Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sikornik MEGA DUŻO ZDRÓWKA DLA MALUSZKA!!

    Amelka poszła spać ze smoczkami we włosach nowy styl spania.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      sory laski wiem że macie już tego dość ale nie mogłam się oprzeć musiałam wkleić tą wypowiedz Q... PRZEPRASZAMPompowanych kół nie chcem, bo później jak pęknie trzeba wymieniać itd. Duże koło, to dodatkowe kg, a ja chcem mieć lekki wózek. Mam jeszcze dwa wózki po siostrze, Inglesine i chyba Bebe Comfort więc na pluchę będę je brała, a ten na ładną pogodę i na wiosnę sobie zostawię. Tutaj jeszcze jest fotelik, torba i śpiworek, to mi się przydadzą
      Co do mojego samopoczucia, to już nie czuję się tak dobrze, jak w poprzednich miesiącach. Zasypiam szybciej, śpię dłużej, jestem cały dzień zmęczona, ale teraz to już mam prawo, w końcu 9 miesiąc. Ja nie potrafię leżeć, nie lubię. W 8 miesiącu zaczęłam dużo chodzić i znacznie lepiej się poczułam, przestały łapać mnie skórcze i przytyłam tylko 1kg. Ponad tydzień temu skończyłam odnawiać 100 letnią komódkę do pokoju (malowałam i ozdabiałam, bo zdzieraniem farby i głębokim czyszczeniem się nie zajmowałam ze względu na dzidziusia) i pomalowałam rzeźbione krzesełko i wieszaczek, a w poprzednim miesiącu skonczyłam malować łóżeczko na różowo, a jezszcze wcześniej też takie krzesło - antyk odnawiałam. Dzisiaj rano doszłam do wniosku, że cieszę się że jestem kobietą, bo nie ma nic przyjemniejszego, jak Justynek kopie. Rankiem kopnął mnie tak, że aż podskoczyłam, hihi
      Odpowiedź z Cytowaniem




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        chodzi o to że jej chyba ta farba zaszkodziła, i łóżeczko do chłopczyka na różowo pomalowała no błagam błagam,
        z tego wynika że laska serio nie ma faceta jak robi takie rzeczy sama,
        Nawet się nie obrażę jak nikt tego nie skomentuje
        Last edited by Beti313; 17-09-2009, 21:50.




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Dopiero doczytałam i skomentowałam poród w wodzie. Ech dziewczynie się ewidentnie nudzi i nie dorosła jeszcze do tych swoich 18 lat. Ale normalnie żal mi jej. Tylko ona specjalnie zaognia sytuację.
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            beti bo nie czytałas jej wątkow innych i nie wiesz dlaczego na różowo maluje dla chłopca łóżeczko hehehehe ( a ja czytałam)

            bo kiedys tak było ze różowy był dla chlopca a niebieski dla dziewczynki .... ( a tak nawiasem mówiąc tez to juz kilka razy słyszałam) i ze pozniej moda z zachodu przyszła ze niebieski dla chlopca a rózowy dla dziewczynki

            Skomentuj


              Pawimi jak tam na targach było? wiem wiem, że już o tym pisałaś, ale nie miałam za bardzo czasu czytać, bo kopałam ogródek, ale dzisiaj już skończyłam wszystko więc jestem z Wami
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                a wiesz co Betti moja babcia mówiła, że te kolory - różowy dla dziewczynki i niebieski dla chłopaca, to nowy zwyczaj, bo jak ona rodziła, to było odwrotnie. to miało jakieś powiązanie z religią, ale ja taka niereligijna jestem, że nawet nie wiem o co w tym chodziło.
                o i Olcia mnie wyprzedziła no!

                Skomentuj

                •    
                     

                  czy Pani Aleksandra Idzie Ze Mną Na świeże Powietrze Dymka Puścić????????????
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Cytuje Queenmother co do koloru :
                    Mi jeszcze został miesiąc do porodu. Mój malutki ma w swojej szafie więcej ciuszków niż mamusia. Kupiłam sporo ciuszków rozmiaru 56 i mam nadzieję, że zdążę je założyć maluszkowi. Jak wchodzę do sklepu i widzę dziecięce ciuszki to muszę coś kupić. Na moich pierwszych zakupach kupiłam kurteczkę do szpitala (rozmiar 56, więc jeśli nie założy jej przy wyjściu ze szpitala, to będzie do werandowania, bo szybko z niej wyrośnie, jeśli w ogóle się większy nie urodzi), buciki takie białe adidaski i piżamkę z Myszką Miki. Z dnia na dzień przybywa ciuszków w szafie mojego małego. Najbardziej praktyczne są rozpinane z boku bluzeczki i body. A co do wcześniejszej dyskusji to ja będę ubierała najpierw kaftanik, a później body. Od wiek wieków ludzie tak maluszki ubierali. Większość ciuszków małego jest w kolorze różowym i wiele osób się dziwi, ale według naszej pięknej polskiej tradycji, różowy jest dla chłopczyka (krew Pana Jezusa), a niebieski dla dziewczynki (szaty Matki Boskiej), a to że róż dla dziewczynki, a niebieski dla chłopczyka to przyszło z zachodu. Ja wolę naszą polską tradycję
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      a wiesz co Betti moja babcia mówiła, że te kolory - różowy dla dziewczynki i niebieski dla chłopaca, to nowy zwyczaj, bo jak ona rodziła, to było odwrotnie. to miało jakieś powiązanie z religią, ale ja taka niereligijna jestem, że nawet nie wiem o co w tym chodziło.
                      o i Olcia mnie wyprzedziła no!
                      dokładnie !!!!!!!!! to faktycznie ma zwiazek z religia ale nie pamietam juz teraz z czym ,chyba cos z jezusem było (to odnośnie tego różowego)

                      anik idziemy zajarać!!!!! ja mam cieniasa ty pewnie grube cygaro palisz hehehe

                      color no własnie wiedziałam że o jezusa chodzi z tym kolorem różowym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Olcia ja mam grubiutkiego L&M czerwonego


                        Najpierw kaftanik a później body???? Ja zakładałam odwrotnie, widać braki mojej wiedzy, no ale cóż wybaczcie, bo ja tylko kosmetyczką zwykłą jestem
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          ALe wiecie coś w tym jest, bo przecież gdy mężczyzna założ rożową koszulę tzn że jest pewny swej męskości.
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            o tych kolorach tez slyszalam i wydaje mi sie ze to bylo bardziej regionalne niz ogolnie polskie, a szzerze to troche sobie nie wyobrazam moich chlopakow w rozowych ciuchach...hmm, juz widze jak Jonathan do szkoly ubiera rozowa bluze buuaaaaaaaa
                            o właśnie, to było w Warszawie. moja babcia jest z Warszawy i jak byłam w ciąży, to zaczęła wspominać swoje ciąże. nie omieszkała napomknąć o tym, że ona 20kg przytyła, a ja przytyję 30

                            Skomentuj


                              Napisane przez pawimi
                              fajnie bylo, troche krotko ale w sumie co chcialam zobaczyc to zobaczylam w wiekszosci, szkoda tylko ze musialam juz wracac bo w ostatnim dniu odbywaly sie wszystkie wyprzedaze eksponatow i nie tylko wiec nie skorzystalam.

                              o tych kolorach tez slyszalam i wydaje mi sie ze to bylo bardziej regionalne niz ogolnie polskie, a szczerze to troche sobie nie wyobrazam moich chlopakow w rozowych ciuchach...hmm, o ile dwojce mlodszych moglabym kit wcisnac juz widze jak Jonathan do szkoly ubiera rozowa bluze buuaaaaaaaa
                              Wszystko co dobre szybko się kończy. Ja czasem ubieram Paulinie jakieś ciemne ciuchy i zawsze słyszę ''jaki śliczny synek, a jak ma na imię?'' to odpowiadam Paulina hahahahahaha
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                A tak racja co do tych kolorów to całkiem wyleciało mi to z głowy głównie chodziło mi o to że laska w tym stanie farbą się bawi, tyle rzeczy pomalować w ciąży (chyba że antykwariat prowadzi), chciałam się też doczepić do słowa CHCEM rozwala mnie,

                                anik a ty sie nie bój że ona tu trafi, po skrócie MC to ona uda się teraz na poszukiwanie nas po MC Donalds

                                A swoją droga to sama nazwa wątku wskazuje kto tu pisze ha ha może przez to tu nie zagląda




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X