Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    U mnie była wojna jeśli chodzi o smoczek,trwała kilka dni i dydek poniósł w niej klęskę a zaczęłam z nim wojowac zaraz po drugich urodzinach Alana
    no ja też mam taki plan by po drugich urodzinach się z nim pożegnać. Ja tego dokonałaś ??
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Tree kombinezon świetny,Julkowi na pewno w nim będzie ciepło tym bardziej że meteorolodzy zapowiadają że ta zima ma byc mroźna.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Froch duży, ale jak mu go przymierzyłam to wcale nie jest duży. A do zimy jeszcze daleko no i przez całą zimę musi w nim przechodzi,a po spód tzreba też coś ubrać grubszego.
        Na 92 był idealny teraz.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Napisane przez pawimi
          moja droga jak ty jestes klebkiem nerwow to myslisz ze twoj synek tego nie przezywa w jakis sposob? Przeciez ty od dluzszego czasu latasz jak oparzona a dziwisz sie dzieciatko jest nieznosne.
          no ale powiedz mi jak ja mam sie nie wkur...!!!

          wywaliłam Radka z domu - poszedł do pracy ale nich nawet nie zamierza po niej wracać do ciepłego łóżeczka i potem wstac na ciepły obiadek !!!

          o 13-tej, jak wstał po nocce, poszłam sie uczyć do pokoiku Johnnego na 3 godziny i poprosiłam żeby jak Mały zasnie ogarnął wszystko wokół kompa, wytarł kurze i poodkurzał chałupę - 30-40 min roboty...

          wracam o 16.30 a ten dopiero rozkłada odkurzacz
          nic nie zrobione, Mały w obsikanych bodach i cholera wie ile czasu siedzi na kupie
          o 17-tek R. mi oswiadczył że musi iść do pracy więc kąpałam Jonatana sama, co było koszmarem bo ochlapałam go niechcący zimną wodą i bardzo płakał:/

          nie chce widzieć tego egoisty w moim domu, ale najważniejsze to że sobie pościągał z kompa przez 3 godz. gry na swoja nową komóreczkę
          zabrałam mu klucze od domu i wywaliłam za drzwi

          Skomentuj


            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            Mojemu Alanowi też wszystkie zlatują,muszę mu robic w prawie wszystkich zaszywki po bokach w pasie
            Martyna ja mojemu szelki kupiłam

            Skomentuj


              Tree mi sie ten pierwszy podoba kolorek bardziej i dobra firmabardzo fajne,ja tez szukam bo musze kupić ale ja chyba na 92 rozmiar .......chyba


              Julek ma 87 cm?bardzo wysoki jest


              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                no ja też mam taki plan by po drugich urodzinach się z nim pożegnać. Ja tego dokonałaś ??
                Pewnego dnia Pan Dydek został osobiście przez Alana pożegnany i wrzucony do kosza.Wtedy Alan miał z tego ubaw ale jak nadszedł wieczór to sie zaczęło.On chce dydy i koniec i płacz niemiłosierny,wtedy mu przypominałam że go sam wyrzucił do kosza.Płakał bardzo.Kolejnego dnia scenariusz sie powtórzył,następnego płacz był już o wiele mniejszy aż w końcu nadszedł wieczór że Alan tylko powiedział "Chce dydy" a ja mu znów przypomniałam,że go wyrzucił i o dziwo była cisza-bez płaczu-przyznam że ciężko było.Dlatego kolejne moje dziecko jak będę jeszcze może kiedyś miec smoczek będzie miec tylko do 4 miesięcy.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikronik ja wiem, że Ty masz mnóstwo na głowie, teraz obrona, choroby synka, ale musisz też trzymać nerwy na wodzy.
                  no niestety tacy są mężczyźni. Musisz zrozumieć, że oni myślą innymi kategoriami.
                  Ja walczyłam przez rok i już nie mam siły na wieczne kłótnie, bo Julek musi tego siłą rzeczy wysłuchiwać.
                  Jak będziecie się ciągle hajać to nic dobrego z tego nie będzie.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Siluś nooo ma 87 cm... wysoki, wysoki po tacie Nooo ten pierwszy też mi się bardzo podobał. Tylko mój mąż nie może przeżyć że za tyle go wylicytowałam. Stwierdził, że trochę dołożyć i byłby nowy. Ale ja widziałam tegoroczną kolekcję i nie zabradzo mi sie coś podobało. Tzn też są fajne, ale w tym się zakochałam Nioo ja uwilebiam Coccodrillo.

                    Martyna
                    a wisz, ze ja też kazałam Julkowi wyrzucić smoka do kosza i to zrobił, ale po jakimś czasie poszedł sobie po niego.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      wiem, wiem Tree
                      dlatego go wywaliłam a 10 dni z domu - bedzie mieszkał u swojej babci
                      ja nie mam siły jemu jeszcze podcierać dupska...
                      nie teraz - bo chodze jak na bombie atomowej, która zaraz eksploduje!!!

                      i tylko Johnny jak sie uśmiecha i ciągnie mnie za resztki moich włosów jest w stanie mnie wyciszyć i uspokoić
                      teraz go wykapałam wysuszyłam, ubrałam ale sposobem bo on nie lubi hehe
                      i pobawiliśmy sie na łóżku - od razu mi lepiej... no i zasnął, a ja moge dalej sie pouczyć

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Myślę, że jakiś czas separacji jest dobrym pomysłem. Obydwoje odpoczniecie.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Martyna ja mam za słabe nerwy,mi szkoda go......ale po 2 latkach jakos musze go oduczyc

                          co szelek też posiadam


                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Siluś nooo ma 87 cm... wysoki, wysoki po tacie Nooo ten pierwszy też mi się bardzo podobał. Tylko mój mąż nie może przeżyć że za tyle go wylicytowałam. Stwierdził, że trochę dołożyć i byłby nowy. Ale ja widziałam tegoroczną kolekcję i nie zabradzo mi sie coś podobało. Tzn też są fajne, ale w tym się zakochałam Nioo ja uwilebiam Coccodrillo.
                            [B]
                            Ja właśnie oglądałam taki fajny nowy kombinezon w Coccodrilo i za same spodnie chcieli 150zł a za kurteczkę ponad 180zł

                            Skomentuj


                              Sikorku ty to sie masz z tym R.mysle ze taka rozłąka dobrze wam zrobi i może on tez co ieco zrozumie


                              Skomentuj


                                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                                Ja właśnie oglądałam taki fajny nowy kombinezon w Coccodrilo i za same spodnie chcieli 150zł a za kurteczkę ponad 180zł
                                Tak?? u nas są po ok 280zł za całość już. Ja w tamtym roku kupowałam nowy i zapłaciłam 150zł. Ale to był jednoczęściowy a wiadomo takie są tańsze.
                                Ogólnie Coccodrillo mają fajne i porządne rzeczy.

                                A jeszcze Wam chciałam polecić piżamki
                                http://www.allegro.pl/show_item.php?item=741482944
                                też je dzisiaj dostałam i mówię Wam super!! Z fajnej mięciutkie bawełenki (takie troszkę grubszej).
                                Wcześniej Julek spał w pajacach też tej firmy i też mogę polecić
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X