Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    COYOTKU WITAJ!!!!

    dziekuje za mmsa zdjęcie wrzuciłam co by sobie dziewczyny pooglądały


    A TERAZ OPOWIADAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      sikorniktylko czy babcia ci męża przez ten czas separacji bardziej męża nie rozpieści




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Widziałam,że wrzucilaś, dziekuje ci bardzo




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          witaj Coyotek! jak Julek? czytałam, że daje pospać

          Skomentuj


            PAWIMI myslę ze masz lustro w domu ........noooooooo...... to bardzo Cie prosze zajrzyj od czasu do czasu hehehehe
            Niezła lasencja z Ciebie..... no i ta figura ehh...... tylko pozazdrościć,a mówią ze w ameryce same grubasy,oh sorry zapomniałam że ty rodowita polka jesteś


            coyotkuprosze bardzo
            a dlaczego Cie tak długo nie było,tyle w szpitalu byłas czy jak?bo juz myslalam ze o nas zapomnialas

            Skomentuj


              Olcia poród miałam naprawde szybki, ponoć wszystko poszło za szybko. Dobrze, że Julek zdążył w porę się wysunąć, pomógł mu w tym sztab 3 położnych i 3 lekarzy. Wszyscy byli zaskoczeni tempem. Potem spędzilismy miłe 6 dni w szpitalu, bo z Julkiem było wszystko ok, a ja miałam sine krocze i musiałam mieć robione okłady. Teraz jestem już w domu, mam zdjęte szwy z wierzchu, reszta ma się rozpuszczać.Z dnia na dzień siedzę coraz lepiej. Łażę też. Męża mam w domu, więc większość rzeczy robi on, ja głownie zajmuje się Julkiem




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Noooooooooo i wszytsko jasne

                widzę że julek sie urodził 13 hehehe ja tez 13 tyle że lutego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi
                  taaaaaaa figura po trojce dzieci! Marzenie scietej glowy....moze ja i zgrabana jestem ale jak to dobrze zauwazylas ....przy amerykanskich grubasach
                  Kochana Ty mnie tu nie łap za słowa,nie napisałam że wygladasz szczupło przy grubasnych amerykanach/......... TY JESTES SZCZUPŁA!!!!!!!!
                  KONIEC KROPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Skomentuj


                    Pawimi co Ty za bzdury tu wypisujesz! chyba tak samo jak ja próbujesz wszystkim wmówić, że jesteś gruba, buhahahaha!

                    Skomentuj


                      Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                      Noooooooooo i wszytsko jasne

                      widzę że julek sie urodził 13 hehehe ja tez 13 tyle że lutego
                      Olcia mój synuś też jest z 13 lutego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Julek głównie śpi i je. Z przewagą na jedzenie. Jak zacznie to godzina nie wyjęta, ale za to jak potem uśnie to kilka godzin ciszy. Choć w dzień preferuje głównie spanie na mnie i nie ma możliwości go odłożenia, bo zaraz otwiera jedno oko i jak mnie nie widzi, nie czuje to płacze. No i wtedy znów na rączki i usypia. Za to w nocy daje się przenosić do łóżeczka.
                        Ostatnio nawet jak go położyłam spać koło 21, to obudził się dopiero koło 4-5, więc nie narzekamy Doszłam do wniosku, że nie będę go specjalnie wybudzać na jedzonko, bo myslę,że skoro tyle śpi tzn że się najada.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          dziewczyny, a pisałam Wam w ogóle, że mój m. był tak genialny i zamiast zwykłych balonów, kupił jakieś gigantyczne króliki, których nie możemy nadmuchać, bo nie mamy specjalnej pompki.... masakra! jeszcze jutro będę latać za balonami....

                          Skomentuj


                            Coyotek to może zainwestuj w chustę albo nosidło ergonomiczne? będziesz mogła sobie spokojnie drobne rzeczy w domu porobić, a i Julek będzie szczęśliwy.
                            Last edited by magda8528; 24-09-2009, 19:49.

                            Skomentuj


                              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                              Olcia mój synuś też jest z 13 lutego

                              hehehehe no to bedzie miał zycie jak w madrycie

                              Skomentuj


                                13 to jeszcze dobra data kuzynka m. urodziła syna 29.02

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X