Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    jak?
    wystarczy ,ze na wstep po wejsciu do domu sa straaaaaaasznie zmeczeni!o reszcie nie wspomne.

    Skomentuj

    •    
         

      witam mnie tez od paru dni boli glowa to jakas masakra , ja lecze swoje dzieci jak sa przeziebione Lipomalem - syrop malinowy , wit c , do noska woda ,nieraz stosuje masc majerankowa pod nos ..... Beti wszystkiego najlepszego dla maluszka ...

      Skomentuj


        no i już sobie kur.. mały pospał nawet nie zdąąyłam fajki wypalić, jak się wkurze to zapisze tego upierdliwego gnoma na świetlice na cały etet będzie gnił w tej szkole do 16




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
          no i już sobie kur.. mały pospał nawet nie zdąąyłam fajki wypalić, jak się wkurze to zapisze tego upierdliwego gnoma na świetlice na cały etet będzie gnił w tej szkole do 16
          sie Beti nie wkurzaj ,policz do trzech
          Last edited by annse3; 15-09-2009, 12:11. Powód: wcielo litere i wyszedl wyraz pipipipi

          Skomentuj


            będę sie musiała zebrać i wyjść do sklepu może na podwórku mały dośpi, co z tego że mi zaraz oczy wysadzi przez ten ból głowy, włosy mam przepocone z nocnej gimnastyki i gorączki, najważniejsze że smarkacz może się już do woli wyszumieć, chyba pójde do apteki po jakieś ziołowe leki na uspokojenie, tylko zastanawiam się komu je będę aplikować sobie czy temu dziecku




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
              sie Beti nie wkurzaj ,policz do trzech
              jeden, dwa, trzy
              A teraz wystarczy tylko poszukać sznurka, taśmy klejącej, przywiązać go do kaloryfera, zakleić dziób i znów można delektowac się ciszą.

              No i dzięki genialnym zabawom ze starszym bratem mati zaliczył już blislie spotkanie z szafką




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                Dobra narazie spadam zanim przewrócą mi mieszkanie do góry nogami i jeszcze nie trzeba dzwonić na 999.

                miłego popołudnia




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Beti i ja trzymam kciuki za Aleksa. I nie denerwuj się tak !!! Chociaż wyobrażam sobie jak musi być ciężko mieć 4 (a za chwilę 5) facetów w domu..... żadnej pomocy.. Córcia by Ci się przydała jeszcze
                  I nie pal kochana, zaraz będzie Aleks w domku i będzie czuł mamusię dymem... nie pal
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Beti i ja trzymam kciuki za Aleksa. I nie denerwuj się tak !!! Chociaż wyobrażam sobie jak musi być ciężko mieć 4 (a za chwilę 5) facetów w domu..... żadnej pomocy.. Córcia by Ci się przydała jeszcze
                    I nie pal kochana, zaraz będzie Aleks w domku i będzie czuł mamusię dymem... nie pal
                    He he zapomniałaś dodać dziadka który na szczęście ostatnimi czasy się uspokoił.

                    Co do córci to właśnie ta 4 moich urwisów to efekt starania o córkę ale z drugiej strony jakby miała mieć mój charakter to wolałabym jeszcze jednego syna, ja jak byłam mała w porównaniu do moich chłopaków to oni są aniołami.

                    Co do fajek to jak narazie nerwy biorą górę nad moją silną wolą.




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      ooo matko jeszcze dziadek. Toś Ty królowa wśród swoich panów Nic tylko pozazdrościć

                      Co do papierosów noo nie dziwię się, nie dziwię....
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A tak ogólnie to mi jest ciężko tylko jak mąż jest w pracy, bo on mi bardzo pomaga i nigdy nie słyszałam żeby mi powiedział że jest wykończony po pracy a ja już w drzwiach proszę go aby zajął sie Mateuszem albo przywołał do porządku starszych chłopców. I w ogóle mamy taka zasadę że ja robię obiad on przychodzi z pracy, zje i jak odpocznie to zmywa po obiedzie, wieczorem ja kąpie mateusza a on go ubiera do piżamki, ja robie małemu mleko a on go usypia albo odwrotnie. A i jak rano wstaję to mam zawsze gotową kawę
                        Czasami się zastanawiam czym sobie zasłużyła na takiego m.




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Czasami nawet sam obiad zrobi, jedyne do czego się nie nadaje to żeby pomóc chłopakom w lekcjach (nie ma do tego cierpliwości)




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            no to super Beti !! taki mąż to skarb, jak to czym sobie zasłużyłaś ??
                            Swoją osobą przecież ....
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              no tylko że w oczy nigdy go nie chwale nie chce żeby mu skrzydła urosły i mi nie odleciał




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                hey lejdis

                                dzis jedziemy do tesciow wnuczke pokazac....i jutro wracamy....alez mi sie nie chce jechac
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X