Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    Na początku sie zastanawialiśmy czy nie kupic mu takiego w kształcie formuły http://www.************.pl/p28426,lozko-robert.html ale doszliśmy do wniosku że za kilka lat trzebaby było je zmienic bo Alan pewnie nie chciał by już spac w takim dziecięcym.
    dobrze że kupiłaś to drewniane, bo widziałam że można tam jeszcze schować pościel, nie?
    ja jestem bardzo paktycznym człowiekiem, lubie proste rzeczy i dość surowy wystrój wnętrz - nie wiem skąd, ale tak mam
    lubie jak jest porządek i segregacja - wszystko musi mieć swoje miejsce, no...

    pokoik Jonatana bedzie jedynym miejscem w domu gdzie pojawią sie żywe kolory, zakupiłam ostatnio już kilka rzeczy w IKEI

    takie kieszenie naścienne na zabawki i maleńkie rzeczy typu kremy i maści żeby Mały nie miał ich kiedyś w zasięgu rączki:


    i sortery do naszego pokoju:

    Skomentuj

    •    
         

      Sikornik a w te kieszenie można też zabawki schować czy to jest bardziej na te drobiazgi, o których piszesz? ja na razie mam same skrzynie ma zabawki, ale już powoli zaczyna brakować miejsca (i w skrzyniach i w pokoju), a takie wiszące sortery to chyba oszczędność miejsca, prawda? sama się zastanawiałam nad tymi drugimi, ale ten kaczor jest super
      a co do rzeczy pasujących do siebie i uporządkowanych, to mam tak samo. moja babcia ma w swoim pokoju wszystkie kolory tęczy, poustawiane jakieś maskotki, porcelanowe figurki, świeczki i inne duperele i ogólnie nic do niczego nie pasuje i aż jestem chora jak siedzę w jej pokoju to już chyba choroba?
      Last edited by magda8528; 22-09-2009, 18:30.

      Skomentuj


        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
        HEJ DZIEWCZYNY MAM NEWS'a

        COYOTKA URODZIŁA WCZORAJ JULKA O 22.08(w expresowym tempie-tak mi napisała hehehehe
        waga- 4020
        długi -57cm


        A TU MACIE ZDJĘCIE BOOOOOOOOSKIEGO JULECZKA

        wiem, że to wstyd ale dopiero teraz dokopałam sie do zdjęcia kojotkowego Julka (Juliana, nie Juliusza) z tego co pamietam
        nie wpadłam na ten genialny pomysł że przecież to nie Coyotek musi zamieścić fotę ale ktoś za Nią (akurat nasza Olcia) i szukałam przez ostatnie dni jakiejś info. w postach na profilu Coyotka
        a teraz do rzeczy:
        PIĘKNY CHŁOPCZYK, no wycałowałabym cmok, cmok:********
        Last edited by sikornik; 22-09-2009, 18:41.

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          Sikornik a w te kieszenie można też zabawki schować czy to jest bardziej na te drobiazgi, o których piszesz? ja na razie mam same skrzynie ma zabawki, ale już powoli zaczyna brakować miejsca (i w skrzyniach i w pokoju), a takie wiszące sortery to chyba oszczędność miejsca, prawda? sama się zastanawiałam nad tymi drugimi, ale ten kaczor jest super
          brrr nie cierpię zalegających w domach wszędzie bibelotów
          u mnie nawet kwaitów nie ma (jeden uschnięty, bo to radka nie mój, a on o niego nie dba jak zwykle)
          mam np. w domu tylko 3 duże łyżki bo mi więcej nie potrzeba hehe

          no w kaczora to maleńkie rzeczy można pochować i zabawki które są potrzebne i muszą być pod ręką (i np. skarpetki hehe)
          Jonatan ma na razie jedną skrzynię zabawek i wiecej mu nie trzeba i też juz na pewno nie kupię bo on ma je z reguły w d...
          postanowiłam teraz kupować tylko takie które mu pomogą wyrobić sie manualnie i motorycznie

          pawimi, dzień dobry wieczór

          Skomentuj


            Sikornik łyżek mam akurat więcej na imprezy rodzinne się przydają. mój m. też ma jakąś skłonność do chomikowania różnych rzeczy, np. w szafie mamy drugi telewizor, bo MOŻE kiedyś będzie potrzebny. telewizora sama nie wyrzucę, ale np. zdarzyło mi się 'po cichu' wynosić stary, nieużywany czajnik, jakieś pojedyncze talerze, zszarzałe stuletnie obrusy itp. a ja jeszcze trzymam trzy smoczki Asi i nie potrafię ich wyrzucić - przyganiał kocioł garnkowi haha

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              a ja jeszcze trzymam trzy smoczki Asi i nie potrafię ich wyrzucić - przyganiał kocioł garnkowi haha
              smoki wyrzucaj w tej chwili - tyle sie nameczyłaś żeby oduczyć dyda a Ty jeszcze je na pamiątkę trzymasz hehe

              Skomentuj


                a ze smokami akurat szybko i łatwo poszło. niedługo już dwa miesiące miną

                Skomentuj

                •    
                     

                  ale ten czas leci, strasznie, dla mnie jakby to było wczoraj
                  zaraz będę dziecko wysyłać na studia hehe

                  Skomentuj


                    niedawno o tej porze do szpitala się szykowałam, a teraz sprzątam przed imprezą urodzinową
                    Pawimi u mnie też zabawki są wszędzie i te puzzle piankowe - pokój wygląda jak pobojowisko. przez parę dni sprzątałam to po kilka razy dziennie, ale już dałam sobie spokój, bo tak jak mówisz, ja poszprzątam, a za chwilę znowu bałagan.

                    Skomentuj


                      Napisane przez pawimi
                      jej zeszyt z notatakmi z kursu krawieckiego z lat szescdzieciotych......i inne tego typu relikwia.
                      łooo to już bym jako zabytek klasy zero wystawiła na ebay'u

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Pawimi założę się, że moja babcia ma rachunki z lat wcześniejszych niż Ty znalazłaś u swojej mamy

                        Skomentuj


                          rzeczywiście jaki zaczytany a jak mina poważna!
                          ja już wykapalam Asię, położyłam do łóżeczka i mam czas dla siebie.

                          Skomentuj


                            pawimi oj nie ... u nas też w październiku i też gdzieś blizej drugiej
                            połowy
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              własnie znalazłam w necie,że w tym roku będziemy zmieniać czas 25 października
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                o zupełnie zapomniałam o tej zmianie czasu. jedna godzina więcej będzie
                                Pawimi mam nadzieję, że te deszcze nie przewędrują do Polski... nie oglądałam pogody, wolę żeby nie padało, bo jutro jedziemy na zakupy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X