Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świeże zioła w doniczce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kotek_85
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Ja też mam teraz na parapecie bazylię ale zastanawiam się czy nie jest jej za zimno bo wszystkie zioła mi padają zimą i nie mogę ich dłużej utrzymać ;(
    No właśnie ja mam podobny problem, za każdym razem jak sobie wyposażę kuchnię i nakupuję ziół w doniczkach to szybko mi padają ;/ być może marny ze mnie ogrodnik

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

    Ja też mam teraz na parapecie bazylię ale zastanawiam się czy nie jest jej za zimno bo wszystkie zioła mi padają zimą i nie mogę ich dłużej utrzymać ;(

    Leave a comment:


  • weronikaf-2
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

    Koper świetna sprawa, szczególnie do młodych ziemniaczków
    Ja mam u siebie na razie tylko bazylię i miętę w kuchni Gdy miną mrozy zastanowię się nad plantacją na balkonie

    Leave a comment:


  • nowamama92
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

    A jakie zioła trzymacie na parapecie? Jak się zastanawiałam nad karłowym koprem, ale nie wiem czy się udaje.

    Co do doniczkowych z marketu, to polecam kupić do bezpośredniego wykrozystania, jak chce się dłużej trzymać, to najlepiej wysiać z nasion.

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

    też bym chciała mieć duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: Zioła - mięta

    też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze parę lat poczekać na ten wymarzony

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: Kolendra w doniczce

    też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

    Leave a comment:

  •    
       

  • werna
    replied
    Odp: mięta

    też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony ogródeczek

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: mięta

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    pierogi jak to na ruskie farsz się robi tylko pokruszoną miętę do nich dodaję Mięta nadaje im takiego innego smaku
    Może jak chcecie to spróbujcie dodać do farszu niewielką ilość suszonej mięty zobaczycie czy wam posmakuje Jeśli tak to następnym razem dacie obficie
    Ja osobiści bardzo lubię z miętą pierogi
    Dziękuję za napisanie przepisu z tą miętą. Na razie suszoną właśnie dysponuję. Taka nowość, innowacja pierogowa bardzo sie przyda w mojej ostatnio mam wrażenie dość monotonnej kuchni.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: mięta

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    To ja spróbuję i sprawdzę reakcje męża który jest smakoszem ruskich pierogów.
    Herbaty miętowej też nie słodzę, ale najbardziej lubię taką ze świeżej mięty
    i zdaj nam relacje

    Leave a comment:

  •    
       

  • teresa211186
    replied
    Odp: mięta

    To ja spróbuję i sprawdzę reakcje męża który jest smakoszem ruskich pierogów.
    Herbaty miętowej też nie słodzę, ale najbardziej lubię taką ze świeżej mięty

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: mięta

    pierogi jak to na ruskie farsz się robi tylko pokruszoną miętę do nich dodaję Mięta nadaje im takiego innego smaku
    Może jak chcecie to spróbujcie dodać do farszu niewielką ilość suszonej mięty zobaczycie czy wam posmakuje Jeśli tak to następnym razem dacie obficie
    Ja osobiści bardzo lubię z miętą pierogi

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: mięta

    Mięta jjak chwast nam sie szybko rozprzestrzeniła. Tyle tego, że suszyliśmy w zeszłym roku. Potem jak znalazł do herbatki miętowej- taka w torebkach nawet się nie umywa do takiej własnej. A pierogi z mietą brzmią intrygująco. Chyba poproszę o przepis

    Leave a comment:


  • pop-and
    replied
    Odp: mięta

    Wychodzę z założenia,że każda herbata smakowa lub miętowa,nie powinna być słodzona bo traci się jej naturalny smak.

    Leave a comment:


  • pop-and
    replied
    Odp: Świeże zioła w doniczce

    Uwielbiam zapach porannej kawy oraz świeżych ziół.Nie ma to jak mieć własne w kuchni lub na balkonie.

    Leave a comment:

       
Working...
X