Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No ja zmykam bo jeszcze w piżamie siedzę.
    Sikora dzisiaj się nie odzywa


    Skomentuj

    •    
         

      moja panna je za dwoje- ale i za dwoje biega. babcie ja cigle dokarmialy i mam efekty- ciagly apetyt.;(
      na razie wazy niecale 13kg . nie jest gruba bo spodfnie musze zwezac
      ale..

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        Dominika moja babcia tak samo. jak da jabłko albo gruszkę, to jeszcze ok, niech Asia sobie je. ale jak ją ciągle tylko z ciastkiem widzę w ręku? ostatnio nawet krówkę jej chciała dać
        Diabelecke a dlaczego nie szczepisz Fabianka? dlatego, że nie przybiera?

        Skomentuj


          magda tak wlasnie dlatego go lekarka nei chce do szczepienia dopuscic bo nie wie czy to kwestia mojego pokarmu czy jakiejs choroby ;/

          nic lece do tego ortopedy
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            bestyjka nakarmiona i ujarzmiona wkoncu bo ostro marudziła
            a ja nadal w pizamie siedzę
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              jestem misie kolorowe, jestem

              jak sie wczoraj zaczęliśmy przeprowadzać to tak nam zeszło do późnych godzin wieczornych... ale warto było!!!
              w sobote już wszystko zwieziemy

              wszystko solidni przeczytałam co napisałyście wczoraj i dziś i zaraz sie ustosunkuję do pewnych spraw:

              1. Kwiaty - oj nie narzekam, dostaje raz na kilka dni i czasami aż sie boje że R. ma coś na sumieniu tak się podlizuje

              2. Waga Ankasos - idziemy prawie łeb w łeb, ja przytyłam w ciąży 23 kg i zostało jeszcze 12, choć moja mama ostatnio aż sie zdziwiła że tak dużo bo jakoś po mnie nie widać, ale waga nie kłamie hehe
              (dlatego założyłam osobny wątek na MC z dieta ZAPRASZAM, którą będę stosować, aby do moich urodzin zejść do moich ukochanych 48 kg)

              3. Pizza dla Madzi - zaraz oddaje klawiature Radkowi...

              4. Diabełku Kochany...
              kuźwa minęłyśmy sie na forum dzisiaj
              co do Fabiana to w ogóle nie przybiera? ojoj...
              a jeśli chodzi o szczepienia to u nas to sie też rozciąga bezczelnie w czasie - Jonatan ma 4 miesiące a ma dopiero za soba drugie (nie licze tego szpitalnego), bo najpierw był chory potem przeprowadzki i zmiany przychodni i lekarza i dupa blada
              napisz jeszcze jak z Maleństwem po dzisiejszej wizycie...

              Skomentuj


                Dzień dobry Chociaż nie wiem czy taki dobry, Sikornik ja też czekam na ten przepis muszę skorzystać dopóki jeszcze mam czas

                Skomentuj

                •    
                     

                  co do diety to czytałam ale ja cholera nie mam wytrwałości do diet i nigdy nie stosowałam więc też czekam na przepis na pizzę
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Co do diet to ja już postanowiłam że jako tako żadnej nie wprowadzam, tylko oczywiście zamierzam uważać na to co jem bo chcę karmić piersią głównie po to że wszyscy mówią że przy tym chudnie się szybciej No i już sobie postanowiłam że kupuję sobie skakankę (taką zwykła jak za starych dobrych czasów)

                    Skomentuj


                      Hej laseczki. Ja tylko wpadłam się przywitać i uciekam dalej.... Miłego dnia...
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ciacho na pizzę

                        Przepis na duuużo ciasta ;]
                        3,5 kg mąki
                        350 g cukru
                        350-500 ml oleju (więcej=mniej kruche)
                        1,5-2,5 l wody (zalezy od rodzaju mąki)
                        1/4 kostki drożdży

                        Ciasto wyrobić, odstawić na ok 15 minut. Potem schować do lodówki (zimne się lepiej i łatwiej formuje).

                        Sos na pizze:
                        koncentrat pomidorowy
                        czosnek granulowany lub świeży
                        wegeta
                        bazylia
                        oregano
                        cukier (troszeczke)

                        Ogólnie proporcje jak kto lubi. Ma być gęsty. Nie przesadzać z ilością na cieście ;P
                        Przepisy na sosy do pizzy (i nie tylko) podam później, bo idę serial oglądać xD.

                        Smacznego.
                        Pozdrawiam Radosław.

                        PS. W przepisie sa takie duże proporcje na ciasto bo w pizzerii wychodziło z tego 16 sztuk o średnicy 30 cm kręconych dłońmi

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          Co do diet to ja już postanowiłam że jako tako żadnej nie wprowadzam, tylko oczywiście zamierzam uważać na to co jem bo chcę karmić piersią głównie po to że wszyscy mówią że przy tym chudnie się szybciej No i już sobie postanowiłam że kupuję sobie skakankę (taką zwykła jak za starych dobrych czasów)
                          Ewylynka ja karmię do teraz jeszcze piersią, jem wszystko, dużo i o każdej godzinie i ważę mniej niż przed ciążą
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Oooo dziękujemy slicznie Panie Radosławie
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              Przepis na duuużo ciasta ;]
                              3,5 kg mąki
                              350 g cukru
                              350-500 ml oleju (więcej=mniej kruche)
                              1,5-2,5 l wody (zalezy od rodzaju mąki)
                              1/4 kostki drożdży

                              Ciasto wyrobić, odstawić na ok 15 minut. Potem schować do lodówki (zimne się lepiej i łatwiej formuje).

                              Sos na pizze:
                              koncentrat pomidorowy
                              czosnek granulowany lub świeży
                              wegeta
                              bazylia
                              oregano
                              cukier (troszeczke)

                              Ogólnie proporcje jak kto lubi. Ma być gęsty. Nie przesadzać z ilością na cieście ;P
                              Przepisy na sosy do pizzy (i nie tylko) podam później, bo idę serial oglądać xD.

                              Smacznego.
                              Pozdrawiam Radosław.

                              PS. W przepisie sa takie duże proporcje na ciasto bo w pizzerii wychodziło z tego 16 sztuk o średnicy 30 cm kręconych dłońmi
                              NO TO RADZIU Z SIKORECZKĄ ZROBIĄ 16 PIZZY A MY CZYLI WSZYSTKIE PANIE Z FORUM PRZYJEDZIEMY NA DEGUSTACJE
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                                Ewylynka ja karmię do teraz jeszcze piersią, jem wszystko, dużo i o każdej godzinie i ważę mniej niż przed ciążą
                                No właśnie każdy mi mówi że jeśli chcę szybko zrzucić zbędne kg to mam karmić piersią bo to raz dwa i po kłopocie, więc zobaczymy jak to będzie No i czy wytrwam bo karmienie przy kimś mnie wcale nie bawi...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X