywala "patelnie" i ślina leje się do kolan
        a ostatnio mi papla jak baba na jarmarku

        ja na łazienkkowej zawsze przed wizytą waże i mi podobie wychodzi a teraz 1 kg róznicy

        ja pocieszam się tym że ona 4220 przy urodzeniu ważyła i trudno żeby teraz ważyła 7 kg


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          mojej wogole ślina nie leci...i raczej nie należy do tych dzieci,które się tak slinią-( choćby nawet przez ząbki)...więc Izka trudno mi powiedzieć...hmmm
          ide lulu...

          a moja Gwiazdka od wczoraj ma gorączkę:/ ciao

          majek moja wazyla 4400 ....więc Ci Kobito mowię,że kawał baby będzie

          Skomentuj


            Majek Amelka 4140 a teraz 9,5 to w sumie mało co? Ale lekarz mówi że dobrze.A gdzieś czytałam że do roczku dziecko powinno potroić swoją wagę.
            Idziemy 22.04 na szczepienie więc zobacze ile waży
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez froch Pokaż wiadomość
              mojej wogole ślina nie leci...i raczej nie należy do tych dzieci,które się tak slinią-( choćby nawet przez ząbki)...więc Izka trudno mi powiedzieć...hmmm
              ide lulu...

              a moja Gwiazdka od wczoraj ma gorączkę:/ ciao
              Spij dobrze i duzo zdrówka dla Milenki

              Swoją drogą co chwilę słyszę że jakieś dziecko chore.Może wirus
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Iza moja taką chrypę miał przez świeta że aż gwizdało jak "gadała"
                ale już jej przeszło

                ja też spadam bo do przedszkola rano lecę
                pa


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czesc laseczki
                  Szkoda ze juz uciekacie.moj syncio tez z wywalonym jezykiem biega juz sie zaczelismy zastanawiac czy go kiedys schowa bo troche glupio to wyglada...moj Poldek wazyl jak sie urodzil 4200 i jak bylismy u pediatry jakis miesiac temu wazyl 10 i pol kilo wiec do roczku pewnie bedzie wazyl 3 razy tyle co po urodzeniu.

                  Skomentuj


                    Hej dziewczyny, znów pustki? NIe moge na nikogo trafić. Przejrzałam co naskrobałyście pobieżnie i witam nowa mamcie.
                    Musze sie pochwalić: moja Amelka zaczęła sama korzystać z nocnika. Nie wola już nas tylko zdejmuje majteczki i robi tylko jak kupke zrobi to sie drze;BRUDNE Ależ te dzieciaki nam szynko rosną.

                    Dotka- duży ten twój Poldek - moja mała waży kolo 12kg . ale fakt jak sie urodzila ważyła 2900
                    Last edited by dpietrzak81; 16-04-2009, 22:12.

                    AMELKA 08.02.2007

                    Skomentuj


                      ano pustki jak widac pewnie dopiero na jesien sie F znowu zaludni...gratuluje sukcesu nocnikowego,my chyba jeszcze poczekamy bo moj maluch nie bardzo rozumie po co ma na nocniku siedziec

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dotka dziekujemy
                        A co do nacnika to za jakies 2 miesiace mozecie juz kupic i dac w ramach zabawy
                        my tak zaczynaliśmy i jak miala rok i 9 miesiac to pozegnalismy pieluchy. najpierw sie niembawila a potem jakoś powili poszło.

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          Hej Kobitki ,
                          Prześlijcie mi proszę na prv swe emaile to wyslę Wam link do fajnego konkursu
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Bedziemy probowac ale jak sie nie nauczy to poczekamy do przyszlego lata bo nie chce zeby chodzil bez pieluchy jak bedzie zimno na dworze.Kurcze wzielam sie za odchudzanie i teraz chodze spac glodna,wczoraj takie koszmary mi sie snily ze zrzucilam mojego z lozka...Od godz.18 tylko woda mineralna bulgocze mi w zoladku a w kuchennej szafce lezy Milka karmelowa...

                            Skomentuj


                              dzieki iza ale ja w konkursach tylko glosuje

                              Skomentuj


                                Dotka mnie to czeka po powrocei do domu, na razie jestem na odwrotnej drodze;(
                                Eh dlaczego obzarstwo pozostawia taki ślad

                                AMELKA 08.02.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X