Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny jeśli podoba Wam się Kevinek, prosimy o głosik
    http://www.yeppas.pl/materialy/kochany-smiecholek-d/

    Z góry dziękujemy!:*
    Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

    Skomentuj

    •    
         

      śliczny śmiechołek
      mój leży teraz na brzuszku i kłóci się ze mną że mam go obrucić na plecy od 3 tygodni nie chce się obracać z brzucha na plecy, ale za to z pleców na brzuch już sobie świetnie radzi.
      my od wielkanocy jeżdzimy spacerówką, na pół leżąco, czasem jak się za dużo podciąga to na siedząco a jak zaśnie to rozkładam mu oparcie całkiem na leżąco, w gondoli już się bałam go wozić bo się sam dźwiga a gondola nie ma pasów. poza tym jest już za wielki na gondole, ledwo się mieścił
      Kryspinek sypia już tylko 3 razy dziennie od 10 minut do 2 godzin, czasem już nie mam siły. znów zaczął budzić się w nocy teraz jak tylko się "spoziomuję" to od razu zasypiam, śpię chyba więcej niż na początku. mamy 10 rano a mi oczy się same zamykają . fakt że już jesteśmy po spacerku - mąż ma pierwsze zmiany i muszę córe do szkoły zaprowadzać. około 14 drugi spacer ... oby do końca tygodnia

      a to moje skarby kilka dni temu

      Skomentuj


        Bati też już w spacerówce jeżdzi, albo w nosidełku. Jutro ostatnie szczepienie i mała przerwa naszczęście bo bardzo nie lubię tej mojej malutkiej skwaszonej minki. Dziewczyny a dajecie już maluszką posmakować innych rzeczy niż tylko ccycoch?

        Wikuniakwl02 ślicze małe a na maluszka Zokusia zaraz zerknę ale napewno jest śliczny i zagłosujemy
        Bartuś 5.12.2008

        Skomentuj


          Witam wszyskie mamuski
          Moja coreczka urodziła sie 03.12.2008 i wazyla 3380g i miala 54cm długosci.My jeszcze jezdzimy w głebokim ale pomalu bedzie trzeba zmieniac bo juz w gondoli pomału sie nie miesci.

          Skomentuj


            Oj a ja myślałam, że na spacerówke jeszcze za wcześnie
            Ale chyba też wyciągne ją i zobacze jak Kevinkowi się bedzie w niej jeździło, bo tak to by chciał być na rączkach, bo w głębokim nic nie widzi :/

            Ja próbowałam już dawać poza cycoszkiem słoiczek z jabłkami i troszke bananka.
            Na początku krzywe minki ale buźke otwierał i ciągnął do łyżeczki, oczywiście narazie żeby nie przesadzić próbujemy tylko po 2-3 łyżeczki

            Mam jeszcze pare innych słoiczków, więc będziemy próbować dalej powolutku- a niech poznaje nowe smaki

            Poza jedzonkiem, dawałam mu jeszcze herbatke rumiankową, ziołową i jabłkowo-meliskową ale jemu sie jakoś nie podoba picie z butelki- jak już coś ma coś cyckać to cycoszka albo paluszki hehe
            Choć musze go zacząć przyzwyczajać do butelki przynajmniej od casu do czasu, bo w czerwcu chcemy iść na wesele i małego zostawić z babcią.

            Wikunia- śliczne dzieciątka! mój Kev też protestuje jak lezy na brzuszku, chwilke ok, byle nie za długo
            Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

            Skomentuj


              My bedziemy juz chyba niedlugo wprowadzac inne jedzonko - na poczatek jabluszko i moze jakas kaszke, ale jeszcze zapytamy pediatry na kolejnych szczepieniach. Ostatnio przy rotawirusie dawalismy jej enterol łyzeczka i jadla bardzo chetnie wiec mysle ze nie bedzie problemu.
              Jezdzimy w gondolce, ale Małej sie to coraz mniej podoba. Jak spi to jest ok, ale jak tylko sie obudzi to nie chce lezec. W ogole ulubionym jej miejscem w domu jest lezaczek, nawet czasem woli w nim lezec niz na rekach

              Skomentuj


                Kacper - 3780 i 57 cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jak ten czas leci, pamiętam jak martwiłam się że mam przedwczesne skurcze a teraz już z gondolą się pożegnaliśmy z jednej strony troszkę mi szkoda bo żegnam piękny okres w życiu moim i mojego synka. Jestem troszkę sentymentalna i jak odkładam kolejne ubranka na półkę to czasem mi się chce łezka w oku zakręcić
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    Moja Klaudia urodziła sie 26 GRUDNIA 2008. Ważyła 3430 i miała 55cmAle zbytnio się jej nie śpieszyło na świat bo termin miałam na 16
                    KLAUDIA ur.się 26.12.2008r o 9:55rano Ważyła 3430 i miała 55cm

                    Skomentuj


                      Cześć Moja Zuzia urodziła się 23.04.2008 Po 12 godzinach starań :d Zuzia w wieku 10 miesięcy zaczęła chodzić i ma już 11 ząbków i jeszcze (chyba3) w drodze
                      Last edited by Zuzooolek; 30-04-2009, 21:54.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        monikagrecja: Monika 24, Irini Dimitra 17-10-2008 Trikala, Grecja

                        Skomentuj


                          Bratuś grudzień masz racje ten czas tak leci
                          Ale to piękne, że możemy oglądać nowe osiągnięcia w codziennym życiu Naszych Bobasków

                          Ja uwielbiam chwile, kiedy wstaje rano a Mój Słodziol patrzy na mnie z takim kochanym uśmieszkiem
                          Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                          Skomentuj


                            http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/497

                            Dziewczynki bedziemy wdzięczni za głosik
                            Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                            Skomentuj


                              Ja juz jestem mama od 5.5 miesiaca.

                              Moj synek urodzil sie 17 Listopada 2008

                              Nazywa sie Aaron.

                              Skomentuj


                                izka6 zapraszam do nas

                                http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...9353#post69353
                                jagodzianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X