Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
    To chyba o mnie chodzi ?? Dziękuje za przywitanie obserwowałam Was od jakiegoś czasu hie hie

    Widze że z tym jedzeniem to wszystkie maluchy ostatnio mają. Jakieś przesilenie letnio - jesienne czy co

    Ale trzeba przeczekać tak jak mówicie...

    Ja to bym wolała żeby za to moja Mała więcej spała a tu jak na złość malusio...
    Są takie dzieci co mało śpią.Ja na swoją nie narzekam śpi mi do dziś raz dziennie po 2 godzinkiwłaśnie teraz padła
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      I wiecie co dla mnie jest normalne jak malutkie dziecko je cycusia, choćby i na ławce w parku, ale nie wyobrażam sobie z moim prawie 14 miesięcznym dzieckiem usiąść, wywalić cyca i niech sobie je.
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
        a apropo tych miejsc dla mam karmiących to ostatnio słyszałam, że mimo że są takie specjalne miejsca dla mam to są zawsze zamknięte i jak chce się poprosić o kluczyk to nie ma. Jest takie miejsce tylko ze względu na sanepid a nikt nie udostepnia go mamą.... co za paranoja !
        Racja..kiedyś nawet w TV pokazywali.I ,że są brudne itp.
        A z kolei kiedy indziej Mama karmiąca w parku dziecko piersią łamie prawo bo pokazuje swe ciało echh
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
          Racja..kiedyś nawet w TV pokazywali.I ,że są brudne itp.
          A z kolei kiedy indziej Mama karmiąca w parku dziecko piersią łamie prawo bo pokazuje swe ciało echh
          To ja już bym wolała dostać mandat za pokazywanie ciała, niż biec z wyjącą syrenką do domu
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Moja jak miała 14 m to karmiłam ją tylko 3 razy dziennie i jakoś się wyrobilam z karmieniem w domu.


            Skomentuj


              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
              To ja już bym wolała dostać mandat za pokazywanie ciała, niż biec z wyjącą syrenką do domu
              Ja niemiałam okazji karmić po za domem.Ale wiem że drugie dziecko napewno będę sie starała karmić do roku.I ile cycuszki mi pozwolą
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                Sikora ja podobnie robię sosik ale bez koncetratu (chyba że własnej roboty)
                a więc biorę 2 pomidory obdzieram ze skóry na łyzke wody i do miękkości trochę miąższu papryki i ciiut chilli i tak się parkoli potem trochę śwoerzej bazyli i oregano swierzo mielony pieprz a i cebulkę osobno podduszoną i ze zeęby czochu i wsio na ciasto
                a i do ciasta trochę ziól dodaję
                ja do ciasta dodaję gałkę muszkatułową tylko najlepeij jak jest w całości i ją zetrzeć. Bardzo aromatycznie potem pachnie
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                  Moja jak miała 14 m to karmiłam ją tylko 3 razy dziennie i jakoś się wyrobilam z karmieniem w domu.
                  U nas w mieście to nawet parku nie ma Dziecko 14 miesięczne to już kumate i poczeka na cyca, ale weź takiego niemowlaka jak jesteś gdzieś w parku a mu się syrena włącza.

                  Ja moją karmię tylko dwa razy dziennie i w nocy...
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Latem jest łatwiej...ale np.zimą pewnie ciężko tym kobitkom co?
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Jahmajka nie czaj się tylko pisz jak tam po urodzinach malej.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                        Latem jest łatwiej...ale np.zimą pewnie ciężko tym kobitkom co?
                        No w zimę to nikłe szanse ...
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          wiecie co tak odnosnie karmienia i tych miejsc do karmienia to u mnie w pracy są specjalne pokoje dla matek z dziecmi, jest tam czysto i przyjemnie a tak czy srak nie korzystają z tego, nieraz widziałam kobietę na srodku sklepu siedzącą z cycorami na wierzchu, mnóstwo ludzi, kurz, brud a ona karmi a jak kiedyś poinformowałam taką ze ma specjalny pokój to się jeszcze oburzyła, już nie mówię o tym ze wielokrotnie widziałam kobiety przebierające dzieci gdzie popadnie, nawet i na podłodze a czasami się znajdywało pomiędzy paletami pampersy
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            O losiu , ja już na liczniku 4 tys.postów
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                              wiecie co tak odnosnie karmienia i tych miejsc do karmienia to u mnie w pracy są specjalne pokoje dla matek z dziecmi, jest tam czysto i przyjemnie a tak czy srak nie korzystają z tego, nieraz widziałam kobietę na srodku sklepu siedzącą z cycorami na wierzchu, mnóstwo ludzi, kurz, brud a ona karmi a jak kiedyś poinformowałam taką ze ma specjalny pokój to się jeszcze oburzyła, już nie mówię o tym ze wielokrotnie widziałam kobiety przebierające dzieci gdzie popadnie, nawet i na podłodze a czasami się znajdywało pomiędzy paletami pampersy
                              szok!
                              Ja Niunię gdy była mała zawsze przebierałam w wózku gdzies na uboczu aby nikt nie widział bo po co?Zawsze brałam ceratkę itp.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                ja w wózku też jak nie było gdzie a jak byłam gdzieś w sklepie i czułam że kupa to własnie w takich pokojach dla matek z dziećmi
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X