Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Mnie od paru dni , szczególnie rano.Potem przestaje i na noc znów
    czy to ze zmęcznienia czy jak?

    Ja niewiem czy dzis zdąże pójść na spacer bo tyle roboty.Obiad , sprzątanie , pranie już wywieszone.Może po południu
    Mnie też już od kilku dni boli ale przyczyną u mnie jest niskie ciśnienie bo jak wezmę leki to przechodzi

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
      A ja właśnie skończyłam godzinną walkę w usypianiu Mateusza, w końcu mogą zadzwonić do częstochowy i dowiedzieć sie co u mojej kruszynki
      Ja też czekam na nowe dobre wiadomości

      Skomentuj


        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
        Magda ja niestety na taki luksus nie mogę sobie pozwolić bo mój synuś śpi tylko raz dziennie ok 13 a ja wtedy nadrabiam domowe zaległości
        ja też zawsze robię porządki jak Asia śpi rano, a po południu obiad/kielka obiadów robię. wczoraj oglądałam '8 milimetrów' do późna i dziś trochę niewyspana byłam.

        Skomentuj


          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Mnie też już od kilku dni boli ale przyczyną u mnie jest niskie ciśnienie bo jak wezmę leki to przechodzi
          a wiecie, że mnie też głowa boli. w niedzielę wieczorem, wczoraj cały dzień prawie. po trzeciej tabletce przeszło. dziś na razie jest w miarę ok. mam nadzieję, że już się nic nie rozwinie.

          Skomentuj


            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
            Mnie też już od kilku dni boli ale przyczyną u mnie jest niskie ciśnienie bo jak wezmę leki to przechodzi
            Mnie też męczy niskie ciśnienie.Pomaga ibuprom
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Mnie też męczy niskie ciśnienie.Pomaga ibuprom
              A ja mam tabletki na podwyższenie ciśnienia

              Skomentuj


                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                A ja mam tabletki na podwyższenie ciśnienia
                Mnie one nie pomagały , swego czasu miałam badanie na ciśnienie.Zazwyczaj mam 90/60 niby nie za niskie a łeb pęka!!
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale macie akord w tym pisaniu chwile mnie nie było a wyście całą stronę zapisały, mały ma wyniki moczu ok odstawiają antybiotyk, dodatkowo pobrali krew na jakieś badania ale nie ma jeszcze wyników. Smoczkiem je coraz lepiej ale jeszcze się męczy i spada mu saturacja więc nadal czekamy aż sie nauczy jeść wtedy wyjdzie do domu.




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    Mnie też męczy niskie ciśnienie.Pomaga ibuprom
                    no co ty color?nie wiesz jak sobie podniesc cisnienie?U mnie w domu to wiedza

                    Skomentuj


                      Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                      Ale macie akord w tym pisaniu chwile mnie nie było a wyście całą stronę zapisały, mały ma wyniki moczu ok odstawiają antybiotyk, dodatkowo pobrali krew na jakieś badania ale nie ma jeszcze wyników. Smoczkiem je coraz lepiej ale jeszcze się męczy i spada mu saturacja więc nadal czekamy aż sie nauczy jeść wtedy wyjdzie do domu.
                      No to super!!
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Betti trzymam za Małego kciuki! super sobie radzi dzieciaczek
                        ja na chwil ę wpadłam i już Was opuszczam, idziemy z Asią na spacer. miłego dnia!

                        Skomentuj


                          Mi też dokucza ból głowy myślałam że jak Mati zasnął to sobie odpocznę psychicznie ale już przyszedł Łukasz ze szkoły to dziecko zachowuje się jak pępek świata on i tylko on nikt inny sie nie liczy, w d.... ma to że mały śpi ciągle coś robi czegoś szuka, otwiera drzwi, dziób mu sie nie zamyka, napewno zaraz mi go obudzi




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                            no co ty color?nie wiesz jak sobie podniesc cisnienie?U mnie w domu to wiedza
                            jak?
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Beti! Trzymam za was kciuki!

                              Skomentuj


                                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                                Mi też dokucza ból głowy myślałam że jak Mati zasnął to sobie odpocznę psychicznie ale już przyszedł Łukasz ze szkoły to dziecko zachowuje się jak pępek świata on i tylko on nikt inny sie nie liczy, w d.... ma to że mały śpi ciągle coś robi czegoś szuka, otwiera drzwi, dziób mu sie nie zamyka, napewno zaraz mi go obudzi
                                Skąd ja to znam u mnie bracia jak przyjdą już się drą bo po co być cicho kiedy Amelka śpi!!Ale jak oni spia i ktos halasuje to cisza na planie
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X