Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie!!
    Nie było mie juz baaaardzo dawno na forum, bo jak wracam z pracy to Oleńka nie da mi na krok od siebie odejść
    Niestety nie mam czasu żeby dziś nadrobić zaległości w czytaniu ale odnośnie chodzika to rehabilitantka Oli odradzała nam ze względu na zły wpływ na bioderka.
    Mój maluszek nadal ma tylko 2 ząbki i czekamy na pozostałe Ola od 2 miesięcy sama siedzi a od tygodnia sama siada, czasem uda jej się stanąć na nóżkach w łóżeczku. A w niedzielę wprowadziliśmy nocniczek i Ola strasznie się cieszy i bije sobie brawo jak nasiusia. Mała nasikała tam kilka razy ale uwielbia na nim siedziec

    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny jeśli któraś z Was chce wziąść udział w konkursie Coneco piszcie na pw Wasze maile )
      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

      Skomentuj


        Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
        LOGIN: IMIĘ WIEK DZIDZIA DATA UR. MIEJSCOWOŚĆ

        Nusiak: Ania 25 Julia 12.01.08 Wrocław

        Froch: Ewelina 26 Milenka 19.01.08 Kraków

        Silek7: Anna 27 Damian 28.02.08, Sylwia 03.05.00 Gubin

        FamilyTree: Anna 25 Juliusz 10.03.08 Katowice

        Izabell1203: Iza 21 Amelka 12.03.08 Gdynia

        Ewulka25: Ewa 25 Gabrysia 12.03.08 Szkocja

        Edysob: Edyta 28 Patryk 13.03.08 Tychy

        Dziubdziunia: Aga 21 Kuba 17.03.08 Warszawa

        Pieczulka: Dorota 25 Gabryś 22.03.08 Gdańsk

        edyta05: Edyta36 Amelka 27.03.08 Kożuchów/Bickenbach,Niemcy

        Pinklady: Sylwia 30 Szymon 28.03.08 Legnica

        Patiew: Patrycja 21 Kinga 30.03.08 OSW

        Marzenaz23: Marzena 23 Kuba 03.04.08 Nowy Sącz

        meggi_w: Magdalena 22 lata Karolek 27 kwietnia 2008r Łódź

        Beti79: Beata29 Olivia 17.05.08 Rottweil

        MoniaB: Monika 21 Marysia 19.05.08 Biala Piska

        ewelinkaaa7: Ewelina 27, Miłosz 23.05.08r. Szczecin Zdroje.

        Majajula: Monika 25 Maja 03.06.08, Julia 11.04.02Radzyn Podlas

        SuperMamuska Sylwia 21 Waneska 15.06.08, Wiktoria 25.11.06 Kraśnik

        żabka: Aga 29 Marcelek 29.06.08 Gorzów Wlkp

        asiaows : Asia? Adaś 30.06.2008 ; Julia 18.05.2004 : Dawid 06.03.1995 Chorley;Wielka Brytania

        syla_86: Sylwia 22 Natalia 24.07.08 Chełm

        Sobi85: Cyprianek 23 26.07.08r Szczecin

        vikka: Nikola 30.08.08 Kraków

        rmkatarzyna: Kaśka 21 Patryk 10.09.08 Malogoszcz

        1001ania: Ania 29 Szymonek 25.09.2008

        Wikuniakwl02: Krysia 27 Kryspin 17.12.08r Jelenia Góra

        lista powstała dzięki wspólnym siłom Marzenki i Dorotki

        sandrusia 12.03.2008 RZESZÓW

        Skomentuj


          Witam wszystkie Mamuśki

          Agatka zaczęła pełzać do tyłu, tak śmiesznie to wygląda i sprawia jej to wielką radość. Nauczyłam ją też przybijać "piątkę" choć nie zawsze ma na to ochotę

          Z moim palcem już lepiej, można nawet powiedzieć, że bardzo dobrze, boli tylko czasami jak zabardzo go nadwyrężę, więc chodzimy sobie z Agatką po dworzu, chodzimy na plac zabaw, Agatka uwielbia patrzeć jak się dzieci bawią i nawet sama skosztowała już zabawy na huśtawce - była zachwycona

          Pozdrwaiam i życzę miłego dnia

          Skomentuj


            Cześc dziewczyny

            Mój skarbik również jest cały czas zaśliniony i wszystko co pod ręką to wkłada do buzi, chyba ząbki mu idą ale jeszcze ich nie widać. Włosy ma tak śmiesznie wytarte i jest prawie łysy. śmieje się poznaje nas i już jest takim słodkim szkrabikiem, tylko szkoda że jest ciągle na rękach lub w nosidełku (wiem że to nie zdrowe ale nie mam wyjścia). a z cycochem prawie się nbie rozstaje. Tylko przy cycochu uspia i połowe swojego życia już przy nim spędził

            Niedługo idziemy na ostatnie szczepienie a chrzciny robimy w dopiero w sierpniu ponieważ zaproszeni goście wyjeżdzają na wczasy.

            A Wasze dzieci też dużo ulewają?
            Bartuś 5.12.2008

            Skomentuj


              No Kevinek też bardzo mocno ulewa :// Czasami już mam tego po uszy.. przebierając go przed samym wyjściem jeszcze ze 3 razy :/

              Coraz więcej te Nasze dzieciaki potrafią, to takie piękne oglądać codziennie coś nowego nowa minka, nowy wyczyn- ach to wszystko taaakie słodkie!

              A Wasze dzieciaki też sie tak mocno dźwigają? Bo mój to już najchętniej sam by usiadł hehe Silny chłop z Niego!
              Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

              Skomentuj


                Dziunia_aniaMoje zapasy z Kubusiem wyglądają w ten sposób, że kładziemy się na łóżku, albo na podłodze,bo tam jest więcej miejsca i obracam Kubusia w jedną w drugą stronę,gilgoczę znaczy się łaskoczę,kładę go na swój brzuch,na kolana,podrzucam i trzęsę-delikatnie oczywiście i mamy przy tym kupę zabawy.Wiesz, pamiętam, że mój Bąk późno zaczął podnosić wysoko główkę kiedy kładłam Go na brzuszku i bardzo się tym martwiałam.A On tak zupełnie z dnia na dzień zaczął wysoko zadzierać głowę, potem siadać...Każde dziecko jest inne i każde nabywa pewne umiejętności-wcześniej, później...Jedne są mniej, drugie bardziej ruchliwe...Na pewno powinnaś Swojego Szkraba zachęcać do ruchu,stwarzać sytuacje, w których będzie musiał na przykład po coś ciekawego sięgnąć...Będzie dobrze.Serdecznie pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Monika26tak się właśnie zastanawiałam kiedy dobrze byłoby posadzić Kubę na nocniczku...Myślisz, że to nie za wcześnie?A może im wcześniej się dziecko oswoi z nocnikiem tym lepiej...A kiedy sadzacie Olę na nocniczku?Tzn chodzi mi o porę dnia, a może na przykład po zmianie pieluchy?

                  Skomentuj


                    Ewpawmój Kubuś też uwielbia patrzeć na bawiące się dzieci, choć teraz nie ma do tego okazjiRaz byliśmy na placu zabaw i też huśtałam Kubę na huśtawce.Wypróbowaliśmy też małą zjeżdżali-przy tym i ja miałam mnóstwo zabawy- i konika na sprężynie
                    Dobrze, że z Twoim palcem już okej.Szkoda by było siedzieć w domu kiedy tak pięknie i wiosennie na dworzePozdrawiam serdecznie.

                    Skomentuj


                      agaciade próbowłam mu pokazywać , kłaść różne przedmioty , kóre wiem, że by chętnie chwycił (czyli pilot, tel) ale on jak widzi, że nie sięgne a nie dostanie to krzyczy przez sekundke aptm rezgnuje i oglada swoje rączki albo cos co ma najbliżej i uda mu sięchwycić z lezacego. on jak by chciał to by chyba sie przkręca tylko mu się nie chce bo jest za leniwy. sama juz nie wiem.
                      Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej

                        jestem Ania mam 23 lata, a moja kochana córeczka urodziła się 13.września.2008r. Ma teraz 7 miesiecy z groszem i właśnie wychodzi jej pierwszy ząbek:-), i jest okropną wiercipiętkom:-)

                        Skomentuj


                          Wrześniątka 2008

                          Witam.
                          Moja Kornelia urodziła się 13 września 2008r, po około 3 latach starań. Teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i z radością przyglądamy się jak sybko rośnie i dobrze się rozwija

                          Skomentuj


                            Jest już wątek dotyczący dzieci z września 2008. Tutaj jest link
                            http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=229

                            Skomentuj


                              my tez czekamy na zabalka,i slina leci, co prawda to 7 zab ale nie mniej upierdliwe jest to niz przy pierwszym ... a do 20 jeszcze daleko

                              my teraz glownie na podworku, co prawda na stogach to sam pyl i wiatr, ale jeden plac znalazlysmy z sliczna piaskownica, tylko szybko cien tam przychodzi. jak bedzie upal to bedzie zbawienne ale puki co w cieniu zimno.

                              Skomentuj


                                DZiunia-aniamyślę sobie, że powinnaś wykadzać się wytrwałością i cierpliwością i przede wszystkim nie zrażaj się.Jeśli jednak cała sytuacja tak mocno Cię niepokoi może powinnaś poradzić się lekarza?


                                A tak przy okazji chciałam zapytać ile Wasze Bąble śpią w ciągu dnia?

                                Promiennie pozdrawiam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X