Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej
    Amelka wcina jajko na twardo z wielkim zapałem (ale chlebka to nie)
    Słoneczko świeci , pranie się pierze a mnie boli głowa!

    DUżo zdrówka dla Emilki!!!!
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
      Witam.A u nas tez piękna pogoda ,Filip już kataru nie ma za to u mnie zamiast nosa kran , na kawkę to się może skusze ale nie teraz bo czuję się jakby po mnie walec przejechał na szczeście mój mężuś jest tak wspaniały że cały czas wstawał do małego mimo że rano szedł do pracy.Może macie dobre sposoby na bardzo szybkie pozbycie się kataru.
      My uzywamy nie zastąpione krople Ephorbium!! Amelce nic nie pomagało , miała katar prawie 2 tyg wkońcu dobra pani laryngolog poleciła i są z nami i będą!
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Mój ulubiony aktor nie żyje,
        Patrick Swayze http://film.wp.pl/idGallery,5349,idP...l?ticaid=18c01
        Last edited by ColorWomen; 15-09-2009, 09:14.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Witam
          U mnie pogoda jak pod psem, kupa toboty na mnie czeka a ja ledwo żyje, dzis w nocy postanowiłam nie brać Mateusza do siebie do łóżka, 3 godziny z nim walczyłam, wstawałam, kładałm go, przykrywałam i znów się kładłam i tak w kółko od 2 do 5 ale się nie poddałam mały całą noc był w łóżeczku. W między czasie miałam gorączkę i znów mnie całe ciało boli.




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            My uzywamy nie zastąpione krople Ephorbium!! Amelce nic nie pomagało , miała katar prawie 2 tyg wkońcu dobra pani laryngolog poleciła i są z nami i będą!
            Bez recepty te krople?

            Skomentuj


              witam i ja
              pogoda nawet niezała świeci słońce ale jest chłodno, więc na pewno spacer będzie zaliczony.
              ColorWomen tez bardzo lubiłam tego aktora
              Beti313, grabusia4 kurujcie sie dziewczęta dużo zdrowia życzę
              dużo zdrówka dla Emilki
              Ja kończę kawę młody ma poranną drzemkę i skończyłam gotować mu zupkę na obiadek.
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                czesc babkiwlasnie sie dowiedzialam ze Swayze nie zyje.Nie byl to moze moj faworyt kina ale jego walka z rakiem mi imponowala.No i nie zmanierowal go pieniadz.Szkoda chlopiskaHa,wczoraj padlo pytanie co byscie zrobily wygrywajac miliony.Ja bym chciala zeby moj tata mogl widziec.tzn na leczenie oczu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
                  Bez recepty te krople?
                  Wiesz nie pamiętam , ale chyba raczej nie.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez grabusia4 Pokaż wiadomość
                    Bez recepty te krople?

                    Euphorbium można kupić bez recepty. My też używamy i bardzo sobie chwalimy. To lek homeopatyczny, przyjazny dziecku nawet jeśli dość często się go stosuje. A naprawdę pomaga, bo u nas też się sprawdził

                    Witam mamusie.
                    U nas dziś prawdziwa jesienna pogoda. Nie narzekam bo to moja ulubiona pora roku


                    Skomentuj


                      Hej.
                      A my już po spacerku, u nas też świeci słoneczko ale wieje dość chłodny wiatr.
                      Color łączę się z Tobą w bólu, mnie też głowa boli jak ch.....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja i Asia jesteśmy już po porannej drzemce polożyłam się na chwilę, a jak otworzyłam oczy to była 10:30.
                        na katar inhalacje też pomagają. nie wiem czy skracają czas jego trwania, ale przynajmniej po nich można normalnie oddychać.

                        Skomentuj


                          A ja właśnie skończyłam godzinną walkę w usypianiu Mateusza, w końcu mogą zadzwonić do częstochowy i dowiedzieć sie co u mojej kruszynki




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Hej.
                            A my już po spacerku, u nas też świeci słoneczko ale wieje dość chłodny wiatr.
                            Color łączę się z Tobą w bólu, mnie też głowa boli jak ch.....
                            Mnie od paru dni , szczególnie rano.Potem przestaje i na noc znów
                            czy to ze zmęcznienia czy jak?

                            Ja niewiem czy dzis zdąże pójść na spacer bo tyle roboty.Obiad , sprzątanie , pranie już wywieszone.Może po południu
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Magda ja niestety na taki luksus nie mogę sobie pozwolić bo mój synuś śpi tylko raz dziennie ok 13 a ja wtedy nadrabiam domowe zaległości

                              Skomentuj


                                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                                A ja właśnie skończyłam godzinną walkę w usypianiu Mateusza, w końcu mogą zadzwonić do częstochowy i dowiedzieć sie co u mojej kruszynki
                                dzwon dzwon ,tez jestem ciekawa czy wszystko dobrze
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X