Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MADZIA no dokładnie!!!!!
    ja uciekam katrmic moja głodzille i do spania ja musze dac bo marudzi mi już tutaj

    Skomentuj

    •    
         

      Sikornik dziękuję ślicznie za mp3 .

      Skomentuj


        a ja chyba muszę w końcu zacząć wykorzystywać Asię do prac domowych przed chwilą bawiąć się w misce z wodą, porozlewała wszystko na podłogę i trochę po tym pojeździła na tyłku i podłoga umyta musiałam tylko powycierać i dziecko przebrać haha

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          a ja chyba muszę w końcu zacząć wykorzystywać Asię do prac domowych przed chwilą bawiąć się w misce z wodą, porozlewała wszystko na podłogę i trochę po tym pojeździła na tyłku i podłoga umyta musiałam tylko powycierać i dziecko przebrać haha
          Hehe dobre!

          Skomentuj


            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            Sikornik dziękuję ślicznie za mp3 .
            Nie ma sprawy

            a płyta skąd to z Radkiem mamy nazywała sie "Babys Greatest Hits", uwierzysz hehe

            Skomentuj


              A ja mam czasem dość. Kurde co dzień od rana człowiek wie co będzie robił, a najgorsze te ciągłe sprzątanie. bo posprzątasz a za chwilę znowu burdel, albo gotowanie no ciągle trzeba jeść. Aa taki przeciętny pracujący facet to ma dobrze, bo się zawinie do roboty na 8 godzin i cały szczęśliwy. A ta biedna kobieta uprać, posprzątać, ugotować i jeszcze dzieciakiem się zajmować. I wieczorem mąż chce seksu, a żona na to że ona zmęczona, a on do niej wylatuje z tekstem ;''a od czego jesteś zmęczona jak nie pracujesz???''.
              Nie pisze że ja tak mam dokładnie, ale tak ogólnie coś mnie wzięło. Ech mam dzisiaj humor jak nic idę siać trawę
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Anik pocieszający post... ja właśnie robię generalne sprzątanie, do tego muszę czymś Asię zająć, że by mi nie wchodziła w ten cały bałagan. a teraz gotuję obiad
                dziewczyny już wiem co zrobię w sobotę do jedzenia, tylko brakuje mi pomysłu na jedną sałatkę. napewno będzie sałatka z kurczakiem i ryżem na słodko. jaką jeszcze ma zrobić? wszystkie już albo ja robiłam albo teściowa i nie mam pomysłu... mam tyle przepisów a znowu nie mam pojęcia co wybrać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Chyba mam ciążę urojoną . Wydaje mi się, że jestem w ciązy .
                  Na szczęście to niemożliwe. Tak mi się zdaje...

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Anik pocieszający post... ja właśnie robię generalne sprzątanie, do tego muszę czymś Asię zająć, że by mi nie wchodziła w ten cały bałagan. a teraz gotuję obiad
                    dziewczyny już wiem co zrobię w sobotę do jedzenia, tylko brakuje mi pomysłu na jedną sałatkę. napewno będzie sałatka z kurczakiem i ryżem na słodko. jaką jeszcze ma zrobić? wszystkie już albo ja robiłam albo teściowa i nie mam pomysłu... mam tyle przepisów a znowu nie mam pojęcia co wybrać.
                    Magda a z tuńczykiem i ryżem robiłaś?

                    Skomentuj


                      Mamokarolka już jedną sałatkę z ryżem robię. wiecej niż dwie sałatki nie zamierzam robić i chciałabym żeby ta druga była raczej bez ryżu.
                      Carin a dlaczego Ci się wydaje, że jesteś w ciąży?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        Witam

                        widze że był poruszany burzliwy temat jedzenia - mój Johnny teraz stał się niejadkiem - 3 butelki mlaka (jedna z kleikiem) na dobę więcej nie ruszy i tylko go jeszcze dopajam samą woda z glukozą...
                        tak się znowu boje rozszerzać mu dietę, nie wiem od czego zacząć, żeby mu nie zrobić krzywdy, nic już nie wiem

                        Byliśmy wczoraj u kardiologa - Młody był taki dzielny!!!
                        robił mu echo i fajnie tak było pooglądać to serduszko od środka i na zawnątrz - no aparaturę mają w szpitalu za*****istą;
                        niestety szmery są dalej nieregularne i nachodzą na aortę - od nastepnego tygodnia zaczynamy wyciszać farmakologicznie aby poprawić dotlenienie
                        Marti nawet nie wiesz jak sie cieszę z takiego obrotu sprawy - pewnie liczy się każdy grosz!!!
                        a łóżeczko bym kupowała od razu i sobie stronę juz wklepałam do ulubionych żeby mi się za 2 lata nie zapodziała
                        bo też bym optowała za takim łóżeczkiem dla Jonatana

                        dobra robie 'comeback' żeby doczytać reszte z dwóch i pół dnia hehe...
                        Sikornik dziś zamówiłam sobie to łóżko co Wam dawałam linka i wiecie co ono w całości razem z szufladami i barierkami wyniosło mnie 570 zł,jeszcze muszę dokupic dodatkowo materac.Widac,że łóżko solidne.Na początku sie zastanawialiśmy czy nie kupic mu takiego w kształcie formuły http://www.************.pl/p28426,lozko-robert.html ale doszliśmy do wniosku że za kilka lat trzebaby było je zmienic bo Alan pewnie nie chciał by już spac w takim dziecięcym.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                          Majuś, ale miło z Twojej strony
                          Dziękujęmy

                          Zrobiłam zdjęcie komórką specjalnie dla ciotek forumowych, ale jest zaspany jeszcze i zwwstydzony
                          On jest śliczny,taki typowy bobo,zawsze mi sie podobały takie pulchniutkie rączki i nóżki-to dla mnie taki prawdziwy bobasek.Jeśli chodzi o serduszko to domyślam sie co przeżywasz,ja to dopiero jestem panikarz.I chyba bym "wysiadła" całkiem jakbym była na Twoim miejscu.Trzymam kciuki żeby ta mała myszka była zdrowa.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Wiecie co i w ogule uważam że choroby powinny byc zarezerwowane tylko dla dorosłych bo tak mi szkoda chorych dzieci,czy to astma,czy serduszko czy nowotwór.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Hej,
                              wybaczcie mi wczorajsza nie obecność(pewnie i tak nie tęskniłyście) ale Niunia miała 37.6 niby nie wysoka ale ona nigdy niema takiej.Miała wczoraj na wieczór i do 23 nie mogła spać.Dziś rano miała 37.4 potem juz zeszła, niewiem od czego
                              Ślini się ogromnie(to za mało powiedziane) stól obgryziony , gumowe kanty także ,że nie wspomne o własnych paluszkach chyba przyszedł czas aby te trójeczki sie wykluły , co myślicie?

                              Do wieczorka
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Mamokarolka już jedną sałatkę z ryżem robię. wiecej niż dwie sałatki nie zamierzam robić i chciałabym żeby ta druga była raczej bez ryżu.
                                Carin a dlaczego Ci się wydaje, że jesteś w ciąży?
                                No nie wiem sama . Chyba umysł tak jakoś działa!
                                U mnie dziś przełom nastąpił!!
                                Pokochałam wszystkie czynności przy dzidziusiu! Nawet przebieranie! Mały chyba też to poczuł, bo jest o niebo spokojniejszy!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X