Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez luiza_m2 Pokaż wiadomość
    sandrusia 12.03.2008 RZESZÓW
    Hej ,
    Moja Amelka urodziła się w tym samym dniu co Twa Sandra
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      hej luiza_m2 witaj buziakol - wspólczuję ząboli, nam przedwczoraj wyszedł piaty po miesiącu slinienia i tygodniu gorączki a widzę że na dniach kolejny więc też ciężko
      jak to pieczula ujęła każdy jest upierdliwy i racja zanim 20 wyjdzie troche czasu minie


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        hehe... a ja dzis wysledzilam 7 zabka
        ale myslalam ze pierwsza wyjdzie prawa dolna dwojka, a wyszla lewa wiec ze slinieniem nie bedzie konca

        Skomentuj


          Michalinka ur.04.04.2008r.

          Pierwsze urodzinki juz za sobą

          Skomentuj


            ząbków 12 sztuk....o zgrozo!!!wyrzynały sie po 4 jednocześnie.....

            Skomentuj


              Mój to samo, najlepiej by siedział to wtedy nawet pobawia się chwilę. Tylko Go posadzę to od razu uśmiech od ucha do ucha naprawdę jest słodki. Nie wiem już sama czy powinnam Go już sadzać ale myślę że nic mu nie będzie bo to naprawdę silny facet
              Zokusia a to Twoje pierwsze dziecko?
              A prowadzacie Wasze dzieciaki już w spacerówkach czy jeszcze w gondolach?
              Bartuś 5.12.2008

              Skomentuj


                Zuzia 30.05.2008 jeszcze troche troszeczke a ząbkow mamy 6 i znów ida 2 nastepne i tak od poczatku po 2 po 3;D
                Zuzia




                Skomentuj

                •    
                     

                  to i dołącze ja

                  Majeczka 16.03.2008r

                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    wasze pociechy maja juz tyyyyllleeee zabali a u nas tylko 7 i dluga droga przed nami.

                    czy wy tez tak macie ze wasze ganiajace pociechy musza wszedzie wlesc wszystko zobaczyc i dotknac? ja czasem nie moge opanowac mlodego rak mi brakuje

                    Skomentuj


                      witam nowe mamcie

                      pieczulka nie martw się u nas stan uzębienia też równa się 8. Jakoś mnie to nie martwi bo w końcu wyjdą, nie
                      My też jeszcze dwójki na dole nie mamy, a mamy jedną górną czwórkę
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
                        wasze pociechy maja juz tyyyyllleeee zabali a u nas tylko 7 i dluga droga przed nami.

                        czy wy tez tak macie ze wasze ganiajace pociechy musza wszedzie wlesc wszystko zobaczyc i dotknac? ja czasem nie moge opanowac mlodego rak mi brakuje
                        Mój synek na słowo "nie" reaguje tak jakby dostał zielone światło. Czasem też nie mogę za nim nadążyć. Ząbków ma już 12.


                        -----------------------------------
                        Karolek 13.02.2008
                        Last edited by mamakarolka; 24-04-2009, 13:46.

                        Skomentuj


                          wow to ciekawe ze tak wyszly

                          a jak tam Julek ? jezdzi na rowerku, czy cos mi sie pokickalo..

                          a i sorki za blad bo " wleźć "...

                          Skomentuj


                            Marcel urodził sie 11 stycznia i podobnie jak napisała "z anna" troszke sie śpieszył bo termin również miałam na 28 stycznia.Pozdrawiam serdecznie!!
                            ANIA I RAFAŁ

                            Skomentuj


                              Napisane przez ewelinak Pokaż wiadomość
                              Nasz Kubuś urodzil się 12 stycznia 2008. Jest cudownym, radosnym, pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Płakał tylko gdy miał kolkę i teraz przy ząbkowanie troszkę popłakuje.
                              Hello!

                              Moja Julka też urodziła się 12 stycznia a termin miałam na 25

                              A jak wasze pociechy?


                              Skomentuj


                                Bartuś grudzień- tak to moje pierwsze dzidzio
                                No ja też czasem sadzam Kevinka, jest strasznie silny i nawet nie chce być tak na pół leżąco tylko sam sie dzwiga, żeby siedzieć na prosto hehe Cwaniaczek mały w ogóle w łóżeczku albo w wózku jak sie zaprze to sie potrafi już tak unieść w kąt 45 stopni :P Normalnie szok

                                Wozimy sie dalej w gondolce, ale Kevin jest tak duży, że za niedługo przestanie się w niej mieścić, ma jeszcze może w 5 cm luzu tylko jak sie wyciągnie..
                                Ale myśle, że za jakieś 1,5 miesiąca będe mogła go wsadzić do spacerówki i najwyżej zrobić to na leżąco
                                A Wy jak??
                                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X