Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mój kolega z liceum poszedł na medycynę wieczorowo i rodzice mu płacą 26000zł za semestr mam nadzieję, że chociaż będzie się przykładał do nauki, bo nie chciałabym trafić na lekarza, który zapłacił za studia, żeby je zaliczyć.

    Olcia no właśnie ostatnio tam gdzie są kości miednicy zrobiły mi się siniaki hehehe. ale już jem. mogę Wam podać przepis na sałatkę. wybrałam ją na chybił trafił, a goście prawie całą zjedli i zachwalali.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez pawimi
      oooh, jaki ambitny kierunek hehe, to co ..zaczeniesz od siebie maly zboku?
      hehehehehe,no wiesz.......... zbok i patol to drugiego zboka i patola zrozumie wiec przy okazji moze i zresocjalizuje i siebie buuuuuuuuuuuuuuuhahahahaha

      potem wezme Was na tapete wy nierządnice
      tak was zresocjalizuuje że .........

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość

        Olcia mogę Wam podać przepis na sałatkę. wybrałam ją na chybił trafił, a goście prawie całą zjedli i zachwalali.
        dawaj

        Skomentuj


          hehehe now idzisz pawimi
          A tak powaznie teraz,to Ty przyjeżdzasz wogóle do polski???????

          Skomentuj


            - szklanka makaronu typu ryż
            - 30dag szynki konserwowej
            - 6 średnich ogórków kiszonych
            - 3 jajka
            - średni słoik majonezu
            - szczypiorek
            -sól, pieprz

            Układamy warstwami: ugotowany makaron, pokrojoną w kostkę szynkę, pół majonezu, doprawiamy, następnie układamy pokrojone w kostkę ogórki, potem jajka (też w kostkę), resztę majonezu, posypujemy szczypiorkiem i doprawiamy.

            Łatwo i szybko się robi i jest naprawdę dobra - właśnie ją jem.

            Skomentuj


              Hej,
              ja tylko chcę powiedziec ze lece uspac Niunie i do Was dołaczę
              A tu http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...rwomen;page:-1 możecie obejrzeć (jeszcze tworzę) pamiętnik Amelki

              Do sklikania
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                madzia az się zasliniłam...........dwaj tej sałaty wrrrrrrrrrrrrrrrrrr



                Skomentuj

                •    
                     

                  no to przyjeżdzaj u mnie chata wolna haha. no tylko Asia jest, ale ona twardo śpi. piwko też mam i cosik mocniejszego też się znajdzie

                  Skomentuj


                    no to musimy urządzić jakieś spotkanie w przyszłe lato Pawimi a w jakie rejony Polski przylatujesz?

                    Skomentuj


                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      Hej,

                      A tu możecie obejrzeć (jeszcze tworzę) pamiętnik Amelki
                      colorka,bardzo to ładne

                      Ja to nie zabardzo lubie tak wrzucac wszytsko do sieci....pan bóg go wie kto to potem ogląda.... ale nie powiem,bardzo,bardzo fajny ten pamietniczek!
                      A wógole to nie miałabym czasu na jego zrobienie hihihih

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczynki i ja jestem Magda no fotki świetne a Aśka to chyba mała pisarka będzie

                        Skomentuj


                          PAWIMI PRZYLATUJ PRZYLATUJ,ZROBIMY IMPREZE LIVE

                          A TATO GDZIE MIESZKA TU W POLSCE?????????

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            ja bym sie chciala na dluzej w Warszawie zatrzymac, stamtad wyjezdzalam i tam mam najwiecej znajomych ze starych lat.
                            hihihihih no to nieźle,może do tego czasu uda nam sie do stolicy wyprowadzic ,jezzzzzzzzzzzzzzzzzzu ale by było buhahahahaha

                            Skomentuj


                              też własnie obejrzałam pamiętnik Colorki. ja robię coś podobnego, widziałyście kiedyś fotoksiążki? ja takie coś tworzę, dorzucę jeszcze zdjęcia z roczku i lecę drukować.

                              Skomentuj


                                Pawimi ja to bym chciała mieć tak potulnego chłopa jak Ty

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X