Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć babeczki

    wpadłam tylko na chwilę zobaczyć co słychać. Ale uciekam, bo umówiłam sie z jedną mamusiom na placu zabaw (z dzieciaczkami oczywiście)

    Marti Alanke to kawał przystojniaka, bardzo podobny do tatusia

    Do napisania
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
      Też sie pochwale synkiem


      Jaki super chłopak!!!!!!!!!!!!!! Dobra Paulina już zarezerwowana tylko nie pokazuj już zdjęć Alana bo inna mama się rzuci
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        czesc babiska!!!Przerzucilam tych waszych wpisow tyle stron i tak sobie mysle ,ze niedlugo kartek na CM zabraknieno i oczywiscie mnie to eszystkie imprezy u was omijajano dobra ale do rzeczy kochane.Niby nie mam klopotow i powinnam to wiedziec ale moj maly od kilku tygodni jakos nie tak sie zachowuje.Wrzeszcy ,w slkepie 5 minut nie wytrzymuje,ze zlosci jak cos mu sie nie pozwoli robi sie jak burak,tupie nogami i wogole.Nie poznajemy go.Nie wiem czy 16 miesieczniaka mozna juz zakwalifikowac do dwulatkow ale jego zachowanie zupelnie odpowiada buntowi odpowiedniemu do tegoz wieku.pipipipi,czy ktoras z was ma podobne doswiadczenia?Sa chwile ,gdy naprawde konczy mi sie tzw.anielski spokoj,mimo iz mam tego cale poklady.Nie wiem juz czy spelniac jego wszystkie zachcianki ,bo zaczyna nas poprostu terroryzowac,i jak odmawiac mu niektorych rzeczy.Z corka nigdy tego nie bylo....Ale przeciez kazdy dzieciak inny.

        Skomentuj


          no to se pogadalismy

          Skomentuj


            hej babeczki
            Marti - Alanek to cała TY a nie jak napisała Family
            Annse - nie pomoge CI bo moj synek nie przechodził buntu 2-latka ale chyba przechodzi bunt 3-latka (jeśli takowy jest) bo tez robi się nieznośny i płaczliwy
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              Hej,
              ale się rozpisałyście normalnie nie wiem czy zdążę przeczytać hehe
              Annse ,cóż Ci doradzić?Amelka także potrafi się złościć ale mój poważny głos ją uspokaja.Może Twojemu synkowi samo przejdzie?
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Pawimi Ty wyrodna matko hihi żart of course Ja próbowałam poczytać co tam naskrobałyście ale nie dałam rady wiem tylko tyle że mowa o paznokciach była. Zmęczyłam się tym czytaniem i muszę iść się położyć bo moje noce ostatnio wyglądają jak dzień, coś mojemu dziecku się poprzestawiało...

                Skomentuj

                •    
                     

                  siema babole

                  Widze że dzis ruch jak w Rzymie ahahahahahaha

                  Weekend to jak zwykle nikogo nie ma,no nic więc uciekam

                  Miłego wieczoru WARIATKI

                  Skomentuj


                    pawimi ty wariacie,co tam?ja na chwile dosłaownie wpadłam

                    Skomentuj


                      Chyba co porabiałam hehehehehe
                      Rano jakieś szybkie sprzontanko,potem obiad i chwila luzu
                      Jak emilia wstała wygoniłam męża na spacer z nia a sama wziełam sie za prasowanie i jakies 30 min temu skonczyłam wiec na chwile na neta wlazlam bo nawet nie mialam kiedy tu zajrzeć


                      Kurcze dzis sobota,myslałam że moze znów impreza w usa hahahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a cóż to za program....opowiadaj
                        Ja to zaraz sie za nauke zabieram w sumie,bo 10 paździrenika juz mi się zjazdy zaczynaja na studiach i zaraz na początku mam egzamin ,a tu już prawie koniec miesiąca a ja nawet do książki nie zaglądnełam,cholera jasna kurzem porosły te moje booki hahahahaha

                        Skomentuj


                          hej dziewczyny!
                          mu już po imprezie Asia zmięczona wrażeniami śpi, m. pojechał na gocarty, a ja w końcu mogę coś zjeśc i wypić kawkę.
                          wrzucam Wam parę zdjęć
                          Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                          Skomentuj


                            to chyba niezłe są później perspektywy po tym kierunku, że taki drogi?
                            jeszcz zdjęcie tortu dla Was jak macie ochotę to zapraszam. połowa się ostała.
                            Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                            Skomentuj


                              Pawimi teraz tak myślę, że kierunek fajny, sama się takimi rzeczami interesuję, ale w Polsce trzeba by było chyba mieć znajomości, żeby się w takie coś wkręcić.
                              o przypomniało mi się, że zrobiłam dla Asi tę zabawę - rozłożyłam długopis, kieliszek, pieniążka, różaniec i Asia od razu wzięła długopis, a potem zaraz różaniec, spojrzała na niego i powiedziała: bee

                              Skomentuj


                                Napisane przez pawimi
                                A co olcia studiujesz?
                                resocjalizacje


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                hej dziewczyny!
                                mu już po imprezie Asia zmięczona wrażeniami śpi, m. pojechał na gocarty, a ja w końcu mogę coś zjeśc i wypić kawkę.
                                wrzucam Wam parę zdjęć

                                madzia widze że imprezka udana.....ale ty dziewczyno zacznij coś jeśc bo normlanie aż strach Cie przytulac, hihihihih żeby nie pogruchotac kości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X