Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
    http://nowemiasto.wm.pl/Zaglosuj-na-...nicowego,78666

    Cześć dziewczyny mam prośbę czy możecie oddać głos na mojego dobrego znajomego? To jest nasz taki regionalny konkurs. Jak możecie to proszę o głosik na nazwisko Piotr Zdunkowski, wystarczy kliknąć, z góry Wam dziękuję
    zagłosowane ANIK i witam ale tylko na chwilę moje dzioecko jest chore to nie mogę sobie pozwolić na ploteczki poczytam i spadam
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      i zostawił Cie sama z winem
      tez mam domowej roboty, ale nie ruszam go...

      ja jakoś od kilku dni wole sama spędzać wieczoru
      zresztą jak tylko uda mi sie uśpić Johnnego to od razu przygotowuje sie do obrony - musze opracować 3 kosmiczne zagadnienia

      Skomentuj


        Jaroszka współczuję, ale Konradek choruje?
        ja tez tak z doskoku ostatnio,żeby nie zwariować i nie zdziczeć do reszty w tym domu

        Skomentuj


          I ja witam w pierwszy wolny wieczór już nie pamiętam kiedy o tej porze miałam wolne Moje dziecię wykąpane i nakarmione śpi już od ładnych x minut

          Skomentuj


            Olcia zazdroszczę takich imprezek babskich, ja już nie pamiętam jak to było, ale póki co i tak nie zostawiłabym małej

            Skomentuj


              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
              Jaroszka współczuję, ale Konradek choruje?
              ja tez tak z doskoku ostatnio,żeby nie zwariować i nie zdziczeć do reszty w tym domu
              tak SIKORNIK Konradek jest chory już nie daję rady płacze nie śpi nie je a i starszy też swoje potrzeby ma i muszę sama sobie radzić
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                hej Ewela

                mój też zamyka powoli oko ale broni sie jak może przed snem hehe
                daję mu jeszcze 5-10 min do łóżeczka zanosze i ide sie glebnąć w notatkach

                a jak się czujesz Kochana???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jaroszka a co się stało synkowi?
                  Sikornik ucz się ucz m. się chyba obraził, bo dzisiaj tak sobie rozmawialiśmy o szkole i on oczywiście musiał podkreslic, ze on juz studia skonczyl, a ja go pytam ile te jego studia trwały (nie pamiętałam czy 3 lata czy 3,5) i okazało się, że 3, więc mu powiedziałam, że teraz to jesteśmy na tym samym poziomie no co ja też mam trzy lata skończone, tylko nie dali mi inżyniera, bo wybrałam sobie jednolite magisterskie i muszę się jeszcze trochę pomęczyć.

                  Skomentuj


                    Już wszystko ok W końcu nie narzekam na siadanie A porodu fakt już nie pamiętam

                    Skomentuj


                      Eh... A u mnie lipa z chłopem, nie przychodzi do nas bo mu zabroniłam po tym jak się awanturował i małą przestraszył, w ogóle coś tak czuję że będę samotną matką

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jaroszka za*****iście Cię rozumiem choć nie mam drugiego dziecka i trzymaj sie kupy kobieto bo to nie zęby?
                        ja mam faceta niby przy boku ale dla mnie ten związek to taka nędzna atrapa od jakiegoś czasu...

                        Skomentuj


                          przedwczoraj dostał takiego kataru że się dusił zapchało mu nos i gardło tak że kaszlał i nie mógł powietrza złapać byłam u lekarza dał jakieś leki i krople do nosa trochę się boję je podawać bo są na bazie narkotyku nie spałam w nocy tylko ściagałam ten katar a dziś trochę lepiej tylko nie chce jeść a przy ściąganiu kataru już przynajmniej nie płacze
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            ja też się czuję jakbym była samotną matką
                            kurcze nie nadążam za Wami
                            Joasia też już chrapie, nie pamiętam kiedy tak szybko zasnęła!

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              Jaroszka za*****iście Cię rozumiem choć nie mam drugiego dziecka i trzymaj sie kupy kobieto bo to nie zęby?
                              ja mam faceta niby przy boku ale dla mnie ten związek to taka nędzna atrapa od jakiegoś czasu...
                              zęby chyba też bo lekarz jak zaglądnął to mówił że tuż tuż a się wyklują i dał mi wapno niby na to ząbkowanie pierwszy raz słyszę żeby pomagało zwykłe wapno
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                Eh... A u mnie lipa z chłopem, nie przychodzi do nas bo mu zabroniłam po tym jak się awanturował i małą przestraszył, w ogóle coś tak czuję że będę samotną matką
                                nic mi nie mów nawet
                                my dziś sie tak pożarliśmy, że ja płakałam a Mały razem ze mną
                                Radek mi tyle brzydkich rzeczy powiedział że koniec, że jak sie rozstaniemy to zabierze mi Jonatana bo ja sie do opieki nie nadaje przez mój charakter i to że kiedyś jechałam na środkach uspokajających
                                wszystko mi fiut wygarnął a potem przepraszał ale ja juz mam w d... jego obietnice i przeprosiny
                                a syna nie dostanie, po moim trupie

                                a co Wam poszło???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X