Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    hehehehe no to bedzie miał zycie jak w madrycie
    Mam nadzieję

    Mały przed chwilką usnął a wcześniej tak biedaczek płakał że go uspokoić nie mogłam, coś czuję że czeka nas ciężka noc.

    Zmykam naładować akumulatorki. Do napisania jutro

    DOBRANOC

    Skomentuj

    •    
         

      Mam dostać od koleżanki na dniach bujaczek, ale to za jakiś czas, narazie jak nie śpi to leży na kanapie w dużym pokoju, tak jak teraz np
      Poza tym mam dwie maty do położenia go na ziemi, ale to też za jakiś czas, bo narazie to nie wiele co widzi no i tę zabawkę karuzelę do łóżeczka z melodyjkami.
      Tak więc damy radę.
      Nosidełko też mam, takie miękciutkie, jeszcze po starszym synie mi zostało, więc jak już wszystko zawiedzie to wtedy go w to włożę.
      Narazie mam męża w domu, który zapowiedział,że jeszcze w przyszłym tygodniu z nami posiedzi bym doszła do siebie. Ja właściwie już doszłam i on to wie ...chyba poprostu chce z nami posiedzieć. Bo jak wróci do pracy , to nie będzie go cały dzień i będzie dopiero koło 20.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Mamokarolka dużo zdrówka dla synka i spokojnej nocy

        Skomentuj


          mamakarolka zdrówka dla mełego

          madzia a u ciebie jak,dobrze już,bo rano to chyba nie specjalnie sie czułaś????

          Skomentuj


            Olcia chyba za duzo się tu dzieje ja się doskonale czuję, tylko brak mi czasu, jestem trochę podenerwowana tą całą imprezą, Asia spać nie chce, a ja przez to prawie nic nie mogę zrobić i mi się bałagan generuje zamiast porządku teraz tu siedzę, a powinnam iść łazienkę sprzątać.
            o ale mam też dobrą wiadomość dla siebie - znalazłam krem dla Asi - Sudokrem, nie wiem dlaczego wcześniej go nie kupiłam, teraz ma pupkę jak marzenie. ufff...w końcu....

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Olcia chyba za duzo się tu dzieje ja się doskonale czuję, tylko brak mi czasu, jestem trochę podenerwowana tą całą imprezą, Asia spać nie chce, a ja przez to prawie nic nie mogę zrobić i mi się bałagan generuje zamiast porządku teraz tu siedzę, a powinnam iść łazienkę sprzątać.
              tzn chodziło mi własnie o ta nerwówke,widziałam potem że cos o balonach pisalas

              Skomentuj


                Wiem Pawini, że najbardziej kaloryczne mleczko jest w nocy, ale są takie noce, choćby jak dzisiejsza, że poprostu padam. Wczoraj usnęłam razem z nim kolo 19, w nocy ledwo kontaktowałam.Po prostu porażka.Wtedy się cieszę,że on tyle akurat tej nocy śpi.
                A normalnie budzi się co 2-2.5 godziny, je z godzinkę i znów usypia.W każdym razie mąż się uśmiecha, że kupiłam 75 woreczków Tufi i jak narazie nie widać możliwości bym je wykorzystała, bo Julek opróżnia piersi do cna.

                Kończę dziewczynki, bo moja pociecha właśnie przemokła i płacze. Do nastepnego.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Pawimi nie mam. zastanawiałam się czy nie założyć profilu, ale teraz nawet nie chce mi się za bardzo o tym myśleć pomyślę po sobocie...

                  Skomentuj


                    ja też na razie uciekam, zabieram się za łazienkę. może jeszcze wieczorem zerknę co tu naprodukowałyście
                    miłego wieczoru!

                    Skomentuj


                      wiecie co,moja emilka od wczoraj ma takiego szczocha że szok
                      musze ją po kilka razy dziennie przebierać(tzn.mam na mysli ubrania) bo siki sie nie mieszcza do pampersa


                      A ja własnie jednym okiem ogladam na tvn "uwage" o mięsie przeterminowanym nawet o 26 lat i oni to puszczaja w obieg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pawimi TY ......... ze sie tak wyraże!
                        normlNIE PRzEZ KOLANO PRZEŁOŻYĆ I WLAC NA GOŁY TYŁEK

                        Skomentuj


                          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                          sikorniktylko czy babcia ci męża przez ten czas separacji bardziej męża nie rozpieści
                          Oooo Beti słuszna uwaga !!!
                          a to ta babcia co go wychowywała od noworodka, bo przecież mama Radka zmarła przy porodzie

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            no tos sobie sama bicz ukrecila....karz mu w tej chwili do domu wracac
                            zgadzam sie z pawimi w 100% hehehehehehe


                            pawimi widze ze ty taki mały perwer co.......... juz bys chciała gole tyłki,bicie i te sprawy hahahahaha

                            Skomentuj


                              jasne,jasne......ale długo nie myslalas nad tym hihihi
                              wiec wniosek jest jeden
                              LUBISZ TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                WITAM po całym cieżkim dniu w końcu przerwa na kompka synuś śpi drugi pięknie robi sobie kolację a mamusia leniuszka załapała co tam u Was Dziewczynki
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X