Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wiecej dla mnie będzie hihihihih
    dobra laski spadam sprzatać!!!!!
    jakby co to później

    Skomentuj

    •    
         

      anik moźesz to zrobić w masie solnej, też sie da lub kupić gotowe na allero
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        [QUOTE=olcia79;115858]CZEŚC DZIEWCZYNKI

        anik kochana,juz Ci daje linka....ja sie zbieram żeby to zrobic odkąd emilka się urodziła hehehehehe
        http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=BABY+ART
        Anik powiedz mi kobieto kochana czy daleko masz tam od siebie do ełku>????bo ja tam mam całą rodzinke

        Olcia dokładnie mam 235 kilometrów. Ja wczoraj miałam pierogi ale z paczki
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          ja też ogólnie lubię wszystkie, ale z mięsem i serem chyba najbardziej także nie nawiedzę Cię dzisiaj hehehe
          Ja uwielbiam z mięsem lub z kapustą i grzybami, ale ostatnio nie mam weny do robienia domowych i kupuję mrożone
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedz w sprawie stópek. Fajnie że można na Was liczyć
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Witam maly ma popołudniową drzemke z tatusiem a sobie odpoczywam...
              kupiłam Sylwi mojej rybaczki na allegro i teraz nie wiem jaka bluzka do nich pasiproszę doradzcie coś sfustrowanej matce hehe oto link z tymi rybaczkami ja wziełam te czarne jej

              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=738337464


              Olcia jak sie czujesz i dzieci?mam nadzieje że ci juz lepiej skoro sie za pierożki wziełaś a swoją drogą jak wyszłyja miałm dzis spagetti wyszło niebiańskie a zrobiłam więcej i zapasteryzowałam i teraz mam jeszcze na dwa obiadkimniam mniam

              MADZIA jak twoje włosy?farbowałaś?jesli tak to rzuć focie


              Skomentuj


                http://www.cosgan.de/

                SIKORNIK to jest ta stronka z tymi emotkami


                Skomentuj

                •    
                     

                  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 1,5 ROCZKU!!!

                  Wszystkiego naj naj naj



                  Skomentuj


                    Silek ja myślę że do tych spodni będzie pasował fajny topik lub są takie fajowe przedłużane bluzeczki.

                    Skomentuj


                      Silek jeszcze nic z włosami nie robiłam. a do tych spodni może jakiś zwykły t-shirt z fajnym nadrukiem i może rozpinany zwykły sweterek by pasował (tzn ten sweter na chłodniejsze dni)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hejka, ja dalej w dwupaku i całkiem sama w domu.
                        Wczoraj niestety nie było indukcji, bo padłam oglądając Roboty z synem, mąż zresztą też komara przyciął i nici z romantycznego wieczoru.
                        Za to dziś wieczorem będziemy sami. Mamy iść na spacer, ale nie wiem czy faktycznie pójdziemy, bo mam silne bóle w pachwinach jak chodzę i mogę przejść ileś tam metrów i nic i nagle dopada cię ból.Więc się śmiałam rano do męża, że albo spacer albo inne przyjemności.
                        Za to na jutro zaplanowaliśmy wizytę na KTG w szpitalu, jak będą mieli miejsce i będą chcieli mnie zostawić to się chyba zdecyduje.Ponoć w moim wieku, przy dziecku 4000g, niedoczynności tarczycy i skazie krwotocznej nie ma co czekać jak będzie ciąża przenoszona i mogą się zacząć komplikacje.Sama zresztą nie wiem.Zobaczymy jutro.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          Mamokarolka to też już niedługo imreza u Was będzie
                          Colorka dużo zdrówka dla Amelki!
                          Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
                          DUŻO ZDRÓWKA DLAAMELCI Mój Filip właśnie dziś zaczyna ósmy miesiąc i niestety się przeziębił do tego wychodzą mu zęby a od rana jest brzydka pogoda że tylko spać ,więc w nocy co godzinka podrywał mamusię na nogi a i w dzień raczej lepiej nie będzie. Więc miłego dnia dziewczynki może wam się uda weekend.

                          Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                          WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI Z OKAZJI UKOŃCZENIA 1,5 ROCZKU!!!


                          Wszystkiego naj naj naj


                          MERCI , MERCI , MERCI
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            To ja też przyłączam się do życzeń dla Twojej córeczki Colorku
                            Dużo uśmiechu a ustach małej Amelki, zdrówka i wszystkiego czego zapragnie....a jest w zasięgu możliwości




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Dzieki za rady babolki mojeona ma taki czarny t-shirt z hello kitty to moze ten jeszcze popatrze
                              Coyotek ty na porodówke w końcu zasuwaj ,starczy ci noszenia brzucholka my chcemy synka zobaczyc twojego wreszcie


                              Skomentuj


                                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                                hej dotka!!!

                                ale ja ich codziennie nie moge rozczesac tak sie plączą
                                paskudnie to wyglada
                                sikornik,sproboje ci pomoc.Otoz po katasrofie z moimi wlosami(lepiej nie bede pisac co z nimi zrobilamzastosowalam maseczke FRUCTIS do wlosow taka w zielonym pudeleczku.Jest jak narazie najlepsza i NAJTANSZA!!!!!!dziewczyny moje wlosy tez po porodzie wypadaly calymi garsciami,balam sie ze zostane lysa.Ale to minie,zazwyczaj po skonczeniu karmienia piersia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X