Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czesc wszystkie krejzolki, od jakiegos czasu chwilami was podczytuje- na wiecej nie mam sil i czasu. teraz widze na tapwcie sluby.hm.. fajny i stary temat..
    Co do kolorów to ja do pierwszego slubu mialam kiecke czerwona a do tego czerwono czarne kozaki na szpilce.z reszta uzywam ich do tej pory

    AMELCIA ur. 08.02.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Witam wszystkie crazy

      bolą mnie ...........cycki

      zaraz was doczytam


      Skomentuj


        dzieki
        acha u kuzynki na weselu ogłosili alarm bomowy i wyprosili gości do ogrdu, to dopiero był ślub
        Oskar Michał
        1 kwiecień 2009
        3710 ; 59 cm ; 10 pkt


        Skomentuj


          Napisane przez pawimi
          wlasnie....ja takie pierwsze mialam, rodzice sie postawili bo juz wiedzieli ze wyjezdzamy, sukienka jak z bajki a jak sie rozwodzilismy to moj eks powyrzucal wszystkie zdjecia i portrety, jakies jedno mi sie udalo przekamuflowac i dalam synowi na pamiatke. Po sukience sladu nawet nie ma. Drugi slub bralam w jeansach, w dodatku moj maz malowal mieszkanie i pamietam wpadlam upocona prosto z pracy do domu, jechalam w straszliwym korku w zamieci snieznej i spozniena zdjelam go z drabiny (myslal ze juz nie dojade wiec sobie spokojnie dalej malowal w najlepsze) i pojechalismy do urzedu, tam juz zamykali ale urzednik na nas czekal przed drzwiami i w korytarzu na szybko slubu udzielal hahaha....byla wtedy straszna zima i to juz chyba z trzeci termin zmienialam bo po pracy nie moglam zdarzyc do naszego lokalnego city hall a tylko tam sie to moglo odbyc. Nikt mnie w pracy nie mogl zastapic bo bylysmy tylko dwie a druga kolezanka rodzila Moj maz to do dzis ma zal ze go tak w ciuchach prawie roboczych i na drabinie do slubu zmusialam hahaha. Tak naprawde na drugi dzien mu wiza wygasala i musialam mu zlozyc papiery o zielona karte a do tego wiadomo trzeba byc oficjalnie malzenstwem.
          genialna historia pawimi

          a ja będę miała sukienkę lekką z beżowo-kremowej koronki, cieniutką, więc musi być ciepło
          no i my jeśli w ogóle to tylko ślub cywilny...

          Skomentuj


            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
            Witam wszystkie crazy

            bolą mnie ...........cycki

            zaraz was doczytam
            może ciaża??? heloł siluś
            FROCH

            Skomentuj


              kiya matko jedyna z tym muzykiem a cóż to za placki się nie zgadzały

              Miss dla ciekawości wypróbuję z tą obrączką.

              Silek a może 3 bejbe będzie U mnie to był pierwszy objaw, a drugi to piwo Freeq mi przestało smakować a było ono moim ulubionym

              sikornik no my mysleliśmy, że nam też cywilny wystarczy, ale przy chrzcie Julka czuliśmy się źle,że nie możemy w pełni go przeżywać razem z dzieckiem. Potem będzie Komunia św. Ciężko nam będzie zaszczepić w Julku dogmaty wiary katolickiej kiedy sami ich nie przestrzegamy.
              Niestety... teraz żałuję, że nie wzieliśmy ślubu kościelnego od razu
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                tree wypróbuj i daj cynk...
                ja zaraz se zrobie jeszcze raz ino mam za krótkie włosy
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja mam ostatnio przeboje -miesiączki od 3 m-cy nieregularne co 2 tyg i tylko 2 dniowe gora 3a zawsze miałąm po 6 dni i co 27-29 dni..przed i po zwłaszcza po bolą mnie piersi bardzo i podbrzusze....najwyzszy czas chyba do lekarza
                  co do śłubów to ja nie w temaciemi sie podobała sukienka naszej Nusiakowej


                  Skomentuj


                    FamilyTree zamówione były inne na stole stały inne tylko tort był taki jak zamówiliśmy, a z muzykiem ok poleżał troche na intensywnej i wrócił do domu
                    Sileczek wypróbuj pierw test ciążowy
                    Oskar Michał
                    1 kwiecień 2009
                    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                    Skomentuj


                      Miss ale mi ta obrączka nie chce uderzać o szklankę nie wiem jak to
                      zrobić

                      Silek noo Nusiakowa miała cudną kieckę. Taka bordowa też mi się podoba
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczynki, o dziwo jeszcze ja dzisiaj do was zajrzałam Kiya ostatnio czytałam że Ty z Bdg jesteś Co do ślubów to mi się marzy kiedyś kościelny i chciałabym taką suknię jak kopciuszek ( ale głupia jestem, ślub jak z bajki mi się marzy, oj czas dojrzeć hehe)

                        Skomentuj


                          Hej,
                          a mojego postu to nikt nie widział??

                          Amelka wstała o 9 rano i padła o 18.30 i śpi do tej pory
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Miss ale mi ta obrączka nie chce uderzać o szklankę nie wiem jak to
                            zrobić

                            Silek noo Nusiakowa miała cudną kieckę. Taka bordowa też mi się podoba
                            A gdzie mogę fotkę Nusiakowej sukni znaleźć??

                            Skomentuj


                              Ewylynka każdej dziewczynie taki ślub się marzy, tylko , że z czasem priorytety się zmieniają.
                              teraz wolę coś dziecku kupić, chciałabym drzwi w mieszkaniu wymienić. Wolę na to wydać, niż na wesele. Ale sukienka jak najbardziej .. u mnie też będzie wymarzona

                              Cześć colorowa
                              niezły spioch z Amelki

                              pawimi czyli co ?? ból piersi ?? bo nie zrozumiałam
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Ewylynka jestem a ty z jakiego osiedla?
                                ColorWomen widział pogratulować cudownego dziecka tylko
                                Oskar Michał
                                1 kwiecień 2009
                                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X